image/png;;;image.png

Padarīsim pasauli labāku

Mūsu vispamanāmākā iniciatīva ir bērniem veltītā labdarības kampaņa AMWAY ONE BY ONE™, kuras ietvaros kopš 2003. gada ir sniegta palīdzība vairāk nekā 10 miljoniem bērnu. Kopš 2001. gada Eiropā Amway ir aktīvais organizācijas UNICEF (Apvienoto Nāciju Organizācijas Starptautiskā Bērnu fonda) partneris. Amway darbinieki, sadarbojoties ar firmas izplatītājiem un domājot par UNISEF īstenojamiem projektiem, palīdzēja savākt ap 6 miljoniem dolāru.

image/png;;;making_a_difference_2.png

Kampaņa One by One

Biznesa sociālā atbildība jau no Amway dibināšanas brīža ir svarīgs firmas filozofijas elements. Amway kampaņa One by One™ tika uzsākta 2003. gadā. Līdz šim brīdim tās ietvaros labdarības mērķiem ir pārskaitīti vairāk nekā 225 miljonu dolāru un sniegta palīdzība vairāk nekā 11 miljoniem bērnu visā pasaulē. Turklāt, Amway darbinieki un uzņēmēji ir nostrādājuši kā brīvprātīgie palīgi vairāk nekā 3.1 miljons stundas.

image/png;;;making_a_difference_3.png

Apkārtējā vide

1959. gadā Amway uzsāka L.O.C.™ Universāla tīrīšanas līdzekļa pārdošanu, līdz ar to nosakot standartu ekoloģisko tīrīšanas līdzekļu ražošanā, izmantojot bionoārdāmus komponentus. Jau pats līdzekļa nosaukums ( L.O.C.™ Liquid Organic Cleaner – Organiskais tīrīšanas līdzeklis) atspoguļoja mūsu tieksmi pēc apkārtējās vides aizsardzības. Jau no paša sākuma piedalīšanās projektos, saistītos ar vides aizsardzību, kļuva par vienu no svarīgākiem elementiem Amway korporācijas filozofijā.

1989. gadā firma ieguva prestižu ANO apbalvojumu par darbību vides aizsardzības jomā – United Nations Environmental Program Achievement Award. Amway galvenai mītnei pilsētā Ada, Mičigana štatā, ASV, ir piešķirts starptautiskās dabas aizsardzības organizācijas Wildlife Habitat Council sertifikāts. 2014. gadā Amway vēlas kļūt par pasaules vadošo firmu, kas strādā saskaņā ar līdzsvarotas attīstības noteikumiem.  Amway plāno samazināt oglekļa dioksīda emisiju atmosfērā par 25 procentiem, plāno atkritumu samazināšanu, atkritumu otrreizējās pārstrādes palielināšanu līdz 95 procentu līmenim, ūdens patēriņa samazināšana par 10 procentiem un alternatīvo enerģijas avotu izmantošanas palielināšanu par 15 procentiem.

Mūsu līdzdalība projektos, saistītos ar vides aizsardzību, ietver sevī arī ražošanas metodikas, otrreizējās pārstrādes un organiskus zemkopības paņēmienus. Amway koncentrējas uz inovācijām, tajā skaitā atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanu, atkritumu daudzuma samazināšanas programmām, bezfreona aerosolu ražošanu, organisko gaistošo savienojumu līmeņa samazināšanu, kā arī naturālo komponentu izmantošanu visās produktu līnijās.

image/png;;;making_a_difference_4.png

Ētika

Amway ir starptautiska firma, un tās darbību regulē daža’du valstu likumdošana. Neskatoties uz atsevišķu valstu vietējo likumdošanas atšķirībām, mūsu prioritāte ir visaugstāko ētikas standartu ievērošana.  Mūsu firmas ētiskie principi ir universāli un bieži vien tie ir stingrāki nekā konkrētās valsts likumdošana to pieprasa.   Galvenais mūsu panākuma elements ir gods. Mēs darām to, kas ir taisnīgi, nevis tikai to, kas ir efektīgi. Amway panākumi ir mērāmi ne tikai ekonomiskās kategorijās, bet arī ar cieņas, uzticības un godīguma kategorijām. Lai iegūtu vairāk informācijas par biznesa ētiku tiešās pārdošanas sektorā, lūdzam vērsties pie Tiešās pārdošanas asociācijas.

image/png;;;making_a_difference_5.png

Palīdzība dabas katastrofu upuriem

Amway atbalsta nacionāls organizācijas, kas palīdz dabas katastrofu upuriem. Kad rodas tāda nepieciešamība, palīdzības sniegšanā piedalās visi mūsu darbinieki un uzņēmēji. Amway palīdzēja ar naudu, ar produktiem un higiēnas līdzekļiem Dienvidaustrumu Āzijas cunami upuriem, viesuļvētras Katrīna upuriem, kā arī zemestrīces upuriem Haiti un Japānā. Amway komanda, kura nodarbojas ar palīdzību dabas katastrofu upuriem, pagājušā gadā palīdzēja 25 dabas katastrofu gadījumos visā pasaulē.

image/png;;;making_a_difference_6.png

Mēs augsti vērtējam mūsu darbiniekus

Amway ir firma, kurā katra persona ir svarīga. Tāda filozofija palīdz mums katru dienu. Katru dienu mēs palīdzam mūsu darbiniekiem sasniegt mērķus, īstenot ambīcijas un palīdzēt lokālajām sabiedrībām. Cilvēki, kas strādā priekš Amway, paliek ar Amway. Lielākā daļa mūsu darbinieku strādā pie mums apmēram 10 gadus, bet daudzi no viņiem firmas labā strādā jau vairāk nekā 10 gadus. Kā vadošā pasaules firma, kas strādā uztura bagātinātāju un kosmētikas jomā, Amway garantē saviem darbiniekiem pieeju produktiem, kas nodrošina veselīgu dzīves veidu.

Amway Academy piedāvā prezentācijas un interneta kursus kopā ar mūsu treneriem. 2010. gadā Amway Academy izsniedza vairāk nekā 3 tūkstošus sertifikātu visā Eiropā.