Izpētiet valdzinošo AMWAY aromātu kolekciju sievietēm un vīriešiem, lai atrastu to aromātu, kas Jums patīk vislabāk!
AROMĀTI SIEVIETĒM

Romantiski, eleganti, spēcīgi vai svaigi; AMWAY aromāti piedāvā smaržu izvēli sievietēm, tostarp smaržas, smaržūdeņus un ķermeņa aerosolus, kas ir piemēroti ikviena personībai, noskaņojumam vai stilam. ANTICPATE™, ANCESTRY™ un WISTFUL™ aromātu grupā ietilpst apburošu smaržu klāsts no sievišķīgas, citrusaugļu, saldas līdz kaislīgai, jutekliskai vai noslēpumainai.   

 

 

 

 

Ātrā apskatīšana

ROMANTISKAS SIEVIŠĶĪBAS IEMIESOJUMS

 
Maigas un jutekliskas alpu vijolītes notis, līčija tver sajūtas, lai sniegtu Jums liegu vēsmu. Ielejas lilijai saplūstot ar ilang-ilang, tā kārdina, plūstot cauri aromāta sirdij, kur tā piesaista dzintaru un pulverveida muskusu. Šeit ir sievišķības iemiesojums, maiga ziedu romantika bez pretošanās.

 

 

Ātrā apskatīšana

KAISLĪGA JUTEKLISKUMA IEMIESOJUMS

 
Akcentējiet savas dvēseles kaislīgo pusi ar šo bagāto austrumu buķeti, kur kazenes un trauslā baltā frēzija veido intriģējošus iekāres elementus. Eksotiskā arābu jasmīna un orhidejas mājieni apvienojumā ar sandalkoka un pačūlijas pieskārieniem ķircina un pavedina, hipnotizējot sajūtas, kas aizskar Jūsu kaisles stīgas. Jūs apņems siltas un bagātas juteklības gaisotne.

 

 

Ātrā apskatīšana

KLASISKAS ELEGANCES APLIECINĀJUMS

 
Upene, citrons un citronliāna rada harmonisku struktūru, kas satiekas ar Ēģiptes jasmīna un ielejas lilijas notīm, iedvešot bezgalīga jutekliskuma sajūtu. Visbeidzot, baltā muskusa un dzintara piejaukums savā būtībā rada patiesas un vienlaicīgi neatvairāmas un izsmalcinātas elegances gaisotni. Izmeklēts pastāvīga stila apliecinājums.

 

 

Ātrā apskatīšana

IZSMALCINĀTAS ELEGANCES NOKLUSĒJUMS

 
Svaigas ziedu buķetes mājiens, ko ieskauj jūras brīzes akordu liegums, pieskaras gluži kā viegls vējš, kas sasniedz Sitē salu, atbrīvojot sajūtas. Persiks, kas ievīts naktī ziedošā jasmīna notīs, tuberozes smalkā grācija un baltais pulverveida muskuss atsauc atmiņā noslēpumainas elegances gaisotni, kad Jūs pastaigājaties pa Jauno tiltu (Pont Neuf). Jūs aizrauj jutekliskums un vieglums, ieskauj izsmalcinātas elegances gaisotne. Ļoti koncentrēts: ilgākai juteklībai uz Jūsu ādas.

 

 

DZIRKSTOŠA, BET ATSVAIDZINOŠA LABSAJŪTA

 
Citrona un nektarīna savienojums sasniedz Jūsu sajūtas ar skaidras veldzes dzirksti, ko papildina frēzijas un rozes buķete, nostiprina muskusa pulverveida pēdas, kas ieved Jūs patīkamas aprūpes pasaulē. Izbaudiet šo cēlo, moderno ķermeņa smidzinātāju ar E vitamīnu un eļļu, kas mīkstina un aizsargā Jūsu ādu, sniedzot viscaur mirdzošu starojumu. Izbaudiet atsvaidzinošu labsajūtu un iemirdzieties ar WISTFUL AROMA.

 


 

AROMĀTI VĪRIEŠIEM

Klasiski, sportiski vai augstākās klases; Izvēlieties, kas Jūs gribat būt šodien! OPPORTUNE™ aromātos vīriešiem izmantotas dažādas sastāvdaļas un notis, sniedzot Jums brīvību izvēlēties aromātu, kas precīzi piestāv Jūsu personībai.

 

 

 

Ātrā apskatīšana

AUGSTĀKĀ KLASE UN TŪKSTOŠIEM ŠĶAUTŅU: JŪSU DZĪVE!

 

Mūsu parfimēri ir atvieglojuši Sičuaņas piparu kvēli un mandarīnu ar jasmīnu un DŽUNGĻU EKSTRAKTU, ļaujot pieskaņot spēcīgo ciedra un baltās koksnes garu, kas izceļ aromātu ar vēsumu un apmulsina sajūtas. Aukstā un karstā divējādā daba - starp pirmās klases līdzsvarotību, savienots ar kultūru un smalkumu - fougère tik vīrišķīga, tik daudzšķautņaina, tik augstas klases.

* V.MANE FILS, Société anonyme preču zīme

Ātrā apskatīšana

DARBĪBA UN ENERĢIJA: JŪSU DZĪVE!

 
Svaiga citrusu plūsma sasaista sajūtas un sajaucas ar uzmundrinošo pikantā melnā pipara un vilkābeles nojausmu, kas šķietami piesola enerģijas ekstraktu. Ceļojums tālāk rozmarīna tunelī nogādās Jūs dzintara un ciedra pamatos, kas sniedz mūsdienīgas vīrišķības aromātu. Svaiguma un enerģijas apvienojums, kas Jums sniegs uzmundrinoša viegluma sajūtu.
KĀ LIETOT AROMĀTUS

Aromātus var lietot divas līdz trīs reizes dienā. Nevajadzētu gaidīt, ka ar vienu lietošanas reizi aromāts būs jūtams visu dienu. Aromātos tiek izmantoti fiksatori, lai padarītu tos stabilus un ļautu saglabāt aromātu uz ādas pēc iespējas ilgāk.

Aromātu var uzklāt uz pulsa punktiem plaukstas locītavu un elkoņu iekšpusē, ceļgalu aizmugurē, aiz kakla, zem ausu ļipiņām (nevis aiz ausīm).

Ja Jūsu āda ir jutīga pret aromātu, uzsmidziniet to uz kabatlakatiņa un ievietojiet to savā kabatā vai rokassomiņā.

Neberzējiet aromātu ādā, jo tad tas "sadauzīs" aromātu, izraisot smaržas izmaiņas. Uzsmidziniet aromātu uz ādas un nepieskaroties tam, ļaujiet dabiski nožūt.

Lietojiet atšķirīgus aromātus dažādiem gadījumiem vai atkarībā no noskaņojuma. Lietojiet vienu aromātu dienai un citu vakaram.

Lai vasarā iegūtu vēsu, atsvaidzinošu aromātu, glabājiet to ledusskapī. Vienmēr turiet aromātus vēsā, sausā vietā.

 


 

ATBALSTA MATERIĀLI

 

AMWAY Fragrances PPT

 

 

 
.