ELVIS ZAUERHĀGENS

#7183637

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/elviszau
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 
Laipni lūgti Amway pasaulē!


Kopš 1959.gada caur kompāniju Amway un tās partneriem cilvēki visā pasaulē saņem augstas kvalitātes produktus mājai, bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus, kosmētiku un personīgās higiēnas preces.

Kā būtu pamēģināt ko jaunu? Nomainīt veikalu saviem ikdienas pirkumiem? Amway ir gluži parasts veikals, kurā katrs iegādājas sev nepieciešamo. Tieši tāpat, kā to dara citos veikalos.

Atšķirība - šeit Jūs gaida daudz priekšrocību. Piemēram, norēķini internetā, tikai augstākās kvalitātes preces, piegāde mājās ar kurjeru, iespēja 90 dienās atteikties no preces (ja nu kas neapmierina) ...
Amway piedāvā arī bezmaksas piegādi 2 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas.

REĢISTRĒTIES VEIKALĀ IR VIENKĀRŠI. Reģistrācijas veidlapa atrodama tepat labajā pusē.

Tikai tiem, kas ir tam gatavi:
Amway - tā ir arī iespēja radīt savu biznesu. Iespējams, tas ir kas pilnīgi cits, nekā Jūs līdz šim esat zinājuši. Daži uzņēmīgākie izmanto šo biznesa iespēju. Daudzi citi vienkārši iepērkas - un ir apmierināti tāpat.

Reģistrācija par klientu ir bezmaksas un palīdzēs jums palielināt ģimenes budžetu vairāk par 500 EUR gadā tikai uz pašpatēriņa.

Reģistrācija par partneri maksā tikai 10,80 EUR (apmaksa tiek veikta ar pirmo pasūtījumu) un palīdzēs jums palielināt ģimenes budžetu vairāk par 1000 EUR gadā tikai uz pašpatēriņa. Ja jums būs velēšanās, tad palīdzēšu ar augošā biznesa un pasīva ienākuma vairāk par 2000 EUR mēnesī veidošanu. Pasīvo ienākumu varēsiet nodot mantojumā.

Produkcijas vērtība būs redzama tikai pēc kādas no augstāk minētajām reģistrācijām pabeigšanas.

Lai saņemtu plašāku informāciju par piedāvātajiem produktiem, Amway biznesa noteikumiem un citiem Jūs interesējošiem jautājumiem, lūdzu, droši sazinieties ar mani.

Sazinies ar mani

E-pasts:
Tālrunis:
+371 281 26588

Apmeklē manu profilu internetā

Piedāvāt satikties

Ja vajadzīga padoms, prezentācija vai katalogs, lūdzu sazinieties ar mani.

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Uzvārds/nosaukums:
Tālrunis:
E-pasts:
Komentārs:
Sūtīt

Apmeklētāji

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 
cookie
cookie