ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials

ARTISTRY Essentials ietver efektīvus līdzekļus normālas, sausas, jutīgas, jauktas un taukainas ādas kopšanai. Atkarībā no Tavas ādas konkrētām vajadzībām, Essentials līnijas mitrinošos un normalizējošos līdzekļus drīkst apvienot maksimāla efekta iegūšanai. Dažu minūšu laikā, izmantojot sistēmas Essentials trīs soļus – attīrīšana, tonizēšana un mitrināšana – vari apgādāt savu ādu ar barojošiem komponentiem, kas atrodas patentētas hidrolipīdu matricas sastāvā. To iedarbības rezultātus sajutīsi un redzēsi ļoti drīz.

image/png;;;Natural beauty in three simple steps.png

Trīs vienkārši soļi uz dabisku skaistumu

Ikdienas kopšana, kurā tiek ņemtas vērā katra ādas veida individuālās vajadzības: ARTISTRY Essentials ir līdzsvars starp to, kas ir labākais dabā un progresīviem zinātnes atklājumiem. Mitrinošie un normalizējošie līdzekļi papildina viens otru, tādēļ var tikt lietoti kopā, atkarībā no Tavas ādas konkrētām vajadzībām. Attīrošie preparāti, toniki, krēmi – trīs vienkārši soļi, pateicoties kam, Tava āda saņem nepieciešamo vielu daudzumu dažu minūšu laikā.

Pamēģini mūsu līdzekļus, kuru sastāvā ir unikālie, attīrītie augu komponenti un ekskluzīva, ASV patentēta hidrolipīda matrica (HLM). Šis veiksmīgais naturālo komponentu savienojums garantē redzamus un jūtamus rezultātus. Normāla, sausa, jutīga, jaukta un taukaina āda izskatās labāk, kļūst gluda un tvirta.

Zinātnes un ikdienas vienkāršības apvienojums

image/png;;;Essential science for stunning results.png

Zinātnes būtība, izcilie rezultāti

ARTISTRY Essentials kosmētikas līdzekļu līnija satur unikālus un efektīvus komponentus, t. sk. hidrolipīdu matricu (HLM), kas radīta sadarbības rezultātā starp slaveno Šveices farmaceitisko firmu un kompleksu Nourish-3. ARTISTRY Essentials apvieno zinātni un ikdienu. Efektīvie aktīvie komponenti ir iegūti no augu fitoķīmiskām vielām. Šie komponenti papildina mitruma un lipīdu līmeni, ar ko āda atgūst jauneklīgu spīdumu. Iedarbības rezultāti ir redzami nekavējoties un saglabājas ilgi. Lielākajai daļai komponentu ir augu izcelsme, kas savukārt ir izauguši sertificētās organiskās fermās NUTRILITE*, un tā ir augstas kvalitātes garantija. Pateicoties zinātnes un dabas apvienojumam, produkti atjauno un atsvaidzina Tavu ādu.

* ”Sertifikāciju veica oficiāla sertificējoša aģentūra, saskaņā ar tās valsts likumdošanu, kurā atrodas konkrētā ferma".