DoubleX

NUTRILITE DOUBLE X™ & Daily

NUTRILITE Daily un NUTRILITE DOUBLE X™ ir uzticības cienīgi preparāti, kas piegādā organismam svarīgus vitamīnus un minerālvielas, kā arī veido pamatu līdzsvarotam uzturam. NUTRILITE markas produktu mērķis ir organisma potenciāla dabīga stimulācija.

image/png;;;Good nutrition makes the difference.png

Pareizam uzturam ir ļoti liela nozīme

Visas mūsu organisma svarīgākās funkcijas ir atkarīgas no vitamīniem un minerālvielām, un tie ir veselīga dzīves veida sastāvdaļa. Šie svarīgie barības elementi atrodas augļos un dārzeņos, tādēļ arī uztura dažādība ir vislabākais veids, kā piegādāt organismam ik dienas nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu devu.

Un tomēr, mūsdienās dzīves stils bieži vien nedod iespēju lietot sabalansētu uzturu; tas ir saistīts ar laika trūkumu vai pat ar atteikšanos no regulārām ēdienreizēm. Svaigi sagatavoti ēdieni bieži vien tiek aizvietoti ar pusfabrikātiem, bet laika trūkums ir iemesls tam, ka mēs ēdam ēdienus, kuros trūkst barības vielas. Uztura bagātinātāji ir augstvērtīgu barības vielu avots, tie palīdz sabalansēt uzturu, uzlabot kopējo veselības stāvokli un pašsajūtu.

image/png;;;Which nutrients are important.png

Kādas barības vielas ir svarīgas?

Svarīgākais dzīvē ir vitamīni

Vitamīni ir nepieciešami mūsu organisma vielmaiņas funkcijām, piemēram, barības vielu pārstrādei, ģenētiskā materiāla, hormonu un asins šūnu radīšanai, nervu sistēmas ķīmisko komponentu veidošanai. Pēc ķīmiskām īpašībām izšķir vitamīnus, kas šķīst ūdenī un kas šķīst taukvielās. Ūdenī šķīstošie vitamīni ir C vitamīns un visi B grupas vitamīni. Taukos šķīstošie vitamīni ir A, D, E un K vitamīni.

Nepieciešamie speciālisti: minerāli

Minerāli ir ļoti svarīgi visu organisma šūnu attīstībai un reģenerācijai. Tie ir nepieciešami pareizai nervu sistēmas funkcionēšanai. Kalcijs ir celtniecības materiāls kauliem un zobiem, kā arī kalpo to reģenerācijai. Dzelzs ir ļoti nepieciešams, lai pareizi funkcionētu hemoglobīns (olbaltumviela, kas atrodas sarkanajos asins ķermenīšos). Magnijs piedalās vairāk nekā 300 bioķīmiskos procesos, kas norisinās organismā.

Dabīga aizsardzība: antioksidanti

Brīvie radikāļi ar oksidāciju var izraisīt organisma šūnu DNS bojāšanu, kas noved pie saslimšanām un paātrina novecošanās procesu. Antioksidanti sargā organisma šūnas, apkarojot kaitīgus brīvos radikāļus. Visplašāk pazīstamie antioksidanti ir C un E vitamīni un citas vitamīniem līdzīgas vielas, kā karotenoīdi (alpha-beta carotene), likopēns, luteīns un mikroelementi, piem., selēns.

Dabas brīnums: fitokomponenti

Augu barības vielas atrodas kā augļos, tā arī dārzeņos. Atsevišķu fitokomponentu labvēlīgās īpašības ir atrastas, aprakstītas un izpētītas salīdzinoši nesen. Visā pasaulē veiktie pētījumi parāda, ka ar fitokomponentiem bagāts uzturs var pozitīvi ietekmēt optimālo veselības stāvokli.

Fitokomponenti ir augos esošās naturālās ķīmiskās vielas, kas dabiskā veidā aizsargā organismu un optimizē svarīgāko vitamīnu iedarbību.

image/png;;;Multivitamins for multiple needs all year around.png

Multivitamīni – atbilstoši Tavām vajadzībām visam gadam

Piecas augļu un dārzeņu porcijas katru dienu. Tāds ir galvenais noteikums. Atbilstošs vitamīnu un minerālu daudzums veiksmīgi palīdz balsta un kustību aparātam, stimulē augšanu un attīstību, kā arī palīdz normālai orgānu un organisma šūnu funkcionēšanai.  Ne mazāk, ņemot vērā faktu, ka barības vielu ziņā līdzsvarotas ēdienreizes aizvieto ar pārstrādātu pārtiku, un tādējādi tiek apgrūtināta organismam svarīgo vielu atbilstošas devas piegāde. Vitamīnu un minerālvielu daudzumu organismā negatīvi ietekmē arī alkohols, kofeīns un nikotīns.

Uztura bagātinātāji neaizvieto veselīgu un sabalansētu uzturu, bet veiksmīgi palīdz papildināt to vitamīnu un minerālu iztrūkumu, ko organisms nesaņem ikdienas ēdienreizēs. Uztura bagātinātāji ir laba palīdzība un barības vielu ziņā labi līdzsvarota uztura elements.

Atklāj sev optimālo formu!

Nutrilite piedāvājumā ir divi multivitamīnu un multiminerālu produkti, kas kompensē barības vielu trūkumu un bagātina uzturu visu gadu:

  • NUTRILITE Daily ir lietošanā parocīgs uztura bagātinātājs, kas nodrošina organismam nepieciešamās barības vielas.
  • NUTRILITE DOUBLE X Augu izcelsmes multivitamīnu/multiminerālu uztura bagātinātājam ir moderna formula, kas palīdz organismam tad, kad palīdzība tam  ir visvairāk vajadzīga.