Trauku mazgāšanas līdzekļi

3 no 3 pozīcijām

Form validation errors

Secība:
Apskatīt:
Tabletes automātiskajām trauku mazgāšanas mašīnām DISH DROPS™
 
Tabletes automātiskajām trauku mazgāšanas mašīnām DISH DROPS™

Jaunās un uzlabotās AMWAY HOME™ tabletes automātiskajām trauku mazgāšanas mašīnām ir koncentrēts un ērts risinājums, kas apvieno vienā tabletē visu ideālai trauku mazgāšanai nepieciešamo un atbrīvo Jūsu traukus no taukiem, ēdiena atliekām un aplikuma.

Uzzināt vairāk
Kataloga numurs: 109867| Mērvienība: 60 tabletes

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Daudzums:  
Novietot grozā
 
Nerūsējošā tērauda stieplīšu vīšķis DISH DROPS SCRUB BUDS™
 

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Daudzums:  
Novietot grozā
 
Līdzeklis trauku mazgāšanai DISH DROPS™
 
Līdzeklis trauku mazgāšanai DISH DROPS™
Kataloga numurs: 110488| Mērvienība: 1 l

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Daudzums:  
Novietot grozā
 
3 no 3 pozīcijām

Form validation errors

Secība:
Apskatīt:

Trauku mazgāšanas līdzekļu līnija tika radīta ar domu par mazgāšanu ar rokām un trauku mašīnās. Līnija DISH DROPS - tas ir šķidrums trauku mazgāšanai, pulveris un tabletes trauku mašīnām, kā arī fantastiskie DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ Sūkļi berzēšanai no nerūsējošā tērauda.

DISH DROPS Šķidrums trauku mazgāšanai satur alveju, augu skābes un naturālo perillas ekstraktu, kas aizsargā roku ādu. Viens vai divi pilieni pietiks, lai izveidotos putas, kas izmazgās pilnu izlietni ar traukiem.

Pulveris trauku mašīnām efektīvi likvidē netīrumus un ēdienu atliekas. Trauki būs ideāli tīri. Derīgs visiem trauku mašīnu tipiem. Satur aktīvu skābekli, enzīmus ar dubultu iedarbību un naturālas izcelsmes mazgājošus komponentus (piem. no cigoriņiem).

Tabletes trauku mašīnām veiksmīgi noņem netīrumus no traukiem, katliem un pannām. Tabletes pieejamas šķīstošā iepakojumā, kas atvieglo lietošanu. Lieliski mazgā pat ūdenī ar temperatūru 40ºC, ļaujot ietaupīt elektroenerģiju.

Šķidrums, pulveris un tabletes trauku mazgāšanai DISH DROPS satur BIOQUEST FORMULA™ un naturālas izcelsmes aktīvus komponentus.

Zaļais spēks, nekaitīga tīrība.

SCRUB BUDS Sūkļi berzēšanai no nerūsējošā tērauda lieliski noņem ēdienu atliekas un taukus, kā arī neskrāpē tīrāmo virsmu. Tie ir universāli un ļoti izturīgi. Var lietot netīrumu noņemšanai no automašīnas riteņiem un instrumentiem, kā arī pielipušu ēdienu atlieku noņemšanai no grila un iesmiem.

Tīri trauki, mazāk mikrobi.

 
Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums