Pateicoties Amway, Jūs nekad nevadīsiet biznesu vienatnē. Izņemot atbalstu, kuru Jums sniegs Jūs rekomendējusī persona, Amway sniegs Jums profesionālu apmācību, mārketinga materiālus, kā arī palīdzību klientu apkalpošanā.

Turklāt, katram no mūsu produktiem ir Amway apmierināšanas Garantija. Ja Jūs vai Jūsu klients nebūsiet pilnībā apmierināti ar kādu no produktiem, Jūs varat viņu atdot atpakaļ, mēs savukārt atgriezīsim Jums Jūsu naudu. Bez jebkādiem jautājumiem.

Iegūstot Amway neatkarīgā uzņēmēja statusu (ANU), Jūs pievienosieties sabiedrībai, kurā ir vairāk nekā 3 miljoni citu ANU vairāk nekā 80 valstīs.

Jūs pievienojaties Amway lokālā kolektīva uzņēmēju sabiedrībai, kuri kā Jūsu biznesa partneru grupa atbalstīs Jūs, motivēs un sniegs konsultācijas. Šī kolektīva nozīmīga daļa ir Jūs rekomendējusī persona, kura palīdzēs Jums sākt Amway biznesu un palīdzēs un apmācīs Jūs visu laiku.

Jūs vadāt personīgo biznesu, bet Jūs nekad nevadāt to vienatnē.

Ar Amway Jūs varat realizēt mērķus, kurus Jūs pats sev izvirzāt!

Klienta apkalpošana: ja Jums radās jautājumi par reģistrāciju, līguma atjaunošanu, biznesu vai produkciju, Klientu apkalpošanas nodaļas darbinieki vienmēr labprāt sniegs Jums palīdzību.

Mārketings: mēs atbalstām Jūsu pārdošanas un biznesa attīstību, piedāvājot mārketinga materiālus, kas pieejami DVD, interneta mājas lapās, žurnālos un brošūrās.

Pasūtījumu pārvalde: Jūs nodarbojaties ar produkcijas pārdošanu, mēs nodarbojamies ar pārējo – apstrādājam pasūtījumus, pārvaldām Jūsu klientu rēķinus un piegādājam produkciju klientiem.

Apmācība: bezmaksas, pieejama on-line video apmācība un kursi, ko vada instruktori – tie ir atsevišķi veidi, kā dalīties ar mūsu specializētām zināšanām, lai Jūs varētu attīstīt plaukstošu, neatkarīgu biznesu.   

Jūs izvirzāt sev mērķus. Jūs nosakāt savu tempu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums sasniegt panākumus.

Neskatoties uz to, vai par panākumiem Jūs uzskatāt iespēju iegūt papildus ienākumus sev un savai ģimenei, pašrealizēšanās sajūtu, iespēju izveidot labākus dzīves apstākļus Jūsu tuviniekiem, vai arī ko citu – Jūsu mērķi ir atkarīgi tikai no Jums.

Šis ir Jūsu bizness, un Jūs to kontrolējat.

Jūs varat vadīt savu biznesu, kontrolēt pārdošanas līmeni, pasūtīt produkciju un atjaunot līgumu par sadarbību Amway biznesa pārvaldes specializētā centrā.