ARTISTRY Intensive

Līnija ARTISTRY Intensive ir alternatīva dermatologa kabineta apmeklējumam, jo šajā līnijā tiek piedāvāti līdzekļi, kurus var lietot arī mājās. Speciālie ārstēšanas kursi, paredzēti konkrēto ādas novecošanās pazīmju novēršanai, satur enzīmu un naturālo ekstraktu maisījumus, kas palīdz nogludināt un reģenerēt ādu un ļauj iegūt acīmredzamus rezultātus.

image/png;;;Targeted to produce results.png

Acīmredzami kopšanas rezultāti

Idejai izveidot Intensive produktu līniju, iedvesma nāca, veicot kādu procedūru ekskluzīvā dermatoloģijas klīnikā. Šīs līnijas produkti ir patiesa alternatīva dārgu klīniku procedūrām. Ērti lietošanā, paredzēti mājas apstākļiem, līdzekļi – ārstēšanas kursi palīdz atrisināt nobriedušas ādas konkrētas problēmas. Unikālais pīlings intensīvai kopšanai reģenerējoši iedarbojas ādas pH līmenī, pateicoties kam, āda tiek reģenerēta gandrīz 8 minūšu laikā. Enzīmu un naturālo augu ekstraktu maisījums noloba epidermu, saglabājot naturālo mitruma barjeru. Pīlings ļauj ādai iegūt tvirtumu un mirdzošu izskatu, izlīdzina ādas toni un uzlabo caurspīdīguma līmeni, kā arī samazina grumbu redzamību. Intensive produktu līnija dod acīmredzamu atjaunošanas rezultātu.

Svaigāka, izlīdzināta un mīkstāka āda… Tas ir intensīvas kopšanas rezultāts!

image/png;;;Clinical research, dermatologist results.png

Klīniskie pētījumi, dermatoloģiskie rezultāti

Līnija ARTISTRY Intensive sniedz tādu rezultātu, kas ir līdzīgs rezultātam, ko iegūst apmeklējot kosmetoloģijas kabinetu, jo līnijas līdzekļi ir izstrādāti pamatojoties uz mūsu zinātnieku pētījumiem. Līnijas produktu sastāvā atrodas unikālie proteolitiskie enzīmi, kas iegūti no sēnēm, sēklu eļļas un liposomas. Visi preparāti tika pakļauti rūpīgām klīniskām izmeklēšanām. Lietojot ARTISTRY markas līdzekļus, varēsi būt pārliecināta, ka priecāsies par acīmredzamiem pretnovecošanās rezultātiem un par ādu, kas izskatās jaunāka.

image/jpeg;;;latest_product.jpg

Visjaunākais produkts

Intensive sērijas jaunākais produkts ir Pretgrumbu serums ar tvirtuma efektu. Preparāts satur retinolu un komponentus, kas stimulē kolagēna veidošanos. Serumam ir raksturīga augsta efektivitāte, un vienlaikus tas nomierina ādu. Serums paredzēts lietošanai pirms gulētiešanas. Produkts uzlabo ādas elastību, samazina grumbu redzamību, un āda izskatās mirdzoša. Serums reģenerē naturālo ādas matricu. Pārbaudīts klīniskos apstākļos. Pateicoties unikālam Targeting Complex, tas reģenerē ādu tajās vietās, kur tas patiešām ir nepieciešams.

image/png;;;artistry_intensive_skincare_small_picture.png

14-dienu ādas atjaunošanas programma ARTISTRY™ INTENSIVE

Profesionāli rezultāti pēc lietošanas tikai divu nedēļu laikā!

Intensīvais kurss nodrošina 7 reģenerācijas līmeņus un 7 pozitīvas ādas pārmaiņas pēc lietošanas tikai 14 nakšu laikā. Preparāta lietošanas rezultātā āda tiek atjaunināta un izlīdzināta.