Izvēlieties valodu:
  • 1Pamata informācija
  • 2Kontaktinformācija
  • 3Cita informācija
  • 4Piekrišana un atteikšanās

REĢISTRĒJIETIES kā Amway Pastāvīgais klients Plus

Priecājamies Jūs šeit redzēt! Jūsu tiešsaistes reģistrācijas veidlapas aizpildīšanai ir 4 vienkārši soļi un tas prasīs tikai dažas minūtes. Jums būs jāievada sava personīgā kontaktinformācija, sava sponsora numurs un, ja vēlaties, Jūsu bankas konta informācija, lai mēs varētu Jums samaksāt prēmijas, ko Jūs varat nopelnīt.

Kad veidlapa būs aizpildīta, jūs būsiet reģistrēts, un jums tiks piešķirts Amway Pastāvīgā klienta Plus numurs. Jums tad būs iespēja iegādāties produktus un izdrukāt reģistrācijas veidlapu, kura jāparaksta un jānosūta mums, lai pabeigtu reģistrāciju.

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Pamata informācija

Vārds: Uzvārds: 
Dzimums: Dzimšanas datums: 

Amway tiešsaistes pieteikšanās informācija

Sastādot lietotāja vārdu, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas būs redzams jūsu personīgajā Amway tiešsaistes lapā.
Parole: 
Jūsu parole ir: vājavājavājavidējavidējaspēcīgaļoti spēcīga
Ieteicams: vismaz sešas rakstu zīmes, viens lielais burts un viens cipars.
Apstiprināt paroli: 
Jums būs iespēja pārbaudīt e-pasta adresi pēc reģistrācijas. Mēs to izmantosim, lai nosūtītu Jums jaunumus un citas saziņas nolūkā.

Amway sponsors

Starptautiskais sponsors

Starptautiskais sponsors: Amway neatkarīgais uzņēmējs, no cita Amway tirgus, kurš iepazīstina personu ar Amway biznesa iespējām (Ārpus konsolidētā sponsorēšanas virziena).
Sponsora numurs:*
Sponsora uzvārds:*
Vai Jūs piesakāties starptautiskai uzņēmējdarbības veikšanai?:*Vairāku līmeņu uzņēmējdarbība nozīmē to, ka jūs jau veicat uzņēmējdarbību citā Amway tirgū.
Vai jūs kādā citā Amway tirgū esat sasniedzis vismaz platīna kvalifikācijas līmeni?:*
LLūdzu, ierakstiet valsti un savu ANU numuruANU numurs:**N/ABO last name:
Lai citā tirgū varētu uzsākt starptautisko uzņēmējdarbību, Jūsu statusam kādā citā Amway tirgū jābūt ne zemākam par Platīna līmeni. Tā kā Jūs neatbilstat iepriekš minētajām prasībām, pieteikumu nevar veiksmīgi sagatavot. Lūdzu, sazinieties ar vietējo Amway filiāli!

Drošības pārbaude

Ierakstiet zemāk attēlā redzamos burtus:
AnulētTālāk
 
Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.