ANDA SKRIVELE

#8213148

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/askrivele
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 

Mani jaunumi

04-12-2020Ziemassvētkiem!
Smelieties svētku sajūtas Amway veikalā - noderīgas dāvanas jebkurai gaumei! Līdz 15.12.2020. iesniegtos pasūtījumus vēl ir iespēja saņemt līdz Ziemassvētkiem. Piedāvāju pasūtījumu noformēt svētku dāvanai piemērotā iesaiņojumā.
27-10-2020Drošākai ikdienai
Man ir prieks paziņot, ka preču klāsts papildināts ar roku dezinfekcijas līdzekli!
Tas satur 70% alkohola, glicerīnu, bet ir saudzējošs rokām, nekairina un nesausina roku ādu.
12-08-2019Uztura produktiem 10% atlaide - 13.08.2019.
2019.gada 13.augustā Amway piedāvā 10% atlaidi Uztura produktiem: uztura bagātinātājiem Nutrilite, Truvivity - skaistai un veselīgai ādai, XS - produkti aktīvam dzīvesveidam, Bodykey - svara kontrolei, kā arī pārtikas produktiem, tējai un kafijai!
03-07-2018Blenderis iCook
No šodienas atkal pieejams blenderis iCook - ideāls palīgs kokteiļu un smūtiju gatavošanai, sastāvdaļu smalcināšanai un sajaukšanai zupām, mērcēm, salātiem utt. Pati jau gadu lietoju un joprojām esmu sajūsmā! Komplektā ir 700 ml trauks un 350 ml trauks, kā arī abiem traukiem piemērots vāciņš līdzņemšanai. Daudzums ierobežots.
14-03-2018Sejas procedūras ar Artistry Dermasonic
Piedāvāju pavasari sagaidīt skaistām - iepazīšanās procedūra bez maksas!
Artistry Dermasonic ir ultraskaņas aparāts, kas nodrošina sejas tīrīšanu ar ultraskaņu, kā arī ar Derma ion galvanic stimulē un masē ādu mikrolīmenī. Tas ir izstrādāts, lai īpaši regulējot jonu plūsmu katrā režīmā, pastiprinātu Artistry serumu (liftinga, pretgrumbu, C vitamīna, mitrināšanas un mirdzuma) iedarbību, vienlaicīgi veicot sejas ādas masāžu, kas pielīdzināma fizioterapeitiskai sejas procedūrai.
04-06-2017Lieliski jaunumi - zobu kopšanai bērniem!!
Iepriecinošs jaunumus visiem vecākiem! No 2.jūnija pieejami jaunumi iecienītajā Glister sērijā - zobu pasta bērniem, kas piemērota mazuļiem jau no 2 gadu vecuma, kā arī jaunas, košas un ērtas zobu birstītes bērniem.
04-06-2017Jaunumi ķermeņa kopšanai - G&H kolekcijas!
Patīkami jaunumi, kas ļaus iepriecināt sevi un savus tuvākos - maigas rūpes, droša aizsardzība un uzmundrinoša atsvaidzināšana ar jaunajām ķermeņa kopšanas un personīgās higiēnas kolekcijām G&H! Izvēlieties piemērotāko tieši sev un baudiet ikdienu!
04-06-2017Artistry essentials - jaunumi sejas ādas kopšanai!
Jaunie Artistry essentials sērijas produkti ļaus sejas kopšanas procedūru veikt trīs minūšu laikā - vienkārši, saudzīgi, bet ar rezultātiem!
14-03-2017Jaunums veselībai - B Plus
Uztura bagātinātājs NUTRILITE™ Vitamin B Plus ar dubultu iedarbību - ar tūlītēju iedarbību un 8 stundu ilgu iedarbību, un kas veidota no dabīgas spirulīnas un iekļauj astoņus svarīgus B vitamīnus.
Lai mazinātu nogurumu un veicinātu normālu, enerģiju veidojošu vielmaiņu - tikai viena vairāku slāņu deva dienā sniedz astoņu B vitamīnu dienas normu: tiamīns (B1), riboflavīns (B2), niacīns (B3), pantotēnskābe (B5), piridoksīns (B6), biotīns (B7), folijskābe (B9) un kobalamīns (B12).
14-03-2017Enerģiskam pavasarim - XS™ Power Drink!
Esiet gatavi uzņemt lielāku ātrumu ar jaunajiem XS™ Power Drink enerģijas dzērieniem.
Enerģijas dzēriens satur kofeīnu, B grupas vitamīnus, taurīnu un saldinātāju, kā arī divi no pieciem dzēriena veidiem satur arī 25% augļu sulas!
1-10 no18 pozīcijām
Pozīcijas lapā:

Laipni lūgti Amway produktu un biznesa iespēju pasaulē.

Amway piedāvā bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus, kosmētiku, personīgās higiēnas produktus un augstas kvalitātes produktus mājai. Amway - tā ir arī iespēja radīt savu biznesu.

Plašāka informācija par Amway piedāvātajiem produktiem un Amway biznesa noteikumiem.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums.

Manas iecienītās izvēles no Amway piedāvājuma

Personiskā higiēna un skaistums

Māja

Iepirksimies online kopā

1. Pasūtiet internetā un saņemiet Amway produktus tieši uz jūsu mājām.
2. Gūstiet labumu no AU individuālajām konsultācijām par produkciju.
3. Saņemiet produkcijas rekomendācijas.
4. Pasūtot produkciju, izmantojiet personalizētos pakalpojumus.

Veidot uzņēmējdarbību ar mani

Sazinies ar mani

E-pasts:
Tālrunis:
+371 291 52452

Piedāvāt satikties

Ja vajadzīga padoms, prezentācija vai katalogs, lūdzu sazinieties ar mani.

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Uzvārds/nosaukums:
Tālrunis:
E-pasts:
Komentārs:
Sūtīt

Apmeklētāji

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums