Amway vīzija

Mūsu vīzija ir ļoti vienkārša – strādājam katru dienu, lai palīdzētu cilvēkiem uzlabot dzīves līmeni. Mūsu vīziju mēs realizējam – palīdzot visas pasaules cilvēkiem atklāt savas iespējas un sasniegt izvirzītos mērķus, piedāvājot labākus produktus un labākas nākotnes iespējas, kā arī sniedzot palīdzību lokālajām sabiedrībām.

Mēs lepojamies ar savu līdzdalību biznesā, ar ieinteresētību, ar cilvēkiem un cilvēku sabiedrībām, kā arī ar savām rūpēm par apkārtējo vidi. Mēs pakļaujamies idejām, kurām ticam.

Dibinātāju principi

Amway līdzīpašnieki Džejs Van Andels un Ričs DeVoss izstrādāja ētikas un biznesa standartus, kas norāda ikdienas darbību veidu kā firmai, tā arī izplatītājiem. Šie principi ir iegravēti akmenī, kas atrodas pie firmas galvenās mītnes ieejas, un tie ir: Brīvība, Ģimene, Cerība un Apbalvojums.

Amway vienmēr atbalsta cilvēku BRĪVĪBAS principu, padarot par iespējamu cilvēkiem lemt par savu nākotni un dodot cilvēkiem laiku un līdzekļus, lai rūpētos par viņu ĢIMENĒM. Amway vienmēr dos cilvēkiem iespēju un CERĪBU tā, lai viņi varētu saņemt APBALVOJUMU proporcionāli darbā pieliktam spēkam.

Amway galvenās vērtības

Attiecības

Amway strādā uz partneru attiecību pamata, jo agrāk par pamatu bija tuvas attiecības starp dibinātājiem.  Partneru attiecības starp firmas dibinātāju ģimenēm un attiecības starp Amway darbiniekiem un uzņēmējiem, ir par pamatu firmas pastāvēšanai un darbībai.

Stipras un solīdas savstarpējas attiecības ir Amway biznesa modeļa bāzes elements. Daudz labuma no tā ir arī mūsu klientiem, pirmkārt, jau tā ir ērtība un vislabākās no iespējamām attiecībām ar klientu, jo viss ir balstīts uz personīgiem kontaktiem.  Pateicoties lieliskai produktu un klientu vajadzību apzināšanai, Amway uzņēmēji vienmēr atrod individuālu pieeju katram cilvēkam, neskatoties uz to, vai tā ir produktu pārdošana, vai jauna Amway biznesa uzsākšana.

Kopēja atbildība

Katrā cilvēkā mēs redzam vērtību. No šā viedokļa Amway ir firma ar solidāro atbildību. Mēs ticam mūsu kopējai atbildībai. Mēs esam labi pilsoņi savā sabiedriskā vidē, kurā mēs dzīvojam un strādājam. Mūsu darbinieki un biznesa partneri ir aktīvi iesaistīti labdarībā visā pasaulē.

Labdarības kampaņa trūcīgiem bērniem AMWAY ONE BY ONE™ aizsākās 2003. gadā. Kopš tā laika bērnu vajadzībām ir pārskaitīti vairāk nekā 112 miljoni dolāri. Eiropā Amway ir UNICEF partneris kopš 2001. gada. Amway darbinieki un izplatītāji, domājot par UNISEF projektiem, palīdzēja savākt apmēram 6 miljonus eiro.

Biznesa iespējas

Amway ir brīvas komercdarbības vēstnieks. Amway biznesa iespējas – tās ir izredzes katram izveidot savu, neatkarīgu un profesionālu firmu un sasniegt panākumus atbilstoši personīgām ambīcijām. Amway atbalsta Amway uzņēmējus ar taisnīgu atalgojumu sistēmu un ar iespēju piedāvāt plašu klāstu augstas kvalitātes produktus. Amway Akadēmija piedāvā e-apmācību, interneta prezentācijas un mācības klātienē. 2010. gadā Amway Akadēmija piešķīra vairāk nekā 3 000 sertifikātus visā Eiropā.

Markas

Uztura bagātinātāji, kosmētika un līdzekļi mājas kopšanai – tas ir mūsu augstās kvalitātes produktu portfolio. Tādas markas kā NUTRILITE™, ARTISTRY™ un AMWAY HOME™ uzlabo garastāvokli un sajūsmina lietotājus. Turklāt šīs markas kalpo par pamatu Amway uzņēmējiem, lai izveidotu savu biznesu. Lai atrastu detalizētāku informāciju par šīm markām, uzklikšķini šeit

Wizja i wartości