Daudzums:

  Daudzums:

   Nutrilite™ Augu olbaltumvielas nodrošina augstas kvalitātes augu olbaltumvielas, lai garantētu optimālu dienas devu nezūdošai enerģijai*. 

   Kādēļ jums tas patiks...

   Olbaltumvielas ir dzīvības pamatelementi, jo tās var atrast katrā atsevišķā ķermeņa šūnā, kur tās palīdz novērst bojājumus un veidot jaunas šūnas. Gluži kā divriteņa rāmis, tās ir jūsu ķermeņa atbalsta konstrukcija, nodrošinot pamatu jūsu kauliem un muskuļiem. Tomēr mēs nespējam uzglabāt pārmērīgu daudzumu olbaltumvielu, tāpēc tās nepieciešams nemitīgi uzņemt no jauna. Lai gan varētu domāt, ka uzņemat pietiekamu daudzumu uzturā, taču galvenie uztura olbaltumvielu avoti ir piens, olas, siers un sarkanā gaļa; ja esat veģetārietis vai ievērojat jebkādu īpašu diētu, iespējams, uzturs jums nenodrošina nepieciešamo daudzumu.

   Nutrilite™ Augu olbaltumvielas ir līdzsvarota un veselīga alternatīva tradicionālākām olbaltumvielu formām un satur visas deviņas neaizstājamās aminoskābes, kas veicina labu veselību. Ātri, viegli un ļoti ērti: Nutrilite™ Augu olbaltumvielas var iejaukt ēdienos un dzērienos, neietekmējot garšu. Mēģiniet iejaukt ēdamkaroti šo olbaltumvielu savā ikdienas smūtijā pēc treniņa.

    

   Svarīgi fakti...

   • Dabiski iegūts olbaltumvielu uztura bagātinātājs.
   • Katrā porcijā ir mazāk nekā 0,5 g tauku.
   • Viegli sagremojams.
   • Šajā ērtajā olbaltumvielu pulverī nav mākslīgo krāsvielu, garšas pastiprinātāju vai konservantu.
   • Lai gan daži pārtikas produkti ir bagāti ar olbaltumvielu avotiem, tajos var būt arī daudz holesterīna, piesātināto tauku, sāls un kaloriju. Nutrilite™ Augu olbaltumvielas ir veselīga alternatīva, kas iegūta no sojas, kviešiem un zirņiem.
   • Viena ēdamkarote nodrošina 8 g porciju olbaltumvielu. Katram cilvēkam dienā nepieciešami vismaz 0,83 g olbaltumvielu uz kg ķermeņa svara. Tas nozīmē, ka cilvēkam, kura svars ir 60 kg, dienā nepieciešami aptuveni 50 g olbaltumvielu.*
   • Viegli pievienojams siltam vai aukstam ēdienam un dzērieniem, neietekmējot garšu. Izmēģiniet pievienot Spēka smūtijam, Mandeļu enerģijas dzērienam vai attīrošajam burkānu un apelsīnu smūtijam?
   • Nodrošina visu deviņu neaizstājamo aminoskābju līdzsvaru. "Neaizstājamas" nozīmē, ka ķermenis pats tās nespēj sintezēt, un tās ietver histidīnu, izoleicīnu, leicīnu, lizīnu, metionīnu, fenilalanīnu, treonīnu, triptofānu un valīnu.
   • Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, ir piemērots veģetāriešiem. 


   * Olbaltumvielas veicina normālu kaulu un muskuļu masas uzturēšanu. https://www.efsa.europa.eu/en/press/news/120209.

    
   VIDĒJAIS SATURS UZ VIENU PORCIJU (10 g) UZ 100 g
   Ene­ģētiskā vērtība 170KJ/40Kcal 1700KJ/400Kcal
   Tauki 0,48 g 4,8 g
     Tostarp piesātinātās    taukskābes  0,06 g 0,6 g
   Ogļhidrāti 0,32 g 3,2 g
      Tostarp cukuri 0 g 0 g
   Olbaltumvielas 8 g 80 g
   Sāls 0,23 g 2,3 g
   Neaizvietojamās aminoskābes
   Izoleicīns 390 mg 3900 mg
   Leicīns 660 mg 6600 mg
   Lizīns 510 mg 5100mg
   Metionīns & Cistīns 220 mg 2200 mg
   Fenilalanīns & Tirozīns 750 mg 7500 mg
   Treonīns 310 mg 3100 mg
   Triptofāns 120 mg 1200 mg
   Valīns 400 mg 4000 mg
   Histidīns 210 mg 2100 mg