NUTRILITE™

NUTRILITE  ir pasaulē visvairāk pārdoto vitamīnu un barības piedevu zīmols.* Šī ir vitamīnu preparātu un bioloģiski aktīvo piedevu marka, kas piedāvā pilnu barības piedevu sortimentu, tajā skaitā organismam nepieciešamos vitamīnus, minerālus, antioksidantus, augu preparātus, uztura bagātinātājus sportistiem, kā arī ēdienu aizvietojošus preparātus.

Iedvesmojoties no sava dibinātāja Dr. Karla Renborga (Dr. Carl Rehnborg) un viņa pieredzes Tālajos Austrumos, NUTRILITE apvieno zinātnes spēku ar augu sniegtajiem dabiskajiem labumiem kopš 1934. gada. Jau kopš pašiem pirmsākumiem NUTRILITE uzņēmuma pamatā bijusi inovatīva zinātnes teoriju pielietošana, lai pēc iespējas pilnīgāk izmantotu no augiem iegūstamās labās uzturvielas.Šodien mēs ar lepnumu svinam savu 80. gadadienu, kopš brīža, kad sākām palīdzēt cilvēkiem visā pasaulē justies labi un piekopt aktīvu dzīvesveidu.

*Avots: Euromonitor International Limited; vitamīni un bioloģiski aktīvās piedevas, pasaules mazumtirdzniecība, RSP 2013.
 

image/jpeg;;;Nutrilite_80th.jpg

Kāpēc NUTRILITE

NUTRILITE zīmols ir veidots balstoties uz seed-to-supplement (sēj, lai bagātinātu) pieejas, veidojot lielisku harmoniju starp dabu un zinātni.

Gandrīz pirms 100 gadiem, dzīvojot Ķīnā, Nutrilite dibinātājs Karls Renborgs atklāja augu diētas lielo nozīmīgumu.Viņa paša dzīves pieredze un no augiem iegūto uzturvielu pastiprināta pētīšana vainagojās ar uztura bagātinātāju ražotāja, NUTRILITE zīmola, izveidi.

1934. gādā Nutrilite iepazīstināja ASV ar savu pirmo multivitamīnu/multimenerālu/augu uztura bagātinātāju.

Ar 80 gadu pieredzi zinātnē un pētniecībā, NUTRILITE™ ir pasaulē vadošais vitamīnu un diētisko uztura bagātinātāju tirgotājs.(Avots:Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims)

Zinātne:

•             Nutrilite strādā vairāk nekā 150 zinātnieku, pētnieku un pedagogu, kas kopā veido vienu no lielākajiem zinātniskajiem personāliem industrijā.

•             Nutrilite visā pasaulē gadā saražo vairāk nekā 15 miljardus vitamīnu un minerālu tablešu, kā arī šķīstošo kapsulu.

Daba:

•             NUTRILITE™ ir viens no retajiem pasaulē vadošajiem uztura bagātinātāju zīmoliem, kam ir sava, pašpietiekama zemkopības sistēma.

•             Tā vietā, lai paļautos uz kaitīgiem pesticīdiem, herbicīdiem vai ķīmiskā mēslojuma, mēs ļaujam par visu parūpēties dabai pašai.

•             Astoņu dekāžu darbs zemkopībā ir bijusi neatņemama NUTRILITE produktu izstrādes sastāvdaļa.

•             Nutrilite komanda ir vairojusi „seed to supplement” praksi, lai saglabātu NUTRILITE produktu iedarbības spēku, kā arī palielinātu to pastāvīgumu un drošību.

Fitouzturvielas rada atšķirību.

•             Fitouzturvielas ir tās augu uzturvielas, kas augļiem un dārzeņiem dod to rezonējošo nokrāsu.

•             Augu bāzes papildinājumi satur fitouzturvielas, kas ir dabiski augu maisījumi.

Nutrilite personāls ar vairāk kā 150 zinātniekiem, pētniekiem un pedagogiem sastāvā turpina nepārtraukti strādāt pie tā, lai uzlabotu NUTRILITE produktu kvalitāti.

•             Lai piedāvātu labāko kvalitāti, Nutrilite katru mēnesi veic 25 000 pārbaudes un katru gadu vairāk kā 500 000 kvalitātes novērtējumus.

image/jpeg;;;Faming new image_240x180.jpg

Augkopības tehnika

Visās mūsu fermās, kuru platība pārsniedz 6000 akrus, Vašingtonas štatā, Meksikā un Brazīlijā, augsni mēslo dabīgā veidā, neizmantojot sintētiskos pesticīdus, herbicīdus un mēslojumus. Visas fermas piedalās labu kaimiņu programmā, kuras mērķis ir lokālo sabiedrību atbalsts.

Visus augus pārstrādā stundas laikā no ievākšanas brīža, kas ļauj saglabāt lielāku barojošo elementu daudzumu.

image/png;;;phytonutrients.png

Fitokomponenti

Dehidrācijas procesā no augu izejvielas atvelk ūdeni, pēc tam tā tiek pārstrādāta pulvera koncentrātā, kas satur kā dabiskus barojošus komponentus, tā arī fitoķīmiskas vielas. Katrs NUTRILITE koncentrāts ir unikāls, gandrīz visiem ir augu izcelsme, un tie ir bagāti ar barības vielām. Šos koncentrātus pievieno daudziem NUTRILITE produktiem, jo tie sniedz plašu fitokomponentu spektru.

image/png;;;Nutrilite Science Science.png

NUTRILITE zinātne

Pirms daudziem gadiem NUTRILITE dibinātājs Karls Renborgs, izstrādāja pilnīgi jaunu tehniku, ko izmantoja augu barības vērtības analīzei. Šodien NUTRILITE zinātnieki visā pasaulē izmanto jaunākās metodes un mūsdienu tehnoloģijas, lai pastāvīgi uzlabotu veidu, kā izdabūt maksimālo lietderību no mūsu augiem, un ieviestu jaunas sastāvdaļas mūsu produkcijā. Mūsu zinātnieki meklē jaunas formulas, inovatīvus pārstrādes veidus, kā arī nodarbojas ar jau pārdošanā esošo produktu un pielietojamo komponentu uzlabošanu. Lai garantētu maksimālu barojošo elementu daudzumu koncentrātā, viņi izmanto īpaši modernu izpētes un analīzes aprīkojumu.

Katrs NUTRILITE produkts ir tiešs testu un analīžu rezultāts, ko laboratorijās veic mūsu zinātnieki, mikrobiologi, ķīmiķi, farmaceiti, uztura speciālisti un tehniskie darbinieki.

Lai arī tas nav pieprasīts, mēs izvēlējāmies piemērot visiām NUTRILITE barības piedevām Labu Ražošanas Praksi (GMP), lai nodrošinātu NUTRILITE produktu drošību, augstāko kvalitāti un atbilstošu visu produktu aprakstu. Katru mēnesi mēs veicam 25 000 kvalitātes kontroles testus. Gada laikā tiek veikti 400 000 produkcijas novērtējumi.

image/png;;;wellbeing.png

Laba pašsajūta

Optimāla pašsajūta nav lieliskas veselības sinonīms. Optimāla pašsajūta ir iedzimto slimību riska un dzīves veida savienojums tādā veidā, lai mēs piekoptu veselīgāku dzīves veidu. Veselības stāvokli labvēlīgi ietekmē pareiza diēta, veselīgs dzīves veids, pietiekama atpūta, regulāra atslābināšanās, kā arī atbilstošā veidā atlasītas bioloģiski aktīvās vielas. NUTRILITE markas galvenie principi ir tiekšanās uz optimālā veselības stāvokļa sasniegšanu, kā arī veselīgs uztura veids.

image/jpeg;;;Power-of-5-Teaser.jpg

POWER OF 5

NUTRILITE piecinieka spēks – programma, kuras mērķis ir palīdzēt bērniem nosvinēt 5. dzimšanas dienu veseliem.

Uzzini vairāk!

Zīmoli