SATINIQUE™ ir inovatīvs matu kopšanas zīmols, kas nodrošina pilnīgu kopšanas kompleksu visiem matu tipiem un vajadzībām:

Jauna formula, iesaiņojums un tehnoloģija

Kvalitātes rezultāti, kas pārbaudīti mūsu laboratorijās:

-        Vienmērīgs mitruma līmenis liek matiem izskatīties līdz 6x gludākiem

-        Color Repair komplekss matus padara 9x spēcīgākus

-        un palielina krāsas noturību līdz pat 45 mazgāšanas reizēm … un vairāk

 


SATINIQUE Ekskluzīvā tehnoloģija

 

SATINIQUE būtība
ENERJUVE™ izstrādāšana. Papildināts ar dabiski iegūtām botāniskajām vielām.

ENERJUVE™ ir patentēts produkts (ASV patents), kas izstrādāts tikai pēc Amway  tehnoloģijas:  pozitīvi uzlādēts spēcinošo lipīdu, stiprinošā kreatīna un nogludinošā 18-MEA komplekss, kurš darbojas visos 3 matu slāņos, koriģējot negatīvo lādiņu, kas novērojams bojātiem matiem: tas iekļūst mata serdē, apstrādā bojātās zonas pēc izlases principa, kā arī stiprina vājās mata vietas, tādā veidā atveseļojot un atjaunojot matus no iekšpuses. Tā kā tas ir gudri izstrādāts komplekss, tas pats atklāj bojātās/novājinātās matu zonas un atveseļo un atjauno tos.

18-MEA kā daļa no ENERJUVE ir dabiska, ļoti viegli ievainojama mata virsmas sastāvdaļa, no kuras ir atkarīgs matu veselības stāvoklis un spīdums.

         Pirms / Pēc VIENAS apstrādes

  

Vairāk nekā 80% no šīs sastāvdaļas tiek zaudēts, vienu reizi nokrāsojot matus, un to nav iespējams atjaunot dabiskā veidā. ENERJUVE palīdz atjaunot 18-MEA, lai saglabātuzīdainus un viegli ķemmējamus matus:

Zinātnieki ir atklājuši, ka tad, kad mati tiek bojāti, tie saņem negatīvu lādiņu. Šis bojājums matus novājina, liek tiem izskatīties sprogainiem un nedzīviem.

ENERJUVE™ , ko piedāvā tikai Amway darbojas kā bojātu matu negatīvā lādiņa koriģētājs.  ENERJUVE novērš daudzas bojātu matu pazīmes un darbojas daudzos līmeņos, pārveidojot matus, liekot tiem izskatīties veselīgiem un dzīvākiem nekā jebkad agrāk


RŪPĪGI IZMEKLĒTS BOTĀNISKU VIELU UN BARĪBAS VIELU APVIENOJUMS

SATINIQUE™ zinātnieki ir apvienojuši savas zināšanas par matu barības vielām un skaistumu, lai iekļautu produktos inovatīvas sastāvdaļas matu veselības nodrošināšanai, rūpīgi izvēloties botāniskās vielas un barības vielas.

Rūpīgi izmeklētas botāniskās vielas un barības vielas atveseļo un atjauno matus atbilstoši to īpašajām vajadzībām.


 

 

 

SMARŽA

Tas ir sajūtu piedzīvojums jebkurā nozīmē. Īpaši izstrādātas smaržvielas.

Lai gan matu kopšanas līdzekļu pircēji vēlas gūt uz priekšrocībām balstītus rezultātus, smaržai ir būtiska nozīme: smarža ietekmē pieredzi kopumā, tāpēc smaržvielas SATINIQUE™ kolekcijai tika īpaši izstrādātas.

Visi SATINIQUE produkti tiek papildināti ar rūpīgi izmeklētām augļu un ziedu smaržvielām, kas palielina lietošanas pieredzi un raisa patīkamas sajūtas. SATINIQUE produktiem piemīt trīs raksturīgas īpašības – katra īpašība tiek dažādos veidos uzlabota noteiktiem produktiem.


PAMANĀMS, IZTEIKSMĪGS IESAIŅOJUMS UN KRĀSAS ATTĒLOJUMS

SATINIQUE™ kolekcija tiek piedāvāta izteiksmīgās krāsās, kas ļauj vienkāršāk atrast atbilstošākos produktus.

Krāsa uz iesaiņojuma izskatās enerģiski un spēcīgi, kas ir SATINIQUE solījuma atspoguļojums, lai nodrošinātu matu dzīvīgumu.

Gludums un optimāls mitruma līmenis

Papildu apjoms

Krāsas aizsardzība

Divi vienā

Anti-Hairfall

Anti-Dandruff

Styling

Treatment

SKATIES UZ TO:

KVALITĀTE

Tas viss iedarbojas no ārpuses uz iekšpusi. Jaunais SATINI QUE™ un tā profesionālais ENERJUV E™ komplekss atveseļo un uzlādē Jūsu matus, lai tiem atjaunotu pozitīvo, enerģijas piesātināto un veselīgo stāvokli. Aktīvās botāniskās vielas un barības vielas ļauj Jums un Jūsu matiem izskatīties skaistākiem nekā jebkad agrāk.

MĪLI TO:

PIEREDZE

Izbaudiet prieku izskatīties lieliski. Saldas un smaržīgas formulas, kas bagātinātas ar  SATINIQUE trīs jaunajām smaržvielām ļauj matiem un sajūtām izpausties visā krāšņumā. Aromātiskie augļi un svaigie ziedu aromāti sniegs Jums sajūtām bagātu pieredzi, kura Jums patiks.

IZDZĪVO TO:

SPĒKS

SATINIQUE enerģija un vitalitāte pozitīvi pārveido Jūs no iekšpuses, jo Jūsu mati kļūst par iedvesmojošu Jūsu labklājības atspoguļojumu. Jūs jūtaties atjaunota, gatava uzsākt dienu ar pārliecību un lielisku pašsajūtu, izstarojot savu skaistumu pasaulei.


Papildu materiāli