Daudzums:

  Daudzums:

   Stikla krūka ir viegli ievietojama blendera pamatnē, un to nav nepieciešams skrūvēt – tā ir ergonomiski konstruēta vienkāršai lietošanai gan kreiļiem, gan labročiem.

   Ja nepieciešama jauna stikla krūka, vienkārši nomainiet to ar šo oriģinālo rezerves stikla krūku.

   Turklāt, ja vienlaicīgi gatavojat dažādus ēdienus, var ietaupīt laiku, ja Jums ir viegli pieejama otra stikla krūka un otra nažu pamatne, lai ietaupītu laiku starp tīrīšanas reizēm.

    

   Kādas priekšrocības Jums tiek piedāvātas

   • Liela ietilpība - 1,8L
   • Iegravēta skala mērīšanai pašā stikla krūkā (ml, fl. oz, pintes, krūzes)
   • Stikla krūka ir izgatavota no 3 dabīgām sastāvdaļām: kvarca smiltīm, karbonāta sodas un kaļķakmens. Stikls ir 100% pārstrādājams materiāls, un to var pārstrādāt, nezaudējot kvalitāti. https://www.gpi.org/glass-recycling-facts
   • Piemērots siltu sastāvdaļu sajaukšanai līdz 40 grādu temperatūrai pēc Celsija.

   Kādēļ Jums tas varētu iepatikties

   Iespējams, šis izstrādājums Jums noderēs, lai aizvietotu salūzušas vai bojātas stikla krūkas, kas jums nosūtītas Jūsu ērtībām. Jums var arī būt nepieciešama papildu krūka, kad otra krūka tiek mazgāta vai žāvēta uz izlietnes statīva!

   Galvenās īpašības

   Stikla krūkai piemīt šādas īpašības: Liela ietilpība 1,8L, iegravēta skala mērīšanai pašā stikla krūkā (ml, fl. oz, pintes, krūzes), un iespēja sajaukt siltas sastāvdaļas līdz 40 grādu temperatūrai pēc Celsija

   Lietošanas norādījumi

   • Rūpīgi izlasiet Nutrilite Elektriskā ātrgaitas blendera rokasgrāmatu un ievērojiet norādījumus.

   Sastāvdaļas

   Nav