image/png;;;the_amway_story_1.png

XX gadsimta piecdesmitie gadi

Draudzība un biznesa iespējas

Džejs Van Andels un Ričards DeVoss uzsāka biznesa darbību 20. gadsimta piecdesmitajos gados, izmantojot tiešās pārdošanas modeli markas NUTRILITE™ uztura bagātinātāju pārdošanā. Šis modelis ir pierādījis sevi arī šodien, jo cilvēki un kontakti ir pamats katram biznesa panākumam. Pateicoties individuālai pieejai saviem klientiem, viņu bizness attīstījās ļoti dinamiski. 1959. gadā Ričards, Džejs un daži viņu biznesa partneri sāka meklēt jaunus produktus, kas varētu paplašināt viņu piedāvājumu. Šo meklējumu rezultātā parādījās pirmais sadzīves tīrīšanas līdzeklis Amway, kam šobrīd ir nosaukums L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner universālais tīrīšanas līdzeklis. Jaunajam produktam bija liels pieprasījums, un tas radīja jaunus panākumus biznesā.

image/png;;;the_amway_story_2.png

XX gadsimta sešdesmitie gadi

Amway biznesa modeļa dzimšana

Džejs Van Andels un Ričards DeVoss gribēja dalīt savus panākumus ar cilvēkiem, kam bija līdzīgas vērtības un vīzija. Tā tika izveidots unikālais biznesa modelis, kas atļāva arī citiem pievienoties Amway un piedalīties visos labumos, kas izriet no šāda biznesa attīstības. Modelis, kas balstās uz apbalvojumiem un prēmijām par pārdošanas apjomu, joprojām attīstās Amway tirgos visā pasaulē.

Amway sadzīves līdzekļiem, tajā skaitā nesen tirgū izlaistajam SA8™ Veļas pulverim, ir liels pieprasījums. Nākamo gadu laikā firma pieņēma darbā jau 700 darbiniekus, piedāvāja jau 200 unikālus produktus un sadarbojās ar vairāk nekā 100 tūkstošiem uzņēmēju. Amway gada pārdošana strauji pieauga, pirmo reizi pārsniedzot 500 tūkstošu dolāru līmeni (mazumtirdzniecības līmenis).

image/png;;;the_amway_story_3.png

XX gadsimta septiņdesmitie gadi

Globālā attīstība

Pateicoties ideālam biznesa modelim, unikālām vērtībām un biznesa attīstības neierobežotām iespējam, Amway pievienojās arvien vairāk cilvēku. 20. gadsimta 70. gadu otrā pusē, lai piegādātu produkciju miljoniem uzņēmēju, Amway kravas mašīnu nobraukums ik gadu sastādīja vairāk nekā 5,23 miljonu kilometru.

Firma uzsāka darbību ārzemju tirgos, atverot filiāles astoņās valstīs trīs kontinentos. 1971. gadā tika atvērta nodaļa Austrālijā, bet 1975. gadā darbību uzsāka Amway filiāles Eiropā, Honkongā un Malaizijā. Amway Japan Limited (AJL) nodaļa, kas tika atvērta Tokio 1979. gadā, ātri kļuva par vienu no firmas lielākajiem tirgiem.

image/png;;;the_amway_story_4.png

XX gadsimta astoņdesmitie gadi

Vairāk nekā 1 miljards dolāru un turpmākā izaugsme

Amway piedalīšanās veselības un pareiza uztura jautājumos veicināja to, ka firmas piedāvājumā tika iekļauts inovatīvas ūdens attīrīšanas sistēmas piedāvājums, kam arī bija liels pieprasījums. Tīrs ūdens katru dienu ir problēma daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Tādēļ Amway veiktos pētījumos ūdens attīrīšanas sistēmas izveidošana bija viena no prioritātēm. eSpring™ – Amway ūdens attīrīšanas līdzekļu līnija pašlaik ir produkts, ko lieliski pērk visos pasaules tirgos.

Mazumtirdzniecības līmenis pirmo reizi pārsniedza 1 miljarda dolāru līmeni. Tika uzcelta Amway galvenā mītne Mičiganas pilsētā Ada. Turklāt firma uzcēla arī jaunu kosmētikas rūpnīcu, kurā tika izstrādāti un ražoti markas ARTISTRY™ līdzekļi.

image/png;;;the_amway_story_5.png

XX gadsimta deviņdesmitie gadi

Galvenais ir ģimene

No saviem tēviem, Stīvs Van Andels un Dags DeVoss ir mantojuši valdes priekšsēdētāja un valdes prezidenta amatus. 20. gadsimta deviņdesmitie gadi ir firmas turpmākās ekspansijas gadi un 5 miljardu dolāru mazumtirdzniecības apjoma sasniegšana.

Lai palielinātu Amway markas popularitāti, 1998. gadā Amway Japan sponsorēja Ziemas Olimpiskās spēles Nagano, Japānā. Visā pasaulē Amway reģionālās nodaļas atbalsta savus uzņēmējus, ievada informāciju lokālajās Amway interneta lapās, un tas ļauj attīstīt mūsu produktu pārdošanu internetā.

image/png;;;amway_historia.png

XXI gadsimts

Šodien Amway joprojām attīstās. Mēs esam starptautisks uzņēmums daudzu miljardu dolāru vērtībā, kas uzlabo dzīves kvalitāti cilvēkiem visā pasaulē, piedāvājot tiem biznesa iespējas vairāk nekā 80 starptautiskos tirgos. Amway produkciju izplata vairāk nekā 3 miljoni Amway uzņēmēju visā pasaulē, no tiem 500 tūkstoši strādā Eiropā.

Pašlaik Amway darbojas 28 Eiropas valstīs.

Mūsu uzdevums ir mūsu klientu dzīves uzlabošana. Mēs esam izveidojuši unikālu un globālu sabiedrību no uzņēmējiem, kuri savstarpēji sadarbojas. Mēs lepojamies ar mūsu principiem, cilvēkiem un produktiem, un tas ļauj mums sniegt pozitīvu atbalstu daudziem cilvēkiem visā pasaulē.