Problēma

Nepietiekams uzturs bērniem ir arvien pieauguša problēma pasaulē, kuras dēļ katru gadu mirst miljoniem bērnu. Savukārt tie, kas izdzīvo, bieži saskaras ar nopietnām veselības problēmām.

 

Risinājums

Izmantojot savu uzkrāto pieredzi un zināšanas, NUTRILITE™ izstrādāja NUTRILITE™ Little Bits™ – mikroelementu uztura bagātinātāju, kas satur augu valsts barības vielas un paredzēts bērniem, kuriem netiek nodrošināts pietiekams uzturs.

Rezultāti

NUTRILITE™ kampaņas „Piecu spēks” (Power of 5) mērķis ir vairot izpratni par nepietiekamu uztura problēmu bērniem, pievērst uzmanību piemērota uztura svarīgumam bērna pirmajos piecos gados, kā arī piedāvāt veidu, kā ikviens cilvēks pasaulē var palīdzēt.

Mūsu mērķis ir uzlabot ikdienas ēdiena uzturvērtību bērniem no sešiem mēnešiem līdz pieciem gadiem, kuri cieš no nepietiekama uztura. Mēs aicinām Jūs piedalīties, atbalstīt un kļūt par daļu no globālās problēmas risinājuma.

 

image/jpeg;;;foto1.jpg

Piecinieka  spēks: dzimšanas dienas

Ja bērni, kas jaunāki par 5 gadiem, cieš no mikroelementu deficīta, tas var palielināt miršanas risku vai veicināt fiziskās un garīgās attīstības pavājināšanos (skatīt Pasaules Veselības organizācijas sniegto informāciju). NUTRILITE Little Bits palīdz bērniem ar novājinātu organismu iegūt iespēju piedzīvot savu 5. dzimšanas dienu ar pilnībā attīstījušos ķermeni un smadzenēm.

image/jpeg;;;foto2.jpg

NUTRILITE™ kampaņas „Piecu spēks” partneri

NUTRILITE™ kampaņa „Piecu spēks” uzsver tik svarīgās attiecības, kas nepieciešamas bērnu uztura, fiziskās un emocionālās veselības atbalstam. Pirmkārt, tās ir attiecības starp māti un bērnu. Nevalstiskajām organizācijām (NVO) ir būtiska loma šajās attiecībās, jo tās atbalsta abas puses. Amway un NUTRILITE™ izveidojuši ilgstošas partnerattiecības ar dažādām NVO, piemēram, CARE (www.care.org), kas bērniem nodrošina pārtiku un izglītību. Ļoti svarīgas ir arī attiecības starp bērniem un Jums – palīdzot viņiem saņemt NUTRILITE™ Little Bits™.

image/jpeg;;;foto3.jpg

Jūsu 5 dāvana

CARE ir Amway partneris līdzekļu piesaistīšanā visā pasaulē. Ziedojot, Jūs nodrošināt, ka vairāk bērnu saņems NUTRILITE™ Little Bits™. Vienam bērnam mēnesī nepieciešamā Little Bits™ daudzuma piegāde izmaksā 10 ASV dolārus, bet gadā tie ir 120 dolāri.

image/jpeg;;;137596.jpg

Jūsu sasniegums

2014. gadā, kad tika aizsākta kampaņa „Piecu spēks”, cilvēki visā pasaulē uz papīra atstāja savus plaukstas nospiedumu, lai šādi pievērstu uzmanību un vairotu izpratni par bērnu nepietiekama uztura problēmu. Amway par katru nospiedumu ziedoja CARE vienu dolāru, turklāt vairāk nekā 75 000 kampaņas laikā iegūto plaukstu nospiedumu kolāža tika atzīta par Ginesa pasaules rekordu kā lielākā plaukstu kolāža (kopā tika savākti 260 872 plaukstu nospiedumi).