AMWAY HOME

AMWAY HOME™

 AMWAY HOME ir līdzekļi veļas un trauku mazgāšanai un mājas kopšanai, un, pateicoties BIOQUEST FORMULA™ formulai, tiem ir raksturīga augsta iedarbības efektivitāte. Šī unikālā formula, kuras sastāvā ir naturāli komponenti, ne tikai dod iespēju efektīvi rūpēties par tīrību, bet arī nav kaitīgi apkārtējai videi.

image/png;;;powerfully_green.png

Zaļš spēks, nekaitīga tīrība

 AMWAY HOME markas līdzekļu izveidē ir izmantota mūsu daudzgadēja pieredze efektīvo tīrīšanas līdzekļu jomā, turklāt šie līdzekļi nav kaitīgi Tavas ģimenes veselībai un ir draudzīgi apkārtējai videi.

Šiem līdzekļiem ir raksturīga efektivitāte, pateicoties kam, var veiksmīgi tikt galā ar visām problēmām, kas saistītas ar mājas uzkopšanu. Neviena cita firma nevar lepoties ar tādiem efektīviem un drošiem tīrīšanas līdzekļiem. AMWAY HOME markas līdzekļu izveidē ir pielietota mūsu daudzgadēja pieredze efektīvo tīrīšanas līdzekļu jomā, turklāt šie līdzekļi nav kaitīgi Tavas ģimenes veselībai un ir draudzīgi apkārtējai videi.

image/png;;;bioquest.png

BIOQUEST FORMULA™

 

AMWAY HOME markas līdzekļi, pateicoties tieši BIOQUEST FORMULA, atšķiras no citu firmu produkcijas. BIOQUEST FORMULA ietver sevī augstas aktivitātes un naturālas izcelsmes komponentus, šie komponenti nodrošina lieliskus mājas uzkopšanas rezultātus, turklāt nekaitējot apkārtējai videi. Formula nodrošina lieliskus tīrīšanas rezultātus, bet produkti, kas ir atzīmēti arī tās logotipā, ir koncentrēti, bioloģiski noārdāmi un dermatoloģiski pārbaudīti.

BIOLOĢISKI NOĀRDĀMI –  katram produktam, kas tiek aprakstīts kā bioloģiski noārdāms, jābūt naturāli šķīstošam, un tas nozīmē, ka šāds produkts nevar piesārņot vidi.AMWAY HOME™ līnijas līdzekļu formulas ir pilnīgi bioloģiski noārdāmas.

KONCENTRĒTI - AMWAY HOME līdzekļi ir koncentrēti un ļoti efektīvi. Pildvielu un ūdens vietā tie satur lielu aktīvo komponentu daudzumu, tādēļ vajag tikai nedaudz līdzekļa, lai sasniegtu lielisku rezultātu. Pateicoties tam, ir iespējams ietaupīt naudu.

DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTI* – AMWAY HOME līdzekļu formulas ir dermatoloģiski pārbaudītas, pateicoties tam, līdzekļi ir nekaitīgi un neizraisa alerģiju un kairinājumus. Pulveri bērnu veļas mazgāšanai SA8™ Baby ir pārbaudījuši pediatri un apstiprinājuši, ka pulveris nekairina jutīgu bērnu ādu.

*attiecās pie izvēlētiem līdzekļiem

Akreditācija

 Jau vairāk nekā 50 gadus piedāvājam īpaši efektīvus līdzekļus mājas kopšanai, kas vienlaikus ir draudzīgi arī videi. Mūsu jaunās līnijas produkti ir pilnīgi droši – ja tie tiek lietoti saskaņā ar to nozīmi – tie ir dabīgi un videi draudzīgi, ko ir apstiprinājušas neatkarīgas iestādes.

Līdzsvaroto tīrīšanas līdzekļu un sistēmu A.I.S.E. lapa – kuru ievadīja Starptautiskā Ziepju, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu ražotāju asociācija (International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products – A.I.S.E.), oficiāls Eiropā strādājošs mazgāšanas līdzekļu nozares pārstāvis. A.I.S.E. apstiprināja, ka AMWAY HOME līdzekļu ražošanas process atbilst noteiktam ekonomikas, vides un sabiedrības prasībām. Oficiālā Eiropā strādājošā mājas kopšanas līdzekļu ražotāju nozares pārstāvja A.I.S.E. organizācijas atzīšana, mums ir lieliska balva par mūsu smago darbu dabai nekaitīgo un efektīvo tīrīšanas līdzekļu radīšanas jomā.

Projekts videi - Safer Choice Mēs turklāt esam Amerikas Vides aizsardzības aģentūras (US Environmental Protection Agency)partneri programmā Projekts videi – Safer Choice. Safer Choice logotips produkta iepakojumā liecina par to, ka tas tika ražots, nepiesārņojot vidi, un ir drošs lietošanai.

Safer Choice apstiprināti līdzekļi:

 

AMWAY HOME™ kolekcija

image/jpeg;;;home_bc.jpeg

Citi tīrīšanas līdzekļi

Daži mājas uzkopšanas darbi prasa speciālus preparātus, tādēļ mēs esam radījuši speciālus mājas tīrīšanas līdzekļus, kam raksturīga tāda pati darbības efektivitāte kā pārējiem AMWAY HOME markas produktiem.

Šie Amway tīrīšanas līdzekļi lieliski likvidē netīrumus un taukus no cepeškrāsnīm, dārza mēbelēm un instrumentiem, attīra stiklu, tīra paklājus un mīkstās mēbeles, kā arī pulē un sargā koka virsmas.