Daudzums:

  Daudzums:

   Nutrilite™ C vitamīns Plus ir ļoti efektīvs uztura bagātinātājs, kas nodrošina lēnu un vienmērīgu C vitamīna izdalīšanos visas dienas garumā, lai atbalstītu normālu imūnsistēmas darbību.

   Kādēļ jums tas patiks...

   Labas formas un veselības saglabāšana ir svarīga lielākajai daļai no mums, taču plaukstošas imūnsistēmas uzturēšana var sagādāt nudien lielu izaicinājumu. Vides piesārņojums, mikrobi un slimības var vājināt mūsu imūnsistēmas aizsardzību. Imunitāti var ietekmēt pat stress, nogurums un nelīdzsvarots uzturs.

   Risinājums? Ērti un viegli atbalstiet savu imūnsistēmu ar uztura bagātinātāju Nutrilite™ C vitamīns Plus. C vitamīns ir būtiska uzturviela, kas atbalsta imūnsistēmu. C vitamīns ne vien sniedz nenovērtējamu atbalstu jūsu imūnsistēmai, bet arī palīdz uzturēt normālu ķermeņa kolagēna izstrādi veselīgai ādai un palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa (pateicoties tā antioksidanta īpašībām).

   Izgatavots no diviem C vitamīna avotiem: dabīgiem acerola ķiršiem, kas audzēti mūsu saimniecībā Nutrilite, un askorbīnskābes; katra ērtā dienas tablete satur 240 mg C vitamīna, kas sajaukts ar šķiedru sastāvdaļu. Šis maisījums palēnina absorbciju un ļauj to izdalīt ķermenī astoņu stundu laikā. Tikai viena 240 mg ilgstošās darbības tablete nodrošina vairāk izmantojamu C vitamīnu visas dienas garumā nekā 600 mg tūlītēji atbrīvota vitamīna.

    

   Svarīgi fakti...

   • Nutrilite ™ C vitamīns Plus ir uztura bagātinātājs, kas satur citrusaugļu bioflavonoīdu koncentrātus no augļiem, ieskaitot citronu, mandarīnu, apelsīnu un greipfrūtu, kas palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību un veselīgu ādu.
   • Pagarinātas izdales formula nodrošina lēnu, vienmērīgu barības vielu izdalīšanos organismā, lai palielinātu absorbciju bez neizmantotām vielas daļām, kas parasti rodas, ja lietojam lielas devas vai tabletes, kas nekavējoties atbrīvo visu vitamīna devu.
   • Šis uztura bagātinātājs satur C vitamīnu no acerola ķiršiem. Šis bagātīgais avots tiek audzēts mūsu pašu Nutrilite lauksaimniecības platībās, kur izmantojām tikai ilgtspējīgas lauksaimniecības metodes.
   • Šajā uztura bagātinātājā nav mākslīgu krāsvielu, smaržvielu vai pievienotu konservantu.
   • C vitamīns ietekmē pareizu imūnsistēmas darbību.
   • Katra ikdienā lietojamā tablete nodrošina organismu ar pakāpenisku C vitamīna devu 8 stundu laikā.
   • Satur citrusu bioflavonīdu ekstraktu, kas iegūts no visiem citrusaugiem, ieskaitot citronus, mandarīnus, apelsīnus un greipfrūtus.
   • Nodrošina organismu ar C vitamīnu, kas iegūts no viena no visbagātākajiem zināmajiem dabiskajiem C vitamīna avotiem – acerolas ķiršiem.
   • C vitamīns nodrošina aizsardzību pret brīvo radikāļu iedarbību (ūdenī šķīstošs vitamīns).
   • Nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, aromatizētājus un konservantus.
   • Produkts nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. 
    
   VIDĒJAIS SATURS 1 TABLETĒ DIENĀ % NRV*
   C vitamīns 240 mg 300

   * % no Uzturvielu atsauces vērtības