image/jpeg;;;ps.jpg

YOUTH XTEND Power System

Pēc Power System lietošanas – tās sastāvā ietilpst serums, līdzekļi ādas kopšanai dienā un naktī, kā arī ādai ap acīm – tikai vienu nedēļu, Jūs pamanīsiet pirmās pazīmes, kas liecina par ādas jauneklīguma atgūšanu.


81% testa dalībnieču atzina, ka Power System lika viņu ādai izskatīties jaunākai jau pēc vienas nedēļas.

ARTISTRY YOUTH XTEND kolekcija
 

 

Tehnoloģija

  • image/jpeg;;;1.jpg.
  • image/jpeg;;;2.jpg.
  • image/jpeg;;;3.jpg.

.

image/jpeg;;;tab-1-img.jpg

Iegūts no Vidusjūras reģiona klimata lolotās mirtes, LifeSirt paaugstina dabisko proteīna ražošanas spēju par 280% (balstīts uz laboratorisku gēnu aktivitātes pārbaudi).

.

image/jpeg;;;tab-2-img.jpg

Ekskluzīvi tikai ARTISTRY iekļautais Micro-X6 peptīds sastāv no sešām aminoskābēm, kas ievērojami uzlabo kolagēna aktivitāti ādā. Palielinātā kolagēna aktivitāte palīdz samazināt redzamās smalkās līnijas un grumbiņas.

.

image/jpeg;;;tab-3-img.jpg

Āfrikā pazīstams kā „Dzīvības koks”, Āfrikas baobabs dod augļus, kas ir bagāti ar antioksidantiem un mitrinošām barības vielām. Āfrikas baobaba augļa ekstrakts ādu baro un mitrina un padara to maigāku, tādējādi aizsargājot un uzturot Jūsu ādas jaunību.

   

image/jpeg;;;fragrance.jpg

 

Aromāts

Moderns kokteilis klasiskam ādas kopšanas aromātam

Šis vieglais un tīrais aromāts sapludina kopā maigo magnoliju, izsmalcināto rozi un spirdzinošo jasmīnu ar zaļo tēju un visos laikos iecienīto citrusu un ciedru. Savdabīgais un pārliecinošais, dabiskais un tomēr modernais ARTISTRY YOUTH XTEND aromāts aptver visas ARTISTRY sievietes vērtības.

Aplūkojiet citas ARTISTRY kolekcijas

Zīmoli ARTISTRY™, ARTISTRY CREME LUXURY™, ARTISTRY ESSENTIALS™, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ARTISTRY YOUTH XTEND™, ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ and ARTISTRY FORWARD BEAUTY™ ir Amway preču zīmes.