LIDIJA EGLITE un PETERIS EGLITIS

#2530951

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/eglite2/pl
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 
Sveicināti!

Mēs esam Lidija un Pēteris Eglīši, un jau gadiem esam uzņēmēji. Šobrīd darbojamies Amway biznesā un esam par to sajūsmā!

Amway piedāvā bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus, kosmētiku, personīgās higiēnas produktus un augstas kvalitātes produktus mājai. Amway - tā ir arī iespēja radīt savu biznesu.

Kāpēc mums patīk Amway bizness?

Plāno pats savu laiku
Esi pats sev priekšnieks
Fantastiski kolēģi, kopīgi izbraucieni
Lieliska atalgojums, kas balstīts uz rezultātiem
Sasniedzot līmeni, garantēta summa ar tiesībām pāriet divās paaudzēs
Ceļojumi par brīvu par labiem darba rezultātiem
Semināri un apmācības un daudz kā cita
Brīnišķigi produkti mājai, skaistumam un veselībai!

Taču, ja neesi drošs, vai bizness ir Tev, sazinies ar mums, sarunāsim tikšanos - pusstunda Tava laika var mainīt Tavu un Tavas ģimenes nākotni!


Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums

Lidija tālr. 292 57 027, specializējos mājas produktu un kosmētikas sērijā. Vēlams rakstīt epastu - lidija.eglite@inbox.lv

Pēteris 292 66 904, specializējas vitamīnu un pareiza uztura jomā

Mūsu jaunumi

12-02-2020Artistry kosmētika.
Artistry kosmētika - tā ir kvalitatīva un dabīga kosmētika sievietēm jebkurā vecumā.
Mans favorīts ir sarkanā Artistry lūpu krāsa un garumu pagarinoša skropstu tuša.
12-02-2020Kas ir Amway?
Amway ir viena no pasaules vadošajām tiešās pārdošanas kompānijām. Tā nodibināta 1959. gadā Adā, ASV, un pašlaik darbojas vairāk nekā 80 valstīs un teritorijās.Eiropā Amway veiksmīgi nodarbojas ar biznesu kopš 1973. gada, un pašlaik kompānija aktīvi strādā 29 Eiropas valstīs.

Kā Amway uzņēmējs Tu izvēlies finansiālu brīvību, kvalitatīvus produktus, kurus pērkot Tu pats pelni naudu, un iespējas pārveidot savu dzīvi.
12-02-2020Uzņēmējdarbības iespējas.
Amway piedāvā ikvienam iespēju uzsākt savu biznesu, pārdodot kompānijas produkciju. Izplatītāji var izvēlēties produkciju no plašā sortimenta un uzstādīt savus biznesa mērķus, balstoties uz personīgajām ambīcijām.

Amway atbalsta savus izplatītājus, piedāvājot dažādas apmācības iespējas, ko nodrošina Amway Eiropas akadēmija (European Amway Academy). Tā izveidota 2009. gadā un nodrošina 400 000 izplatītāju profesionālo apmācību visā Eiropā, katru gadu rīkojot e-apmācības kursus, prezentācijas utt
12-02-2020Rakstura īpašības, lai būtu veiksmīgs.
Šajā biznesā pats galvenais ir personība, nevis iepriekšēja pieredze vai izglītība. Atraktīvi, draudzīgi un smaidīgi, kā arī strādāt griboši cilvēki ir tie, kas ātri gūst panākumus. Pats galvenais ir pozitīvisms. Šis nav burvju risinājums visām jūsu problēmām - ja nestrādāsiet, arī neko nesasniegsiet, taču vidēji cilvēki, kas strādā ar atdevi un prieku, lieliskus rezultātus sasniedz gada laikā, un tie ir rezultāti, kas maina dzīves līmeni. Lai Jums izdodas!
12-02-2020Šokējošs atklājums par veikalos nopērkamiem vitamīniem!
Bildē salīdzinājums - kreisajā pusē viena no populārākajām un dārgākajām veikalos nopērkamajām zivju eļļām un pa labi - mūsējā. Kā redzat, veikalos nopērkamā kapsula, pārdurta ar adatiņu, divu stundu laikā ir saēdusi putuplastu. Iedomājieties, ko tā nodara mūsu zarnām un kuņģim?
Pa labi, ar adatu pārdurta Nutrilite eļļa.

Nebojājiet savu ķermeni - pat veikalos nopērkami produkti var būt toksiski!
15-07-2016Glamour atzīst Hydra V par vislabāko mitrinošo krēmu
Vairāk par Hydra V produkciju, kuru lieto arī mana meita, kurai ir ļoti jutīga āda, šeit:

/personiska-higiena-un-skaistums?marka=ARTISTRY+HYDRA+-+V#.V4kBEI9OLIU
1-8 no8 pozīcijām
Pozīcijas lapā:
 

Veidojiet biznesu kopā ar mums

Sazinieties ar mums

E-pasts:
Tālrunis:
+37129257027

Piedāvāt satikties

Ja Jums ir vajadzīgs padoms, prezentācija vai, ja Jūs vēlaties pārlūkot izdrukātu kataloga brošūru, lūdzu, sazinieties ar mums.

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Uzvārds/nosaukums:
Tālrunis:
E-pasts:
Komentārs:
Sūtīt

Apmeklētāji

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums