Amway tic, ka par smagu darbu ir jāatalgo.

Amway uzņēmēja kompensācijas plāns piešķir atalgojumu par produkcijas pārdošanu Jums, kā arī Jūs rekomendējušam Amway uzņēmējam. Ienākumi rodas no:

  • Uzcenojuma no produkcijas mazumtirdzniecības.
  • Ikmēneša prēmijām, kas atkarīgas no produktivitātes un apgrozījuma, 3% līdz 21% robežās.
  • Ikmēneša un ikgadējām prēmijām līderiem, kā arī no apbalvojumiem skaidrā naudā un citiem motivējošiem apbalvojumiem, kas atkarīgi no Jūsu rekomendētās grupas pārdošanas līmeņa.

Vienkārši soļi Jūsu panākumiem

1 solis: Zināšanas. Vienīgais produkcijas izprašanas un izzināšanas veids ir tās lietošana. Zināšanas par to, kā darbojas produkti, ir ļoti svarīgas brīdī, kad rekomendējat tos kā praktiskus risinājumus Jūsu klientiem.

2 solis: Mazumtirdzniecība. Līdzās zināšanām par produkciju, Jūs atklāsiet sev apkārt cilvēkus, kuriem būs nepieciešams tas, ko Jūs varat viņiem piedāvāt ar Amway biznesa starpniecību. Mazumtirdzniecība ir vienkāršākais veids, kā pelnīt naudu ar Jūsu Amway biznesu.

3 solis: Rekomendācija. Dažiem no Jūsu draugiem mūsu produkcija ir kā risinājums, kuru viņi meklē. Citiem cilvēkiem interesantas var likties biznesa iespējas, ko piedāvā Amway. Rekomendējot viņus, Jūs tiksiet atalgots par apgrozījumu, kuru viņi izveidos. Tas ir ļoti vienkārši. Piereģistrējieties jau šodien kā Amway neatkarīgais uzņēmējs.

Jak działa Amway?