Daudzums:

  Daudzums:

   Nutrilite Trīs pamatproduktu komplekts ar Nutrilite Daily ir ideāli piemērots ikvienam, kas vēlas uzņemt uzturvielas, kuras, iespējams, jums trūkst, un tas nodrošina lielisku un plašu bāzi, kas palīdzēs  jums darboties jūsu ierastajā ritmā1,2,3,4!

    

   Ko jūs iegūstat

   • Satur plašu svarīgāko vitamīnu un minerālvielas, un olbaltumvielu klāstu no trim augu izcelsmes avotiem.
   • Imūnsistēmas nodrošināšanai tas ir bagāts ar C vitamīnu, D vitamīnu, cinku, dzelzi un selēnu.1
   • Lai palīdzētu jums sagatavoties jebkurai dienai, tas nodrošina septiņus B grupas vitamīnus, dzelzi un magniju, kas veicina vielmaiņu un nodrošina enerģiju.2
   • Nodrošina jūsu acis ar vairākām redzei svarīgām uzturvielām: A vitamīnu, riboflavīnu (B2), cinku un DHS (dokozaheksaēnskābe).5.
   • Nodrošina omega-3 taukskābes, kas veicina normālu sirdsdarbību4
   • Trīs augstas kvalitātes produkti vienā pielāgotā komplektā

   Turklāt daudzveidīgam un sabalansētam uzturam un veselīgam dzīvesveidam ir liela nozīme.

   Kāpēc jums tas patiks

   Iztēlojieties, ka jūsu ķermenis darbojas kā velosipēds:

   • Vitamīnus un minerālvielas var pielīdzināt riepām, kuras balsta velosipēdu gluži tāpat, kā uzturvielas ļauj ķermenim un prātam darboties, kā nākas.
   • Nutrilite Daily ir ikdienas multivitamīnu un multiminerālvielu uztura bagātinātājs, kas satur 20 pašus svarīgākos vitamīnus un minerālvielas, kā arī augu ekstraktus, lai nodrošinātu svarīgākos uztura mērķus, palīdzot uzņemt uzturvielas, kuras, iespējams, jūsu organismā nav pietiekamā daudzumā.
   • Omega-3 taukskābes darbojas kā eļļota ķēde velosipēdā, nodrošinot normālu sirdsdarbību4. Tomēr, tās tiek uztvertas kā ‘svarīgas’, jo mūsu ķermenis tās pats neražo, un mums šīs vielas ir jāuzņem ar uzturu. Ideāls ir sabalansēts uzturs, kas ietver vienu vai divas porcijas zivju nedēļā, taču mēs apzināmies, ka tas ne vienmēr ir iespējams.
    Nutrilite Omega-3 Complex var palīdzēt jums uzņemt taukskābes, kuras jūs neuzņemat ar uzturu. Produkts satur divas aktīvās omega-3 taukskābes EPA (eikozapentaēnskābe) un DHS (dokozaheksaēnskābe). EPA un DHS nodrošina normālu sirdsdarbību4.
   • Gluži kā rāmis ir velosipēda galvenā struktūra, olbaltumvielas ir ķermeni’ veidojoša viela, – kas ir kā rāmis muskuļiem un kauliem. Nutrilite™ All Plant Protein nodrošina augstas kvalitātes augu izcelsmes olbaltumvielas, lai sniegtu optimālu dienas devu, lai jūs varētu darboties savā ierastajā ritmā3.

   Fakti

   • 1 viegli norijamā Nutrilite Daily tablete ir pilna ar vitamīniem, minerālvielām un augu izcelsmes vielām
   • Augu olbaltumvielu pulveris nodrošina augstas kvalitātes olbaltumvielas, kas satur sabalansētu deviņu neaizvietojamo aminoskābju daudzumu.
   • Viena Nutrilite Omega-3 Complex kapsula nodrošina aptuveni tādu pašu omega-3 taukskābju (DHS un EPA) daudzumu kā 28 g laša, tunča vai sardīņu.
   • Mūsu Trīs pamatproduktu komplekts nodrošina bagātīgu uzturvielu klāstu, kas darbojas, lai nodrošinātu jums spēju darboties jūsu ierastajā ritmā! 1,2,3,4,

   1 C vitamīns, D vitamīns, cinks, dzelzs un selēns nodrošina normālu imūnsistēmas darbību.
   2 Tiamīns (B1), biotīns (B7), riboflavīns (B2), niacīns (B3), pantotēnskābe (B5), B6 vitamīns, B12 vitamīns, dzelzs un magnijs nodrošina normālu enerģiju radošu vielmaiņu.
   3 Olbaltumvielas palīdz nodrošināt normālu kaulu un muskuļu masu.
   4 EPA un DHS palīdz nodrošināt normālu sirdsdarbību. Labvēlīgo ietekmi var panākt, dienā uzņemot 250 mg EPA un DHA.
   5 A vitamīns, riboflavīns (B2), cinks un DHS palīdz nodrošināt normālu redzi. DHS: Labvēlīgo ietekmi var panākt, dienā uzņemot 250 mg DHS.

   Turklāt daudzveidīgam un sabalansētam uzturam un veselīgam dzīvesveidam ir būtiska nozīme

   Uzturvērtība

   Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, dodieties uz:

   Nutrilite Omega-3 Complex
   Nutrilite All Plant Protein
   Nutrilite Daily