GORBACEVICA

#975040

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/gorbacevica
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 
LABDIEN!
Ja vēlies iegūt finansiālu neatkarību, brīvu darba laiku un jaunus draugus un paziņas – nāc un pievienojies! Ātru un vieglu peļņu nesolu, bet, aktīvi darbojoties, ir iespējams sasniegt ļoti labus rezultātus un neierobežotas peļņas iespējas. Turklāt, lai pelnītu Amway biznesa sistēmā, nav obligāti jākļūst par izplatītāju.
Pamatprincips ir ļoti vienkāršs – nomaini savu iepirkšanās vietu un pastāsti par to saviem draugiem! Lai saņemtu sīkāku informāciju, raksti uz e-pastu vija.sakina@inbox.lv
Amway kompānija ir dibināta ASV 1959.gadā un šobrīd veiksmīgi darbojas vairāk nekā 100 pasaules valstīs. No 2011. gada tā oficiāli ir pieejama arī Latvijā. Ik katru gadu kompānijas apgrozījums pieaug. Amway specializējas augsti kvalitatīvas, ekskluzīvas un videi draudzīgas produkcijas ražošanā.

Amway tīklā tiek piedāvātas šādas preces:

Līdzekļi veļas mazgāšanai, Tīrīšanas līdzekļi Visi produkti satur unikālo BIOQUEST formulu, kura ietver sevī augstas aktivitātes un naturālas izcelsmes sastāvdaļas, kasi nodrošina lieliskus mājas uzkopšanas rezultātus, turklāt nekaitējot apkārtējai videi. Formula nodrošina lieliskus tīrīšanas rezultātus, bet produkti, kas ir atzīmēti arī tās logotipā, ir koncentrēti, bioloģiski noārdāmi un dermatoloģiski pārbaudīti. Amway HOME

Ekskluzīvie trauku komplekti ēdienu gatavošanai Trauku komplekti

Unikāla eSpring System ūdens attīrīšanai (analogu pasaulē nav, ar ultravioleto lampu) uzlabo dzeramā ūdens kvalitāti, samazina piesārņojuma līmeni un neitralizē ūdenī esošās baktērijas un vīrusus. Nodrošina tīru un ļoti dzidru ūdeni ar uzlabotu garšu tieši no krāna. Jūsu izvēle, būt pašiem par filtriem vai izmantot filtrus e-spring

ARTISTRY (iekļauts TOP5) piedāvā virkni augstākās kvalitātes risinājumu ādas kopšanai sākot no ikdienai visnepieciešamākajiem produktiem un beidzot ar luksusa precēm, tādējādi rūpējoties par visu vecumu un visu ādas tipu sievietēm, lai piepildītu viņu vēlmi vairot savu skaistumu.

NUTRILITE uztura bagatinātāji. Nutrilite

Un daudzi citi produkti

Mani jaunumi

02-02-2016ARTISTRY HYDRA-V™
Система ухода ARTISTRY HYDRA-V™ Глубокое увлажнение позволяет добиться максимальных результатов в увлажнении кожи и ощутить мягкость, гладкость и эластичность. Удобная и простая в использовании 3-ступенчатая система включает самые мощные средства коллекции HYDRA-V:
Освежающая концентрированная сыворотка для кожи лица
Обогащающий увлажняющий крем для кожи лица
Освежающий гель-крем для кожи вокруг глаз
Предназначено для нормальной и сухой кожи и подходит для чувствительной кожи.
1-1 no1 pozīcijām
Pozīcijas lapā:
 

Veidot uzņēmējdarbību ar mani

Sazinies ar mani

E-pasts:
Tālrunis:
+371 264 78506

Apmeklē manu profilu internetā

Piedāvāt satikties

Ja vajadzīga padoms, prezentācija vai katalogs, lūdzu sazinieties ar mani.

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Uzvārds/nosaukums:
Tālrunis:
E-pasts:
Komentārs:
Sūtīt

Apmeklētāji

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums