GINTARAS SMILGIUS

#9351387

Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā: https://www.amway-latvia.com/user/smilgius/lt
Jūs atrodaties Amway Uzņēmēja personīgajā lapā. Visu informāciju šajā lapā ievietojis šis AU. Lai iepazītos ar oficiālo Amway informāciju, izmantojiet galvenās lapas navigāciju.
 
Sveiki draugi! Drīz būs pagājuši 12 gadi, kopš sadarbojos ar Amway, un varu teikt, ka man šis ir lielisks laiks, zināšanu iegūšana, pilnveidošanās, personīgā izaugsme. Šajā uzņēmumā cilvēks iegūst pavisam citas vērtības, it īpaši veidojot starppersonu attiecības. Šī ir nenovērtējama pieredze :)

Veidot uzņēmējdarbību ar mani

Sazinies ar mani

E-pasts:
Tālrunis:
+447908126579

Apmeklē manu profilu internetā

Apmeklētāji

Ajax kļūda

Kļuda savienojumā ar serveri. Vai zaudējāt interneta savienojumu? Lūdzu, pamēģiniet atjaunot lapu vai atkārtot savu darbību.

 
 

Sīkfaili Amway mājaslapā

Mēs izmantojam sīkfailus statistikas analīzei, informācijas vākšanai un sniegšanai par to, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi. Sīkfaili ievāc informāciju, tieši neidentificējot personu.
cookie

Nepieciešamība

(Vienmēr iespējoti)
Nepieciešamais sīkfails nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Jūs to varat atspējot, mainot pārlūka iestatījumus, taču tas var ietekmēt mājaslapas darbību.

Analītiskie

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapu un kā varam to uzlabot

Mārketings

Mums nepieciešami šie sīkfaili, lai padarītu reklāmu mūsu mājaslapā piemērotāku jums