KRISJANIS ARTIS CEKSTERS

#3556531

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/kriartcek
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 
Laipni lūgti Amway produktu un biznesa iespēju pasaulē.

Amway piedāvā bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus, kosmētiku, personīgās higiēnas produktus un augstas kvalitātes produktus mājai. Amway - tā ir arī iespēja radīt savu biznesu.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mani.

Mani jaunumi

15-09-2017Semināri
Semināri ir viens no svarīgākajiem apmācību veidiem šinī biznesā. Semināros var satikt daudz cilvēku, kas domā līdzīgi un spēj Tev sniegt padomus. Lielie semināri ir 1 reiz mēnesī Lietuvā un mazie semināri ir vairākas reizes mēnesī, bet dažādās Latvijas pilsētās.
04-07-2017Izvirzi mērķus.
Lai dzīvē kaut ko sasniegtu ir jāizvira mērķi.

Mērķis ir tas, kas tevi motivē, tas tevi dzen uz priekšu. Ja Tev nav izvirzītu mērķu, tad Tev nav uz ko tiekties. Ja tu neko nevēlies sasniegt, tad Tu dzīvo tikai, lai izdzīvotu.

Es izvēlos dzīvot nevis izdzīvot.
1-2 no2 pozīcijām
Pozīcijas lapā:
 

Veidot uzņēmējdarbību ar mani

Sazinies ar mani

E-pasts:
Tālrunis:
+371 22 144649

Apmeklē manu profilu internetā
Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums