ILZE HARJO

#2716518

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/harjo88
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 
Laipni lūgti Amway Valmiera!

Amway piedāvā bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus, kosmētiku, personīgās higiēnas produktus un augstas kvalitātes produktus mājai, skaistumam un veselībai.

Plašāku informāciju par Amway piedāvātajiem produktiem vai Amway biznesa iespējām varu piedāvāt sazinoties personīgi.

Strādāju aktīvā komandā ar prieku apmeklējam pasākumus, iepazīstamies ar mērķtiecīgiem cilvēkiem, spriežam par precēm un lietojam produktus katru dienu. :)

Panākumi sākas ar tevi pašu!


Mani jaunumi

18-05-2016Rūpējies Par Sevi
Ietaupi laiku un līdzekļus apmeklējumiem skaistumkopšanas salonā. ARTISTRY HYDRA-V™ mitrinošā maska mitrinās ādu un piedos patīkamu svaiguma sajūtu. Perfekts risinājums karstai vasarai gan vīriešiem, gan sievietēm.
PS. HYDRA-V sērija nopelnījusi Nobela atzinību.
20-11-2015Kļūsti Par Uzņēmēju!
Pievienojies mūsu Amway komanai.
Kļūsti par Amway uzņēmēju ar iespēju nopelnīt, izmantot pašus kvalitatīvākos produktus un ilgtermiņā nodrošināt savu nākotni.
Latvijā ir jau vairāki uzņēmēji, kas sasnieguši augstus panākumus un kļuvuši par piemēru, ka viss ir iespējams ja pēc tā tiecas. :)

Zvani un iepazīstināšu ar Amway biznesu, produktiem un iespēju darboties komandā, kā arī satikt citus mērķtiecīgus cilvēkus.
Tel. 2598 6627
08-11-2015Gatavojies Ziemassvētkiem!
Atrodi savu aromātu ar 10% atlaidi visu Novembra mēnesi. Jaunas smaržas visām gaumēm un piemērotas Ziemassvētku dāvanām.
Piegāde līdz 28. Novembrim.
15-07-2015XS Dzēriens Perfekts Vasarai
XS Enerģijas dzēriens atveldzēs vasaras karstumā un dos enerģiju savienojumā ar B vitamīnu grupas kompleksu. Tam piemīt patīkama atsvaidzinoša garša. Ļoti piemērots kokteiļu gatavošanai.
14-03-2015Pavasaris ir klāt!
Pavasaris ir klāt!
Ziemas pelēcīgie toņi tiek nolikti skapju dziļumos un laiks pienācis krāsām! Krāsām ne tikai tērpos, bet arī sejā.
Ieskaties Amway dekoratīvās kosmētikas piedāvājumā. Mirdzums sejā garantēts. Piemēroti maigi toņi arī ikdienai, piemēram, ar beautycycle™ ilgnoturīgo lūpu krāsu.
Un neaizmirstam pašu galveno - smaidu!
11-02-2015Dāvanas Dievietei
Valentīndiena vai ikdiena, sieviešu vājība vienmēr bijusi kurpes un smaržas. Visizvēlīgākajām sievietēm piedāvājumā šobrīd ir juteklīgs augstākās kvalitātes un parfīms no Francijas - ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum. Izsmalcināti vilinošas smaržas ar ziedu un ūdens toņu pieskārieniem, kuru sastāvā ir nakts jasmīna ēteriskā eļļa, kas nodrošina smaržu ilgstošu noturību uz ādas. Vīrieši būs uz ceļiem! :)
11-02-2015Mūsu Vīriešiem!
Vai sievietes atskatās paejot garām vīrietim? Ar OPPORTUNE™ Premium smaržām pavisam noteikti! Neatvairāms smaržu sajaukums, kas sniedz siltumu un vēsumu ar citrusa pieskārienu. Perfekta dāvana 23. februārim.
30-01-2015Stiprinām Imunitāti
Ar aukstumu mūs vairāk ietekmē apkātējie baciļi.

Stiprināsim imunitāti ar veselīgu uzturu un Nutrilite dabīgajiem vitamīniem.
Piemēram, 1 kapsulā ķiploku vitamīnu tiek koncentrēts piecu dabīgo ķiploku galviņu spēks, kas efektīvi uzsūcas un nerada nepatīkamu elpu. Tiks stiprināti jūsu asinsvadi un atvairītas nevēlamās baktērijas.

Gaidīsim pavasari ar veselību! :)
10-11-2014Kas notiek ja reģistrējies par klientu?
Sveicināti!

Ja ir vēlme iegādāties Amway produkciju Valmierā un citos reģionos, droši variet piereģistrēties par klientu lapas labajā pusē zaļajā ailē.

Jums parādīsies konkrēta preces vērtība un iespēja to ievietot Grozā nākotnes pirkumiem.

Laba vēlējumiem,
Ilze.
24-10-2014Iemēģinām eSpring™ Savās Mājās
Pirms pasūtījām filtru, veicām ūdens pārbaudi no krāna. Pēc filtra iegādes salīdzinājām rezultātus ar jau filtrēta ūdens rezultātiem. Rezultāts bija patīkams.
Baktēriju skaits tika samazināts līdz nullei.
Patīkami sev un ciemiņiem dzert tiešām garšīgu ūdeni. Ne velti filtrs ieguvis NFS International sertifikātu, kas apliecina, ka tas likvidē vairāk piesārņojumu nekā citas iepriekš sertificētās sistē-
mas, kas strādā uz UV/ogles filtra pamata.

Pārbaudītu vērtību tiešām iesaku! :)

Ilze
1-10 no10 pozīcijām
Pozīcijas lapā:
 

Sazinies ar mani

E-pasts:
Tālrunis:
+371 259 86627

Veidot uzņēmējdarbību ar mani

Piedāvāt satikties

Ja vajadzīga padoms, prezentācija vai katalogs, lūdzu sazinieties ar mani.

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Uzvārds/nosaukums:
Tālrunis:
E-pasts:
Komentārs:
Sūtīt

Apmeklētāji

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums