image/jpeg;;;02_makeup.jpgARTISTRY 2013. GADA RUDENS DEKORATĪVĀS KOSMĒTIKAS KOLEKCIJA – KOLEKCIJA GALAXY IEROBEŽOTS DAUDZUMS

Skaistums, kas pārspēj zvaigznes

Mēs iepazīstinām Jūs ar jauno ARTISTRY ierobežota daudzuma dekoratīvās kosmētikas kolekciju, KOLEKCIJU GALAXY, kas piešķirs Jūsu ikdienai mirdzošus akcentus, lai radītu zvaigžņotu svētku iespaidu. ARTISTRY KOLEKCIJU GALAXY veido četri jauni ierobežota daudzuma dekoratīvās kosmētikas produkti, kas atspoguļo jaunākās sezonas tendences un pārvērtības.

  • ARTISTRY™ četru toņu acu ēnu komplekts Galaxy
  • ARTISTRY™ izgaismojošais pūderis Aurora
  • ARTISTRY™ divpusējs lūpu spīdums Red Hot un Ultraviolet

ARTISTRY™ četru toņu acu ēnu komplekts Galaxy

image/jpeg;;;eye-shadow-2.jpg

Četri ARTISTRY zīdainu pūderveida acu ēnu toņi ar satīna tekstūru.

IZGAISMOJOŠS tonis plakstiņiem un zonai zem uzacīm: gaišs smilšu krāsas tonis

ACU ĒNAS: tumši brūns un spilgta purpura tonis

KONTŪRA: tumši melns tonis

ARTISTRY™ izgaismojošais pūderis Aurora

image/jpeg;;;powder-2.jpg

Pūderis sejas un vaigu izgaismošanai vienlaicīgi piešķir kontūru un izceļ.

Maigi rozā un smilšu krāsas pigmentu sajaukums ir piesātināts ar zelta un sudraba vizlu, radot satīna tekstūru un mirdzumu.

Izmantojams arī kā vaigu sārtums vai līdzeklis sejas izgaismošanai, lai, uzklāts pār nogrimētiem vaigiem un acīm, liktu Jums mirdzēt vēl vairāk.

ARTISTRY™ divpusējs lūpu spīdums Red Hot un Ultraviolet

image/jpeg;;;lip-gloss-2.jpg

Divpusējā lūpu spīduma forma nodrošina dubultu pārklājumu, divu toņu krāsojumu.

Palutiniet savas lūpas ar diviem lūpu spīdumiem vienā izstrādājumā, lai radītu visizaicinošāko svētku iespaidu.

Izmantojiet katru toni atsevišķi vidēji spilgtam efektam vai sajauciet tos kopā, lai iegūtu dziļākas un mirdzošākas krāsas.

Ir pieejamas divas toņu kombinācijas:

Koši sarkans (Red Hot):piesātināts koši sarkanais tonis (bright fiery red) un caurspīdīgs zeltīti rozā tonis (gold kissed pink)

Ultraviolets (Ultraviolet): piesātināts spilgts purpura tonis (intense purple) un caurspīdīgs zeltīti rozā tonis (gold kissed pink)

MĒNESSGAISMA

ACIS

Izmantojot četru toņu acu ēnu komplektu Galaxy, pamatam uzklājiet gaišās smilškrāsas toni (light beige) uz visa plakstiņa no skropstām līdz uzacij.

Uz augšējā plakstiņa no skropstu līnijas līdz plakstiņa locījuma vietai uzklājiet tumši brūnā toņa (deep brown) acu ēnas.

Plakstiņa locījuma vietā iepludiniet purpursārtā toņa (rich purple) acu ēnas, izēnojiet locījuma vietu, lai notušētu toņu pāreju un radītu struktūru.

Uzklājiet tumši melnā toņa (dark black) ēnas gar augšējo un apakšējo skropstu līniju, lai radītu tumša tonējuma un apjoma iespaidu pie skropstu pamatnes un pārējā plakstiņa daļā.

Gar augšējo un apakšējo skropstu līniju izpludiniet ARTISTRY automātisko acu zīmuli Ebony un izceliet kontūru ar tumši melnā toņa (dark black) ēnām.

Papildiniet dramatisko efektu ar izteiksmīgām skropstām, uzklājot ARTISTRY SIGNATURE EYES Volume Mascara tušu apjomam vai ARTISTRY SIGNATURE EYES Length & Definition Mascara pagarinošo tušuuz augšējām un apakšējām skropstām.

LŪPAS

Izmantojot divpusējo lūpu spīdumu Ultraviolet, pabeigtam dienas grimam uzklājiet uz lūpām zeltīti rozā toņa (gold-kissed pink) spīdumu.


Riks Diseka /Rick DiCecca/, ARTISTRY vispasaules grima padomi:

Mainiet izskatu, uzklājot uz lūpām spilgti purpursarkano toni (intense purple), bet tikai pašā apakšlūpas vidū – zeltīti rozā toņa (gold-kissed pink) spīdumu.

VAIGI

Uzklājiet izgaismojošā pūdera Aurora tumšāko toni uz vaigiem virzienā no auss vidus uz lūpu kaktiņiem, lai izveidotu kontūru, kas izcels Jūsu vaigu kaulus.

Gaišāko toni uzklājiet tikai uz vaiga vidusdaļas, vēzienveida kustībām virzot otiņu deniņu virzienā, lai izpludinātu kontūru un liktu Jūsu vaigiem mirdzēt.

Riks Diseka /Rick DiCecca/, ARTISTRY vispasaules grima padomi:

Lietojot izgaismojošo pūderi Aurora, sajauciet uz otiņas abus toņus kopā un pārvelciet ar otiņu pāri pierei, zem vaigu kauliem un gar zoda līniju, lai viegli izceltu sejas kontūras un izgaismotu to.

ZVAIGŽŅU MIRDZUMS

ACIS

Izmantojot četru toņu acu ēnu komplektu Galaxy, pamatam uzklājiet gaišās smilškrāsas toni (light beige) uz visa plakstiņa no skropstām līdz uzacij.

Gar augšējo un apakšējo skropstu līniju izpludiniet ARTISTRY automātisko acu zīmuli Ebony un izceliet kontūru ar tumši melnā toņa (dark black) ēnām, lai radītu tumša tonējuma un apjoma iespaidu pie skropstu pamatnes.

Lai tēls būtu pilnīgs, uzklājiet ARTISTRY SIGNTURE EYES Volume Mascara tušu apjomam vai ARTISTRY SIGNTURE EYES Length & Definition Mascara pagarinošo tušuuz augšējām un apakšējām skropstām.

LŪPAS

Izmantojot divpusējo lūpu spīdumu Red Hot, uzklājiet uz lūpām koši sarkanā (bright fiery red) toņa spīdumu, nosusiniet ar salveti un uzklājiet vēlreiz.

Riks Diseka /Rick DiCecca/, ARTISTRY vispasaules grima padomi:

Lai lūpas izskatītos pilnīgākas, dienas grimam uzklājiet uz lūpām divpusējā lūpu spīduma zeltīti rozā toni (gold-kissed pink). Vakara grimam ar pirkstu galu kustībām uzklājiet spīdumam pa virsu koši sarkano (bright fiery red) vai spilgto purpura (intense purple) toni.

VAIGI

Sajauciet kopā abus izgaismojošā pūdera Aurora toņus, uzklājiet uz vaiga vidusdaļas un vēzienveida kustībām izpludiniet deniņu virzienā vai, ja vēlaties panākt izteiksmīgāku sejas kontūru, – auss vidusdaļas virzienā.

Riks Diseka /Rick DiCecca/, ARTISTRY vispasaules grima padomi:

Lai padarītu sejas kontūras izteiksmīgākas, klājiet izgaismojošā pūdera Aurora Illuminating Powder tumšāko toni zem vaigu kauliem un gaišāko toni – gar vaigu kaulu augšdaļu.

Mainiet izskatu, klājot uz lūpām spilgta purpura toni (intense purple), bet tikai pašā apakšlūpas vidū – zeltīti rozā toņa (gold-kissed pink) spīdumu.

 

RADIET PATI SAVU GALAXY SKATIENU

 

Dekoratīvās kosmētikas produktu kategorijas

 

 

Apskatiet citas ARTISTRY kolekcijas

Zīmoli ARTISTRY™, ARTISTRY CREME LUXURY™, ARTISTRY ESSENTIALS™, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ARTISTRY YOUTH XTEND™, ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ and ARTISTRY FORWARD BEAUTY™ ir Amway preču zīmes.