Spēkā stāšanās datums: 2018. gada 25. maijs

Amway Tīmekļa vietnes Privātuma/sīkdatņu paziņojums

 

Šajā Tīmekļa vietnes Privātuma/sīkdatņu paziņojumā ir aprakstīts, kā Amway GmbH, Benzstrasse 11b-c, D-82178 Puchheim (turpmāk tekstā - "Amway") izmanto personas datus, kas savākti vai saņemti no šīs Tīmekļu vietnes apmeklētājiem ("Apmeklētāji"). Tajā arī ir aprakstīts, kā mēs izmantojam personas datus, kas iegūti, reģistrējoties kā Klients ("Klients"). Tajā aprakstīts, kā mēs savācam vai saņemam jūsu personas datus, apstrādājamie personas dati, kā mēs izmantojam, kopīgojam un aizsargājam šos datus, cik ilgi mēs saglabājam šos datus, jūsu tiesības attiecībā uz jūsu personas datu apstrādi un to, kā jūs varat sazināties ar mums saistībā ar mūsu privātuma praksi.

Ja esat Amway uzņēmējdarbības īpašnieks ("ABO") vai dalībnieks, lūdzu, izlasiet mūsu ABO un dalībnieku Privātuma paziņojumu, kas ietver informāciju par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, kad esat pieteicies Tīmekļa vietnē kā ABO vai dalībnieks.

 

Kā mēs apkopojam vai saņemam jūsu personas datus, kad apmeklējat Tīmekļa vietni

Amway savāc jūsu personas datus, kad izmantojat Tīmekļa vietni dažādos veidos.

Jūs savus personas datus un citu informāciju varat izvēlēties iesniegt mums, izmantojot dažādus saziņas kanālus, kas norādīti mājas lapas tīmekļa vietnē "Sazināšanās ar mums", piemēram, Amway e-pasta adreses, tālruņa numurus vai tiešsaistes veidlapas.

Ja mēs lūdzam jūs sniegt mums savus personas datus, mēs norādīsim, vai personas datu sniegšana ir likumā vai līgumā noteiktā prasība vai prasība, kas nepieciešama līguma noslēgšanai un/vai noslēgšanas atvieglināšanai, kā arī, vai jums ir pienākums nodrošināt personas datus un iespējamās sekas, kuras izraisa personas datu nesniegšana.

Mēs arī izmantojam sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, kas savāc noteiktu Tīmekļa vietnes lietošanas informāciju, jums piekļūstot, skatoties un izmantojat Tīmekļa vietni.  Sīkdatne ir datu fails, kas ievietots datorā vai mobilajā ierīcē, kad to izmanto vietņu apmeklējumos. Mēs neļaujam trešajām personām ievietot sīkdatnes jūsu ierīcē. Kamēr nepiesākāties mūsu pakalpojumos, jūsu dati ir anonīmi, un mēs jebkuru sniegto informāciju nevaram saistīt ar jums. Tālāk esošajā tabulā sniegts pārskats par sīkdatnēm, kuras izmantojam un kāpēc mēs tās izmantojam.

 • Mūsu tīmekļa vietnes darbībai ir būtiskas šādas sīkdatnes.

 

Sīkdatnes nosaukums

Mērķis

 

JSESSION

AWSELB

Cart-content

 

AWSELB
JSESSIONID (secure)
SS-SERVER-ID
Cart-content

ANID
CONSENT
1P_JAR
NID

 

dtCookie
dtLatC
dtPC
dtSa
rxVisitor
rxvt

Šis sīkfails saglabā tehniskās sesijas izsekošanu

Šo sīkdatni izmanto slodzes līdzsvarošanai

Šajā sīkfailā apmeklētājiem tiek glabāta informācija par grozu

 

Šie sīkfaili izseko lietošanas sesiju un tiek izmantoti slodzes līdzsvarošanai vai apmeklētāju grozu informācijas glabāšanai.

 

 

Drošībai izmantotie Google sīkfaili (recaptcha).

 

Dinamiskās izsekošanas sīkfaili:
izseko apmeklējumus vairākos pieprasījumos;
izmēra servera latentumu veiktspējas uzraudzībai;
identificē pareizos bākas pārraides parametrus, ieskaitot sesijas ID korelācijas noteikšanai;
darbojas kā starpposma krātuve lapu pāršķiršanas darbībām;
darbojas kā apmeklētāja ID, lai korelētu sesijas;
pārvalda sesijas pārtraukumus.

 

 • Turpmāk minētās sīkdatnes nav būtiskas, lai mūsu tīmekļa vietne varētu darboties, un tās parasti izmanto mūsu pakalpojumu sniegšanai, uzturēšanai un uzlabošanai.

 

Sīkdatnes nosaukums

Mērķis

Language

 

Šī sīkdatne patur atmiņā lietotāja noklusējuma valodu

_atuvc (AddThis)
_atuvs (AddThis)
AMCV, AMCVS, s_cc, s_invisit, s_ppv, s_ppvl, s_sq, S_vnum, utag_main (Adobe/Tealium)

AMCVS_*%40AdobeOrg
AMCV_*%40AdobeOrg
QSI_HistorySession (secure)
__cfduid
_hp2_id.*
_hp2_props.*
_hp2_ses_props.*
s_cc
s_invisit
s_vnum
utag_main
everest_session_v2
everest_g_v2
ev_sync_dd

 

__atuvc
__atuvs
loc (secure)
sshs (secure)
uvc (secure)
_js_datr (secure)
fr (secure)
sb (secure)
wd (secure)

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu informāciju par apmeklētājiem, kas izmanto mūsu tīmekļa vietnes, tostarp tīmekļa vietņu klikšķu straumes datus un aktivitātes. Informācija ietver tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, no kurienes apmeklētāji ieradušies un kuras lapas viņi ir skatījuši. Visi dati, kas iegūti, izmantojot šīs sīkdatnes, ir anonīmi un nav lietotāja specifisks līdzeklis, kamēr tas nepiesakās kā ABO vai Klients.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas mārketinga nolūkos, piemēram, sociālo mediju kopīgotās informācijas pārvaldīšanai un izsekošanai ar logrīku AddThis.

Jūs sīkdatnes varat atspējot savas pārlūkprogrammas iestatījumos (piemēram, pārlūkprogrammas opcijās "Preferences" vai "Interneta opcijas").  Tomēr ņemiet vērā, ka dažas Tīmekļa vietnes funkcijas, iespējams, nedarbosies pareizi, ja atspējosiet sīkdatņu izmantošanu. Sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu vai dzēšanu skatiet vietnē: http://www.allaboutcookies.org/.

 

Personas datu veidi, kurus mēs apkopojam no apmeklētājiem

Izmantojot iepriekš minētās sīkdatnes sadaļā "Kā mēs savācam vai saņemam jūsu personas datus", mēs apkopojam informāciju par jūsu tīmekļa vietnes lietošanu, IP adresi, pārlūkprogrammas tipu un operētājsistēmu. Tāpat, lai apstrādātu jūsu tiešsaistes pirkumus, mēs varam apkopot jūsu maksājumu informāciju un informāciju, kas attiecas uz jūsu produktu preferencēm un pirkumu veikšanu.

Turklāt, izmantojot sakaru kanālus, kas pieejami Tīmekļa vietnes lapā "Sazinieties ar mums", mēs apkopojam jūsu kontaktinformāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, adresi, tālruņa numuru un faksa numuru. Jūs brīvprātīgā kārtā arī varat iesniegt citus datus, kas saistīti ar jums attiecībā uz jūsu jautājumiem vai komentāriem. Tomēr mēs iesakām jums nesniegt vairāk personas datu, kā tas nepieciešams, lai mēs varētu sniegt atbilstošu atbildi uz jūsu jautājumiem vai komentāriem.

 

Kā mēs savācam vai saņemam personas datus no jums, reģistrējoties kā klientam

Amway savāc un saņem personas datus no saviem klientiem dažādos veidos.

Mēs savācam jūsu personas datus, kad jūs reģistrējaties kā Klients mūsu tīmekļa vietnēs. Jūs varat arī izvēlēties iesniegt mums savus personas datus un citu informāciju, izmantojot dažādus saziņas kanālus, kas norādīti mājas lapas tīmekļa vietnē "Sazinieties ar mums", piemēram, Amway e-pasta adreses, tālruņa numurus vai tiešsaistes veidlapas.

Mēs mūsu Klientu personas datus arī saņemam no ABO, ar kuriem attiecīgajiem Klientiem pastāv attiecības (piemēram, ja Klienti ir nopirkuši Amway produktus no ABO).

 

Personas datu veidi, kurus mēs iegūstam no klientiem

Ja jūs kā Klients reģistrējaties tieši pie Amway, mēs no jums savācam šādus personas datus:

 • kontaktinformāciju (piemēram, vārds, pasta adrese vai e-pasta adrese, faksa numurs un tālruņa numurs);
 • dzimšanas datumu;
 • pieteikšanās informāciju, t.sk. lietotājvārdu, savienojuma ID un paroli; un
 • maksājuma informāciju (piemēram, bankas konta vai kredītkartes numuri);
 • produktu preferences, iepirkšanās paradumus, pirkumu vēsturi un izdevumu praksi; un
 • komunikācijas preferences.

 

Turklāt, kad jūs sazināties ar mums, izmantojot dažādus saziņas kanālus, mēs apkopojam jūsu kontaktinformāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, adresi, tālruņa numuru un/vai faksa numuru. Jūs brīvprātīgā kārtā arī varat iesniegt citus datus, kas saistīti ar jums attiecībā uz jūsu jautājumiem vai komentāriem. Tomēr mēs iesakām jums nesniegt vairāk personas datu, kā tas nepieciešams, lai mēs varētu sniegt atbilstošu atbildi uz jūsu jautājumiem vai komentāriem.

Cita veida personas datus mēs varam apkopot tikai izņēmuma gadījumos. Ja mums nepieciešams apstrādāt papildu personas datu veidus par jums, mēs nodrošināsim, lai jūs būtu informēts par personas datu apstrādi un, lai tā tiktu veikta, izmantojot juridiski derīgu pamatojumu (piemēram, jūsu piekrišana).

 

Kā mēs apstrādājam personas datus, kurus mēs iegūstam no klientiem

Mēs jūsu personas datus apstrādājam tādā mērā, cik tas nepieciešams (i), lai pildītu līgumu ar mums vai, lai pēc jūsu pieprasījuma veiktu pasākumus, pirms noslēdzat ar mums līgumu; (ii) lai ievērotu mūsu juridiskās saistības vai (iii) mūsu likumīgo interešu nolūkos, tostarp mūsu pakalpojumu novērtēšanas un uzlabošanas mērķiem, novēršot un aizsargājot mūs un citus pret krāpšanu, neautorizētiem darījumiem, prasībām un citām saistībām un, nodrošinot atbilstību uzņēmuma politikām un nozares standartiem. Uzņēmumiem, piemēram, Amway, kas izvērš globālu uzņēmējdarbību, klienta personas datu apstrāde iekšējiem administratīvajiem mērķiem parasti tiek uzskatīta arī par likumīgām interesēm. Saskaņā, kā noteikts ar likumu, mēs savas likumīgās uzņēmējdarbības intereses rūpīgi izlīdzsvarojam ar jūsu datu aizsardzības tiesībām.  

Jo īpaši jūsu iegūtos personas datus mēs apstrādājam, lai:

 • pārvaldītu jūsu reģistrāciju kā Klients;
 • izveidotu un pārvaldītu jūsu tiešsaistes kontu;
 • atbildētu uz jūsu komentāriem vai jautājumiem;
 • apstrādātu jūsu produktu vai pakalpojumu pasūtījumus;
 • sazinātos ar jums;
 • sazinātos ar saviem ABO (tostarp norādot savam ABO savu vārdu, adresi, tālruņa numuru vai e-pasta adresi, pirkumu un iepirkuma vēsturi);
 • pārvaldītu, novērtētu un uzlabotu mūsu pakalpojumus un veicinātu mūsu tīmekļa vietņu izmantošanu;
 • veiktu grāmatvedības, revīzijas, norēķinu un iekasēšanas darbības; un
 • ievērotu piemērojamās likumdošanas prasības, nozares standartus un mūsu politikas.

 

Kā mēs kopīgojam personas datus

Amway nepārdod, nenomā vai netirgojas ar jūsu personas datiem. Amway jūsu personas datus kopīgo ar:

 • uzņēmumiem Amway grupas ietvaros, kuriem patiešām nepieciešams vai vēlams, lai Amway atklātu personas datus;
 • ABO, lai atļautu saziņu attiecībā uz produktiem, pakalpojumiem un pasūtījumiem, kas saistīti ar Amway uzņēmējdarbību;
 • Infrastruktūru vai platformu vai programmatūras kā pakalpojumu risinājumu, programmatūras izstrādes pakalpojumu, informācijas sistēmu uzturēšanas pakalpojumu, ierakstu pārvaldības pakalpojumu vai mārketinga pakalpojumu sniedzējiem Eiropas Ekonomikas zonā vai ārpus tās ("EEZ"); un
 • valdības iestādēm vai citām trešajām personām, ja to pieprasa likums vai ir pamatoti nepieciešams, lai aizsargātu citu vai mūsu pašu tiesības, likumīgās intereses, īpašumu vai drošību.

 

Starptautiskie datu pārsūtījumi

Mēs personas datus, kurus savācam par jums, pārsūtam uzņēmumiem Amway grupas ietvaros, ieskaitot Amway mātes uzņēmumu Alticor Inc. Daži no tiem var atrasties valstīs, kas nav valsts, kurā dati sākotnēji tika savākti.  Šo valstu likumiem var nebūt tāds pats datu aizsardzības līmenis kā valstij, kurā jūs sākotnēji sniedzāt datus.  Kad jūsu personas datus pārsūtam uz citām valstīm, mēs šos datus aizsargājam, kā aprakstīts šajā Privātuma paziņojumā un, saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Attiecībā uz personas datiem, kuru izcelsme ir EEZ un, kuri tiek pārsūtīti uz valstīm, kuras Eiropas Komisija nav atzinusi kā valstis ar atbilstošu datu aizsardzības līmeni, mēs, lai aizsargātu jūsu personas datus, esam ieviesuši ES standarta datu aizsardzības klauzulas. Plašāku informāciju par ES standarta datu aizsardzības klauzulām, lūdzu, skatiet vietnē:  https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/data-transfers-outside-eu/model-contracts-transfer-personal-data-third-countries_lv. Lai iegūtu plašāku informāciju par Amway uzņēmumu grupām, lūdzu, apmeklējiet vietni: http://amway-europe.com/default.asp?zone=AboutAmway&lan=it&num=1. Turklāt, daži trešo personu pakalpojumu sniedzēji, kas apstrādā personas datus mūsu vai Amway uzņēmumu grupas vārdā, atrodas valstīs ārpus EEZ, kuras Eiropas Komisija nav atzinusi kā valstis ar atbilstošu datu līmeņa aizsardzību. Šajos gadījumos Amway ir ieviesis pasākumus, nodrošinot, lai jūsu personas dati tiktu atbilstoši aizsargāti, tostarp trešo pušu pakalpojumu sniedzējam jāievēro ES standarta datu aizsardzības klauzulas vai jānodrošina, lai trešās puses pakalpojumu sniedzējs būtu sertificēts ES un ASV Privātuma aizsargs. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu zemāk norādīto kontaktinformāciju, ja jums rodas kādi jautājumi saistībā ar drošības pasākumiem, kurus mēs esam ieviesuši, lai aizsargātu jūsu personas datus, tos pārsūtot ārpus EEZ (ieskaitot to, kā iegūt kopiju vai skatīt šos drošības pasākumus).

 

Kā mēs aizsargājam personas datus

Mēs saglabājam atbilstošas tehniskās un organizatoriskās drošības garantijas, kas paredzētas, lai aizsargātu personas datus, kurus apstrādājam pret nejaušu, nelikumīgu vai neatļautu iznīcināšanu, nozaudēšanu, grozīšanu, piekļuvi, izpaušanu vai izmantošanu.

 

Cik ilgi mēs saglabājam personas datus

Mēs personas datus glabājam tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai sasniegtu rezultātus, kuriem mēs datus apkopojam (skat. iepriekšējo sadaļu "Kā mēs izmantojam savāktos personas datus"), izņemot gadījumus, ja likums pieprasa citādi. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tālāk norādīto kontaktinformāciju, ja jums rodas jautājumi saistībā ar mūsu datu glabāšanas praksi. 

 

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Tīmekļa vietne var saturēt saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm, kuru informēšanas un privātuma prakses atšķiras no mūsējās. Mēs neesam atbildīgi vai neuzņemas atbildību par informācijas vai privātuma praksi, ko izmanto šādas trešās puses. Pirms šādu vietņu izmantošanas vai jebkādu personas datu vai jebkādas citas informācijas sniegšanas šajās tīmekļa vietnēs vai caur tām mēs iesakām jums izlasīt visu trešo pušu tīmekļa vietņu privātuma paziņojumus.

 

Tīmekļa vietnes Privātuma paziņojuma atjauninājumi

Amway patur tiesības jebkurā laikā mainīt šīs Tīmekļa vietnes Privātuma paziņojumu. Ja mainīsim šo Tīmekļa vietnes Privātuma paziņojumu, mēs atjaunināsim spēkā stāšanās datumu, un šādas izmaiņas būs spēkā pēc publicēšanas. Mēs iesakām regulāri pārskatīt Tīmekļa vietnes Privātuma paziņojumu.

 

Jūsu tiesības

Jūsu tiesības, saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, var ietvert piekļuvi jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam, tiesības šādus personas datus labot vai dzēst, tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Ja mēs esam saņēmuši piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Tas neietekmē apstrādes, kas notikusi, pamatojoties uz jūsu piekrišanu pirms atteikšanās, likumību. Lai izmantotu šīs tiesības, rakstiet pieprasījumu, izmantojot mūsu tālāk norādīto kontaktinformāciju. Ja neesat apmierināts ar to, kā mēs izpildām jūsu pieprasījumu, varat iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

Jums ir arī tiesības jebkurā brīdī apstrīdēt jūsu personas datu apstrādi, kuras pamatā ir Amway likumīgās intereses. Ja mēs jūsu personas datus apstrādājam tiešā mārketinga nolūkos, jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šādu apstrādi, tostarp profilēšanas nolūkos, ciktāl tas attiecas uz tiešo tirdzniecību. Ja jūs iebilstat pret apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, mēs vairs nepārstrādāsim jūsu personas datus šādiem mērķiem.

 

Kā sazināties ar mums

Ja jums ir kādi komentāri vai jautājumi par šīs Tīmekļa vietnes Privātuma/sīkdatnes paziņojumu, ja vēlaties atjaunināt informāciju par jums vai izmantot savas tiesības, varat sazināties ar vietējo filiāli, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu  vai vēstuli: 

SIA „Amway Polija” (Amway Polska Sp. z o.o.)​

ul. Pawia 21,

31-154 Krakova

Polija

Jūs varat arī sazināties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru, nosūtot e-pastu privacy@amway.com vai vēstuli (Data Protection Officer, Benzstrasse 11 b-c, 82178 Puchheim, Vācija).