eSpring

eSpring™

 Ūdens attīrīšanas sistēma eSpring strādā uz ogles filtra, kas no dzeramā ūdens likvidē kaitīgās daļiņas un vairāk nekā 140 piesārņojošās vielas. Ultravioletie stari iznīcina ūdenī esošus vīrusus un mikroorganismus, pateicoties kam, ūdens no krāna kļūst tīrs, dzidrs un kvalitatīvs.

image/jpeg;;;espring_img.jpg

Astoņi iemesli, kuru dēļ irvērts izvēlēties ūdens attīrīšanas sistēmu eSpring:

1. Tīrākais, dzidrākais un garšīgākais ūdens

Visjūtamākais labums no ūdens attīrīšanas eSpring Sistēmas lietošanas ir dzeramā ūdens garšas, smaržas un dzidruma uzlabošana. Tas ir tas, ko mēs uzreiz varam pamanīt, saprast un novērtēt.

2. Labāka ūdens kvalitāte

 Ūdens attīrīšanas sistēma eSpring™ efektīvi likvidē vairāk nekā 140 veidu piesārņojumu un iznīcina vairāk nekā 99,99% slimību baktēriju un vīrusu, kas vairojas dzeramajā ūdenī.

3. Apstiprināta efektivitāte

 Ūdens attīrīšanas sistēma eSpring ir pārbaudīta un ir ieguvusi NFS International sertifikātu, kas apliecina, ka sistēma likvidē vairāk piesārņojumu nekā visas citas iepriekš sertificētās sistēmas, kas strādā uz UV/ogles filtra pamata.

4. Ekskluzīva, progresīva tehnoloģija

 Ūdens attīrīšanas sistēma eSpring™ ir pirmā sistēma, kas apvieno patentēto ogles filtra un UV lampas tehnoloģiju kombināciju, kā arī progresīvas tehnoloģijas elektronisko novērošanas sistēmu.

.

5. Tehnoloģija balstās uz vairāku gadu zinātniskiem pētījumiem

eSpring ūdens attīrīšanas sistēma ir 20 gadu pētījumu rezultāts ūdens attīrīšanas tehnoloģijas sfērā. Sistēmu projektēja un izveidoja zinātnieki un inženieri, kas sadarbojas ar mūsu firmu, un sadarbības rezultātā ūdens attīrīšanas jomā vairāk par 270 patenti jau ir saņemti vai gaida izskatīšanu.

6. Izdevīgāk

 Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem filtriem, eSpring ūdens attīrīšanas sistēma nodrošina nepārtrauktu un tiešu attīrīta ūdens piegādi tādā daudzumā, cik tas ikdienā ir nepieciešams katrai ģimenei.

7. Ražīgums

 Dažas ūdens attīrīšanas sistēmas prasa filtra nomaiņu reizi mēnesī vai pat biežāk. eSpring ūdens attīrīšanas sistēma sešu cilvēku ģimeni ar attīrītu ūdeni nodrošinās visu gadu, vai kamēr tiks izfiltrēti 5000 litri ūdens, pēc tam ieliktni vajadzēs mainīt.

8. Taupība

eSpring ūdens attīrīšanas sistēma sniegs ne tikai izdevīgu, augstu kvalitāti un darbības efektivitāti, bet arī izdevumi sistēmas uzturēšanai būs zemāki salīdzinot ar citām tirgū pieejamajām sistēmām.

image/png;;;How does eSpring work.png

Kā strādā eSpring sistēma?

1. UV lampa

Iznīcina vairāk par 99,99% dzeramā ūdenī esošo baktēriju un vīrusu. Uzlabo ūdens kvalitāti un tā lietošanas drošību.

2. Ogles filtrs

 Šis daudzkārtainais, ASV patentētais, ogles filtrs efektīvi likvidē hlora garšu un smaku, piesārņojumu daļiņas un vairāk nekā 140 veidu veselībai kaitīgo piesārņojumu. Kalpo ūdens garšas, smaržas un dzidruma uzlabošanai.

3. LED panelis

 Grafiskie elementi/ikonas ir viegli saprotamas, informē lietotājus par filtra nolietojuma līmeni un sistēmas stāvokli.

4. Iebūvētais elektroniskais bloks

 Sistēmā eSpring izmantots ASV patentētais bezvadu indukcijas interfeiss, kas savieno UV lampu ar iekārtu. Šāds risinājums pilnībā izolē UV lampu no barības avota tādā pat veidā kā daži mobilie tālruņi ir atdalīti no barotāja.

5. Regulējamas trosītes

Trosīšu garumu var regulēt pēc vajadzības. Trosītes var arī nogriezt.

6. Funkcionālais adapteris

Adapteri var viegli uzstādīt uz lielāko daļu krānu.

image/png;;;Certification.png

Sertifikācija

eSpring ūdens attīrīšanas sistēma ir pirmā sistēma tirgū, kas atbilst trijiem svarīgākiem ūdens kvalitātes standartiem NSF International/ANSI. Lai iegūtu NSF International sertifikāciju, ūdens attīrīšanas sistēmai jāiziet pārbaudi ne tikai uz spēju aizturēt piesārņojumus, tai arī jāatbilst pieciem zemāk minētiem kritērijiem:

    • Apgalvojumam par piesārņojumu skaita samazināšanu ūdenī jābūt apstiprinātam ar NSF International laboratorijā veikto testu rezultātiem.
    • Sistēma nevar laist ūdenī nekādus kaitīgus elementus. Materiāliem, no kuriem izgatavota sistēma un kuriem ir tiešais kontakts ar ūdeni, jāiziet stingra pārbaude uz ekstrakciju.
    • Sistēmas konstrukcijai jāatbilst hidrauliskām prasībām, piem., jābūt noturīgai pret ūdens spiediena izmaiņām.
    • Reklāmas materiāli, mārketinga literatūra un etiķetes nedrīkst saturēt nekādu nepatiesu vai maldinošu informāciju.
    • Materiāliem un ražošanas procesam jāatbilst noteiktām kvalitātes prasībām. Kā arī tiem obligāti jāiziet ikgadējā pārbaude.