#3033773

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/kirsteins
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 
Laipni lūgts!

Īsumā par mani, un tad ķeramies pie lietas!
Esmu dzimis un audzis Rīgā. Šobrīd man ir 30 gadi, es esmu tēvs brīnišķīgam piecgadniekam, viņš arī ir mana lielākā motivācija, kaut ko darīt un darīt savādāk. Līdz ar to arī rezultāts ir savādāks, akvaparki, disnejlenda, ceļojumi un kvalitatīvi pavadīts laiks kopā! Jā, 9. klasē es paliku uz otru gadu, nebiju diezko labs skolnieks, un jau apmēram no 3 klases man bija nojausma par to, ja darīšu tās pašas lietas, kā mani vecāki, draugu vecāki un daudzi citi cilvēki, man būs tie paši rezultāti, algotnis 40 gadus, hipotēka 30 gadus un mazi iztikas līdzekļi, kad pensionēšos, Bet kā tad ar sapņiem, kur tie pazuda? Tieši tur arī pazuda, sapratu, ka ejot klasisko ceļu nav iespējams sasniegt savu sapņu dzīvi. Tāpēc skolu neuztvēru īpaši nopietni, tas nebija priekš manis. Jūs akadēmiķi varētu man nepiekrist, tās ir jūsu tiesības un izvēle, bet lūk ko jums teikšu, es nekad neēsmu pārtraucis mācīties, vienkārši skola nebija priekš manis. Bet tomēr piespiedu kārtā pabeidzu pamatskolu, taču vēl jo projām nezināju, ko tad īsti gribu, izmēģināju celtniecības lauciņu, ieguvu specializēto izglītību celtniecības jomā un pabeidzu vidusskolu. Celtniecībā mana karjera ilga vienu gadu, lai saprastu, ka tā tas arī turpināsies līdz vecumdienām. Tas galīgi nebija manos plānos. Sāku karjeru lielveikalā, kāpu pa karjeras kāpnēm, un 7 gadu garumā biju pastrādājis dažādos amatos, taču mans pēdējais ieņemamais amats algotā darbā bija tirdzniecības nodaļas vadītājs, kādā starptautiskā veikalu tīklā. Gadu pirms es pametu algoto karjeru, es pilnīgi nejauši dzirdēju par kādu iespēju, nodomāju, nu ja to var izdarīt cilvēki, kuri man parādīja šo iespēju, tad es arī noteikti to varu izdarīt. Tā nu sākās mans lielākais ceļojums dzīvē!

Ja reiz esi nokļuvis šajā lapā, ir ļoti iespējams, ka tu dzīvē meklē iespējas! Kā kļūt par labāku personību, kā būt labākam tēvam/mātei, kā uzlabot attiecības ar ģimeni, draugiem, radiem un apkārtējo pasauli, uzlabot savu veselību, savu finansiālo stāvokli, noskaņojumu un daudz ko citu. Bieži ikdienas staigā tādām lietām neatliek laika.
Iespējams tevi uz priekšu dzen tavs sapnis. Sapnis par jaunu mašīnu, vai māju siltajās zemēs, vai ceļošana! Vai varbūt tev ir 3 bērni un tu gribi beidzot vienlaicīgi visiem nopirkt jaunus apavu,bet šobrīd to nevari atļauties. Es nezinu! Situācijas ir dažādas, tāpēc izskati šo, kā variantu, kas kaut ko tavā dzīvē var atrisināt!

Ja tu esi viens no tiem cilvēkiem, kurš ir algots darbinieks, taču pateicoties savam milzīgajam ego, tu Amway uzskati par pira.mīdu, vai sīku mājsaimnieču biznesu, kur var nopelnīt nedaudz naudas turklāt iepērkot preces un tad tās dārgāk notirgojot saviem radiem, draugiem un kolēģiem, man būs tevi jāapbēdina.
Nevis tāpēc, ka gribu tevi apbēdināt, bet tāpēc, ka ja tu reiz esi ienācis šajā lapā es tiešām ticu, ka tu dzīvē meklē iespējas. Tāpēc varbūt ir pienācis laiks nolikt savu ego malā un paņemt informāciju no profesionāļiem, nevis klausīties māsas, kaimiņa, vai kāda cita ne pārāk veiksmīga cilvēka pieredzē un viedokļos.
Man ir vienalga cik daudz naudas tev ir, ar kādu mašīnu tu brauc, vai kur tu strādā un kas tu esi. Zinu tikai to, ka visam ko tu savā dzīvē dari ir noteikts upuris piemēram klasiskajā korporatīvajā vidē, lai daudz nopelnītu, visbiežāk mēs maksājam ar savu laiku, laiku ko varētu pavadīt ar ģimeni, laiku pašam sev, laiku ar sev mīļajiem cilvēkiem. Un otrādi, tev varbūt ir daudz brīvā laika ģimenei, taču stāvoklis kontā nav tāds, kā tu cerēji, ka būs, kad vel mācījies skolā.
Ja tu esi algots darbinieks, bet par Amway dzirdi pirmo reizi, arī tevi man būs jāapbēdina, man ir žēl, ka tu par to nezināji ātrāk!

Pateicoties kompānijai Amway, kas ir lielākā un vecākā kompānija savā nozarē un 26. lielākā privātā kompānija pasaulē un pateicoties Network21 kas ir lielākā apmācošā kompānija pasaulē.Ir radīta gatava recepte, kā piekļūt pie neierobežotas naudas plūsmas jūsu virzienā un kā izveidot uzņēmējdarbību, kura ģenerē pati sevi. Tāpēc, ja tu gribi dzīvē iegūt balansu starp laiku un naudu, pilnīgi noteikti ir vērts iedziļināties šajā projektā.

Labajā pusē ir mans epasts un telefona numurs, tev nav nekas jāpērk, vai jāiegulda, vai jāstāsta par šo projektu saviem draugiem un radiem. Es piedāvāju tev vienkārši paņemt vairāk informācijas, pat tad, ja domā, ka neēsi tāds cilvēks, vai, ka tas nav priekš tevis. Vienu gan varu teikt pilnīgi droši, visu vajadzīgo ir iespējams apgūt Network21 apmācību ietvaros, tālāk jau izejot no tavām vajadzībām, vēlmēm, sapņa, būs iespējams izveidot scenāriju, ko, kā un kad labāk darīt. Tāpēc droši raksti, vai zvani man, ja tomēr neatbildu uz telefona zvanu, ķeries klāt Epasta rakstīšanai!
Lai ko mēs darītu, mēs visi smagi strādājam, tad kāpēc gan to nedarīt virzienā, kas mūsu dzīvē iedod izvēles brīvību un iespējas?!

Piedāvāt satikties

Ja vajadzīga padoms, prezentācija vai katalogs, lūdzu sazinieties ar mani.

veidlapas aizpildīšanas kļūdas

Uzvārds/nosaukums:
Tālrunis:
E-pasts:
Komentārs:
Sūtīt

Sazinies ar mani

E-pasts:
Tālrunis:
+371 293 90897
Vkontakte:id292312524

Veidot uzņēmējdarbību ar mani

Apmeklētāji

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums