Daudzums:

  Daudzums:

   Nutrilite vitamīnu komplekts imunitātei visa gada garumā, kas veidots, lai sniegtu jūsu imūnsistēmai papildu atbalstu, satur vitamīnu C Plus Nutrilite™2, Nutrilite™ Balance Within™3, kā arī proteīna pulveri Nutrilite™.

   Kontrolējiet savu diētu un veltiet imūnsistēmai pienācīgas rūpes un uzmanību visa gada garumā.

   2 C vitamīns veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu.
   3 B6 vitamīns un folijskābe (B9) veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu.

    

   Uzziniet par produkta labajām īpašībām

   • Palīdz atbalstīt imūnsistēmu ar būtiski nepieciešamajiem vitamīniem1.
   • Satur trīs augstas kvalitātes produktus no Nutrilite — pasaulē visvairāk pārdotā vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmola4.
   • Balance Within nodrošina B9 vitamīnu (folijskābe) un B6 vitamīnu, savukārt C vitamīns Plus Nutrilite™ nodrošina C vitamīnu normālas imūnsistēmas darbības veicināšanai.
   • Vitamīns C Plus Nutrilite™ vienmērīgi izdala C vitamīnu astoņu stundu laikā, palīdzot tam labāk uzsūkties.
   • Proteīna pulveris Nutrilite™ nodrošina olbaltumvielas, kuru sastāvā ir visas deviņas neaizstājamās aminoskābes bez papildu krāsvielām, aromatizētājiem un konservantiem.

   1 C vitamīns, B6 vitamīns un folijskābe (B9) veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu.
   4 Avots: Euromonitor International Ltd; Vitamīni un uztura bagātinātāji, globālais uzņēmējdarbības tīkls, mazumtirdzniecības vērtība RSP, % sadalījums, 2022. gada dati, pamatojoties uz ieradumu pētījumu, kas veikts no 2022. gada aprīļa līdz augustam.

   Kāpēc jums tas patiks

   Nutrilite vitamīnu komplekts imunitātei visa gada garumā, kas izveidots, lai sniegtu jūsu imūnsistēmai papildu atbalstu, satur vitamīnu C Plus Nutrilite™2, Nutrilite™ Balance Within™3 un papildus arī proteīna pulveri Nutrilite™.

   Vitamīns C Plus Nutrilite™ nodrošina C vitamīnu, kas ir svarīgs normālai imūnsistēmas darbībai2, savukārt Balance Within satur divus B grupas vitamīnus, kas arī atbalsta imunitāti3. Proteīna pulveris Nutrilite™ var ērti papildināt sabalansētu uzturu, nodrošinot olbaltumvielas, kurās līdzsvarotas visas deviņas neaizstājamās aminoskābes bez papildu krāsvielām, aromatizētājiem un konservantiem.

   Šis pārdomātais uztura komplekts ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas atbalstīt savu imunitāti cauru gadu2,3.

   2 C vitamīns veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu.
   3 B6 vitamīns un folijskābe (B9) veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu.

   Interesanti fakti

   • 1 tablete Vitamīna C Plus Nutrilite™ lēni un vienmērīgi izdala C vitamīnu ķermenī, lai maksimāli izmantotu uzsūktspēju, neko nezaudējot, atšķirībā no lielām devām vai tūlītējas iedarbības tabletēm.
   • Balance Within ir ātri kūstošs pulveris ar patīkamu garšu. Tas satur B6 vitamīnu un B9 vitamīnu (folijskābi), kas veicina normālu imūnsistēmas darbību3.
   • Proteīna maisījums, kas izmantots proteīna pulverī Nutrilite™, satur visas deviņas neaizstājamās aminoskābes, taču bez pievienotām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem.

   3 B6 vitamīns un folijskābe (B9) veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu.

   Galvenās īpašības

   • Palīdz nodrošināt būtiski nepieciešamos vitamīnus imunitātes veicināšanai1, tostarp C vitamīnu, izmantojot Vitamīnu C Plus Nutrilite™, kas izdalās lēni un satur C vitamīnu no acerolas ķiršiem — viena no bagātīgākajiem zināmajiem tā dabiskajiem avotiem. Acerolas ķirši ir ilgtspējīgi audzēti Nutrilite saimniecībās.
   • B6 un B9 vitamīni (no Balance Within) un C vitamīns (no Vitamīns C Plus Nutrilite™) veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu1.
   • Proteīna maisījums, kas izmantots proteīna pulverī Nutrilite™, satur visas deviņas neaizstājamās aminoskābes, taču bez pievienotām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem un ir piemērots veģetāriešiem. To var ātri un ērti pievienot smūtijiem, kokteiļiem un zupām, kā arī citiem dzērieniem un maltītēm.

   1 C vitamīns, B6 vitamīns un folijskābe (B9) veicina dabīgu imūnsistēmas funkciju nodrošināšanu.

   Lietošana

   • Vitamīns C Plus — 1 tablete dienā
   • Balance Within — 1 paciņa dienā
   • Proteīna pulveris Nutrilite™ — pievienojiet vienu karoti (aptuveni 10 g) pulvera pienam vai citiem dzērieniem vienu vai vairākas reizes dienā.

   Sastāvdaļas