ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekcija

 • ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekcija
 • Progresīva technoloġija un sastāvdaļas
 • ARTISTRY™ Creme LuXury
 • ARTISTRY™ Creme LuXury Eye

ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekcija

Pārvērtību greznība

ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcija ir radīta sievietēm, kuras dod priekšroku gan mūsdienu zinātnei, gan maksimālai greznībai. Šī kolekcija sastāv no diviem lieliskiem produktiem: mitrinošo sejas krēmu Creme LuXury Facial un acu krēmu Creme LuXury Eye, kas nodrošina 360°atjaunošanu ādai ap acīm.

Creme LuXurykolekcijas galvenais spēks ir pirkstu galiņos, kas palīdz ādai izskatīties 15 gadus jaunākai.  Tas cīnās ar ādas novecošanās acīmredzamajām pazīmēm, palīdzot uzvarēt cīņu un atjaunot Jūsu ādas jaunības skaistumu. Izbaudiet atjaunoto elastību, uzlaboto enerģiju un acīmredzamo smalko rieviņu samazinājumu ar ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcijas palīdzību. Priecājietiet par sejas ādu, kas izskatās 15 gadus jaunāka, izskatās un jūtas enerģiskāka un ir vienkārši pārveidota.

.

Progresīva technoloġija un sastāvdaļas

Skaistuma zinātne

Gludākas un jaunāka izskata ādas meklējumos mūsu zinātnieki ir atklājuši kardiolipīnu (Cardiolipin). Tā ir galvenā mūsu unikālās CellEffect tehnoloģijas sastāvdaļa un pamats neticami efektīvai ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcijas produktu iedarbībai.

Kardiolipīns stimulē enerģiju ādas šūnas iekšienē, palīdzot atjaunot “dzīvības enerģiju” – jaunības un veselības vibrējošo kvalitāti, kas ar laiku samazinās. Šis jēdziens ir radies pirms tūkstošiem gadu Austrumu medicīnā un sekmējis nesenos atklājumus ādas kopšanas zinātnē. Mūsu zinātnieki ir atklājuši to, ka līdzīgi citām dzīvām radībām, šūnām ir nepieciešama enerģija, lai tās efektīvi funkcionētu. Tomēr, ķermenim novecojot, šūnu enerģijas plūsma samazinās. Kardiolipīns, kas uzklāts uz ādas, stimulē enerģiju ādas šūnās un darbojas kā ceļš uz jaunību.

Lai radītu satriecošu formulu, kardiolipīns tālāk tika sajaukts ar trīs citām sastāvdaļām – roksisomas (Roxisomes) liposomām, NUTRILITE™ spinātu ekstraktu un NUTRILITE L-Carnosine, lai radītu ARTISTRY™ Creme LuXury kolekciju un maksimālu iespēju novērst novecošanās pazīmes. 

Abi ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcijas produkti ir klīniski pārbaudīti, lai palīdzētu ādai izskatīties līdz pat 15 gadus jaunākai.

ARTISTRY™ Creme LuXury

Krēms Creme LuXury ir izsmalcināts un viegls sejas krēms, kas sniedz ārkārtējus rezultātus un mitrina ādu. Tā kļūst izcili tvirta, maiga un gluda. Krēms ir klīniski pārbaudīts, lai palīdzētu ādai izskatīties līdz pat 15 gadus jaunākai.

bagātīgo, tomēr vienlaicīgi vieglo formulu var ērti lietot kopā ar dekoratīvo kosmētiku un citiem produktiem, neatstājot taukainas paliekas. Tas ir ražots, izmantojot 87-soļu mikro struktūru veidojošo procesu, kā rezultātā tika radīts ne tikai viens no mūsu jebkad izstrādāto vissmalkāko daļiņu krēmiem,  bet arī viens no visizsmalcinātākajiem krēmiem.

Ar ekskluzīvo ziedu simfonijas aromātu tiek radīta harmoniska rezonanse starp aromātu un krēma struktūru.

Necerētu rezultātu sasniegšana

Jau pēc 12 nedēļu sejas krēma ARTISTRY™ Creme LuXury lietošanas:

 • 98% lietotāju sajuta maigāku ādu
 • 98% lietotāju ievēroja uzlabotāku ādas mitrināšanu
 • 97% lietotāju sajuta, ka šis produkts ir ideāli piemērots viņu unikālajam ādas tipam
 • 93% lietotāju sajuta gludāku ādu.

Lietojiet ARTISTRY™ Creme LuXury sejas krēmu divas reizes dienā (no rīta un vakarā) pēc tam, kad āda ir attīrīta un tonizēta ar ādas kopšanas sistēmas līdzekļiem. Pēc tam paņemiet zirņa lieluma ARTISTRY™ Creme LuXury sejas krēma daudzumu un uzsmērējiet uz pieres, vaigiem, zodu un kaklu. Ar apļveida kustībām maigi iemasējiet krēmu sejas un kakla ādā, virzienā uz augšu un uz āru.

Solis 1
Solis 2
Solis 3
Solis 4

ARTISTRY™ Creme LuXury Eye

Crème LuXury Eyeir īpaši koncentrēts un uzlabots acu kopšanas krēms, kas samazina novecošanas atstātās pēdas un nodrošina 360°ādas atjaunošanu acu zonā.

Tam ir izsmalcināta un bagātīga struktūra un smaržvielas nesaturoša formula, kas izstrādāta, izmantojot unikālo 87-soļu mikro struktūru veidošanas procesu. Tā lietošanas rezultātā rodas īpaši izmalcināta sajūta, kas paceļ novecošanās pazīmju novēršanas līdzekļus jaunā līmenī.

ARTISTRY Eye Creme salīdzinājums un atšķirīgums

Produkts

Novecošanās pazīmes

Mērķauditorija

Pēc vienas lietošanas

Vai var lietot uz plakstiņiem?

Galvenās sastāvdaļas

Creme Luxury Eye

Visas, ko izraisa gan raksturīgie, gan neraksturīgie novecošanās faktori

Sievietes, kuras meklē izmalcinātu, uzlabotu un inovatīvu formulu novecošanās pazīmju novēršanai

Acu zona ir maigāka, gludāka, spilgtāka, mitrināta, atsvaidzināta, tvirtāka, izskatās piepaceltāka un jaunāka younger

patentētā CellEffect tehnoloģija

TIME DEFIANCE Lifting Eye Crème

Izveidojušās sīkās rieviņas, tumši loki, sausums, grumbas, tūska

Praktiska ādas kopšanas līdzekļu pret novecošanos lietotāja

Nav

DermaI, II un III

Essentials Replenishing Eye Creme

Tūska, tumši loki

Pamata ādas kopšanas līdzekļu lietotāja, nelielas ādas novecošanās pazīmes

Nav

NUTRILITE™ citrusa bioflavonoīdi (Bioflavanoids), purpursarkanā ehinācija, linsēklas, lakrica

Tāpat kā sejas krēms Creme LuXury, arī Creme LuXury Eye acu krēms ir klīniski pārbaudīts, lai  lai palīdzētu ādai izskatīties līdz pat 15 gadus jaunākai.

Iepazīstinām ar nākamo soli ādas kopšanā.

ARTISTRY™ acu krēms Creme LuXury Eye ir īpaši izstrādāts, lai rūpētos par maigāko un trauslāko ādu acu apvidū.  Jūs sajutīsiet uzlabotu ādas  tvirtumu, elastību un uzlabotu lokanību acu zonā, kas piedos acīm dzīvīgāku un enerģiskāku skatienu. Vienlaicīgi ARTISTRY™ acu krēms Creme LuXury Eye samazina tūsku, tumšo loku veidošanos un palīdz izlīdzināt smalko rieviņu un grumbiņu veidošanos.

Labāko rezultātu sasniegšana.

Sievietes, kuras izmēģināja ARTISTRY acu krēmu Creme LuXury Eye sajuta tūlītēju iedarbību:

 • 90% lietotājas sajuta, ka viņu acu zona tika mitrināta
 • 88% lietotājas sajuta maigāku ādu
 • 83% lietotājas sajuta gludāku ādu acu zonā jau pēc vienas lietošanas reizes

Jau pēc 12 nedēļu acu krēma Creme LuXury Eye lietošanas:

 • 100% lietotājām bija acīmredzami gludāka āda acu zonā
 • 98% lietotājām bija piepaceltāks acu zonas ādas izskats 
 • 97% lietotājas pamanīja sīko rieviņu samazināšanos
 • 94% lietotājas juta maigāku ādu
 • 89% lietotājas piekrita, ka viņu acu zonai ir veselīgāks izskats
 • 87% lietotājas novēroja tumšo loku samazinājumu
Pirms: Pēc:

 

Ar pirksta galu uzklājiet ARTISTRY™ acu krēmu Creme LuXury Eye visai acu zonai un iemasējiet to ar maigām apļveida kustībām virzienā no acu kaktiņiem uz āru.

“Maigās acu ādas kopšanai paredzētus līdzekļus lietoju jau gadiem ilgi, bet ARTISTRY Creme LuXury Eye ir vienkārši satriecošs. Manas acis ir kļuvušas daudz mirdzošākas, un acu kosmētika uzklājas vieglāk. Nešauboties varu patiesi apgalvot, ka manas acis izskatās daudzus gadus jaunākas”.

Michelle D’Allaird, ARTISTRY galvenā eksperte ādas veselības izglītības jomā


 

“ARTISTRY Crème LuXury sejas mitrinātāja iepakojums ir tikpat izsmalcināts kā tā iedarbība uz ādu. ARTISTRY zīmola mērķis ir sniegt katrai sievietei iespēju izbaudīt greznību, un, manuprāt, šo mērķi esmu sasniedzis”.

Olivier Van Doorne, Pasaulslavens radošais direktors