14-dienu ādas atjaunošanas programma ARTISTRY™ INTENSIVE

 • Zinātniskais pamatojums
 • 7 nāvīgie ādas ienaidnieki
 • Galvenās sastāvdaļas un tehnoloģija
 • Produkta priekšrocības
 • Ieteicamā lietošanas metode

Zinātniskais pamatojums

Kopš pašiem savas pastāvēšanas pirmsākumiem zīmols ARTISTRY asociējas ar dziļiem pētījumiem, kas tiek veikti, lai izstrādātu ādas kopšanas produktus ar visefektīvākajām formulām. 14-dienu ādas atjaunošanas programma ARTISTRY Intensive izmanto vienu no mūsu labākajiem pretnovecošanas produktiem. Šis produkts divu nedēļu laikā ne tikai efektīvi novērš redzamas novecošanās pazīmes, bet arī nodrošina pozitīvu efektu, kas līdzinās tam, kāds tiek iegūts fotoatjaunošanas procedūru rezultātā, kas tiek piemērotas profesionālās klīnikās.* Tas iedarbojas par 75% ātrāk nekā parastais ādas reģenerācijas process, pateicoties kam āda vienmēr izskatās daudz jaunāka.


* Fotoatjaunošanas procedūra balstās uz intensīvi pulsējošās gaismas tehnoloģijas izmantošanu, kas izlīdzina ādas virsējos slāņus un atjauno tai jaunības izskatu. Fotoatjaunošanas procedūru pielietošanas rezultātā tiek sasniegti iespaidīgi rezultāti, bet šīs procedūras var veikt tikai klīniskos apstākļos. Turklāt procedūru kurss ir diezgan dārgs. Lai sasniegtu vēlamo efektu, vajadzētu veikt vismaz dažas procedūras.

14-dienu ādas atjaunošanas programma ARTISTRY Intensive– šis produkts ir par pieņemamu cenu. Tā nodrošinātais efekts ir salīdzināms ar profesionālu skaistumkopšanas procedūru efektu un paredzēts lietošanai mājas apstākļos. Jūs varat to lietot tieši tajā diennakts laikā, kad jūs to vēlaties.

7 nāvīgie ādas ienaidnieki

 

14-dienu ādas atjaunošanas programma ARTISTRY Intensive efektīvi cīnās ar septiņiem galvenajiem faktoriem, kas apdraud ādas veselību, proti:

saules UV starojumu
atmosfēras parādībām, piemēram, vēju un zemām temperatūrām
kaitīgiem paradumiem, kas nosaka dzīvesveidu, piemēram, smēķēšanu, kā arī ar stresu
iekšējiem faktoriem, piemēram, vispārējo veselības stāvokli
ēšanas paradumiem
novecošanās procesu
nepareizu kopšanu

Galvenās sastāvdaļas un tehnoloģija

14-dienu ādas atjaunošanas programma ARTISTRY Intensive tika izstrādāta 10 gadus ilgu revolucionāru pētījumu DNS jomā rezultātā. Formula tika izstrādāta, balstoties uz intensīvā atjaunojošā serumaARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ ļoti efektīvo receptūru.

Modernais tehnoloģiju komplekss Deep Night Action 7 Complex satur spēcīgas iedarbības sastāvdaļas, kas nodrošinaintensīvu ādas reģenerāciju un septiņas redzamas pozitīvas pārmaiņas, kas apliecinātas klīnisko pētījumu un testu ar pircēju piedalīšanos rezultātā.


7 ādas reģenerācijas līmeņi

 1. Reģenerācija šūnu līmenī – āda izskatās daudz jaunāka un veselīgāka.
 2. Ārpušūnu matriksa atjaunināšana -krokas un grumbas kļūst mazāk pamanāmas.
 3. Ādas bojājumu mazināšana.
 4. Āda atkal izskatās svaiga un starojoša.
 5. Reģenerācija undabiskā mitruma līmeņa uzturēšana.
 6. Ādas šūnu rotācijas pastiprināšana – ādas raupjuma samazināšana.
 7. Apkārtējās vides faktoru iedarbības rezultātā nodarīto bojājumu, kas izraisaādas novecošanos, novēršana.

14-dienu ādas atjaunošanas programma ARTISTRY Intensive tika testēta klīniskos apstākļos.

Preparāta lietošana ļauj sasniegt lieliskus rezultātus:

Tā sastāvā ir unikāla transportēšanas sistēma, izmantojot ultrasomas©
lakrica saknes ekstrakts
galangala lapas
saulespuķu rauši
rozmarīns
auzas
citrons un gurķis

Šīs sastāvdaļas atjaunina ādu un atjauno tās jaunību.

Pateicoties nomierinošajām sastāvdaļām, tostarp lakricsaknei, produkts ir daudz stabilāks un ir piemērots jutīgas ādas kopšanai.

Produkta priekšrocības

Produkts sniedz redzamus rezultātus pēc 14 dienu ilgas lietošanas, lai gan pozitīvas pārmaiņas var būt redzamas arī agrāk. Izmantojot šo preparātu naktī, vēl vairāk tiek uzlabots ādas atjaunošanās process, jo organisma reģenerācijas procesi visefektīvāk norisinās tieši miega laikā.

Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka 14-dienu ādas atjaunošanas programmas ARTISTRY Intensive kursa rezultātā:

 • šūnu bojājumi tiek nivelēti par 75% ātrāk, nekā tas notiek parastā reģenerācijas procesa laikā,
 • par 99% samazinās redzamās grumbas,
 • āda par 261% izskatās daudz starojošāka un veselīgāka,
 • pēc 14 dienu ilgas lietošanas ādas dabiskais mitruma līmenis atjaunojas 98% gadījumu,
 • testēšanas dalībnieki ir norādījusi, ka ādas raupjums ir samazinājies par 83%,
 • testēšanas dalībnieki pamanīja aizsardzības pret apkārtējās vides faktoru iedarbību palielināšanos par 71%.

Ieteicamā lietošanas metode

Preparāts būtu jālieto 3 – 4 reizes gadā gadalaiku maiņas periodā vai pēc īpašiem dzīves notikumiem, piemēram, pēc bērna piedzimšanas, pāriešanas citā darbā vai pārcelšanās.

Preparāts jālieto pirms gulētiešanas. Pirms tā uzklāšanas uz ādas ir jāattīra seja un jātonizē ar ARTISTRY toniku. Viena mini-konteinera saturu sadalīt uz notīrītās sejas, kakla un roku ādas, izmantojot uz augšu vērstas kustības. Pēc tam uzklāt zīmola ARTISTRY mitrinošo krēmu.

Divas nedēļas ilgajā produkta lietošanas laikā nevajadzētu izmantot šādus preparātus: serumu ARTISTRY™ essentials Plus ar augļskābēm, mitrinošo un izlīdzinošo serumu ARTISTRY TIME DEFINACE™, nostiprinošo pretgrumbu serumu ARTISTRY™ Intensive un atjaunojošo pīlingu sejas ādai ARTISTRY™ Intensive.