Daudzums:

  Daudzums:

   Kopiet un palutiniet savu ādu pirms un pēc saules iedarbības, kā arī tās laikā ar šo vasaras ādas kopšanas risinājumu visam ķermenim.


   Ko Jūs iegūstat

   Veiciet ķermeņa pīlingu, aizsargājiet un mitriniet savu ādu no galvas līdz pat papēžiem ar Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājumu. Tas ļaus Jums nodoties priekiem saulē’, rūpējoties par Jūsu ādu gan pirms došanās ārā, gan pēc saules baudīšanas.

   • Lai iegūtu perfektu iedegumu, Artistry Signature Select pulējošais ķermeņa skrubis maigi, bet rūpīgi noņem ādas sausās šūnas, sniedzot Jums gludu un mirdzošu ādu.
   • Pirms došanās ārā un esot saulē uzklājiet g&h Protect sauļošanās līdzekli ar aizsardzību pret UV starojumu SPF 50+ PA++++ un Artistry Skin Nutrition™ mitrinošo dienas losjonu SPF 30. Kopā tie nodrošina plaša spektra aizsardzību pret UVA un UVB stariem un palīdz uzturēt optimālu ādas mitruma līmeni.
   • Pēc saules iedarbības g&h Refresh ķermeņa pieniņš ar savu svaigo, vieglo un ātri uzsūcošos formulu mitrina un palīdz aizsargāt un atjaunot ādas mitruma aizsargslāni.
   • Kad vien Jums tas ir nepieciešams, Artistry Studio izsmidzināms līdzeklis sejai ar atsvaidzinošu un aizsargājošu efektu atsvaidzina ādu, uzlabo tās mitrināšanu, aizsargā to no vides piesārņojuma un atvieglo grima uzklāšanu.
   • Bet, lai skaistumkopšanas piederumi vienmēr būtu pa rokai, izmantojiet Artistry kosmētikas somiņu* — stilīgu dāvanu, kas bez maksas tiek pievienota katram pasūtījumam (kamēr ir krājumā).

   *Pieejama bez maksas, iegādājoties Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājumu. Kamēr ir krājumā. Netiek tirgota atsevišķi.

   Kāpēc Jums tas patiks

   Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājums sniedz pilnīgu visa ķermeņa aizsardzību, ļaujot Jums šovasar baudīt sauli droši.

   Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājums ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu ādas vajadzības gan pirms un pēc došanās saulē, gan esot saulē, un tas ietver visu nepieciešamo ādas pīlingam, aizsardzībai un mitrināšanai, lai Jūs saules sniegtās priekšrocības varētu izbaudīt pilnībā.

   Šī Artistry un g&h izlase, kuras produktu sastāvā ir dabiskas sastāvdaļas un pasaulē vadošā vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmola Nutrilite piedāvātie fitonutrienti, parūpēsies, lai Jūs varētu izbaudīt D vitamīna dabiskās veidošanās priekšrocības un tīru, veselīgu, saules noglāstītu ādu.

   Drošība saulē vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

   * Avots: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Fakti

   Tīras formulas
   Artistry un g&h produktos izmantotās formulas ir izstrādātas saskaņā ar Artistry Clean un g&h personīgās higiēnas standartiem — stingriem principiem, kas nodrošina, lai produkti būtu tīri, droši un efektīvi. Tas nozīmē, ka šie produkti:

   • ir reģistrēti organizācijā The Vegan Society*;
   • nesatur minerāleļļu, parabēnus un ftalātus;
   • nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas un neietver izmēģinājumus ar dzīvniekiem.

   Augu izcelsmes sastāvdaļas
   Katrs Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājumā iekļautais produkts satur vienu vai vairākas augu izcelsmes uzturvielas, kas audzētas mūsu pašu Nutrilite saimniecībās vai NutriCert™ sertificētās partnersaimniecībās. Papildus augstajai kvalitātei tas nodrošina produkta uzticamu izsekojamību no sēklas līdz ādai.

   Zīmoli, kuriem varat uzticēties
   Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājums apvieno pašu labāko no Artistry zīmola plašās zinātniskās pieredzes, pasaulē vispopulārākā vitamīnu un uztura bagātinātāju zīmola Nutrilite** un g&h produktu labās un veselīgās īpašības.

   Informācija par drošību esot saulē

   • Neuzturieties saulē pārāk ilgi, pat ja lietojat aizsarglīdzekļus.
   • Nepakļaujiet zīdaiņus un mazus bērnus tiešai saules staru iedarbībai.
   • Pārmērīga uzturēšanās saulē rada būtisku apdraudējumu veselībai.
   • Izmantotā produkta daudzuma samazināšana ievērojami samazina aizsardzības līmeni.
   • Lai saglabātu aizsardzību, vienmēr atkārtoti uzklājiet saules aizsarglīdzekļus pēc peldēšanas vai noslaucīšanās.

   * Neattiecas uz Artistry Signature Select pulējošo ķermeņa skrubi.
   ** Avots: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Galvenās īpašības

   Dāvana
   Iegūstiet Artistry kosmētikas somiņu bez maksas ar katru Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājuma pasūtījumu.* Mīksta, stilīga un izgatavota no 100 % kokvilnas, Artistry kosmētikas somiņa ir ideāli piemērota Jūsu skaistumkopšanas piederumu glabāšanai.  

   Somiņai ir iekšējais aizsargpārklājums, kas pasargās mantas no ūdens, nodrošinot, lai tās vienmēr būtu sausas un tīras.
   Izmērs: 22 × 10 × 10 cm.

   * Pieejama bez maksas, iegādājoties Artistry vasaras skaistumkopšanas risinājumu. Kamēr ir krājumā. Netiek tirgota atsevišķi.

   Kā izmantot

   Artistry vasaras skaistumkopšanas līnijas produkti darbojas kopā, lai Jūs sauli varētu izbaudīt droši. Kombinējiet tos ar saviem mīļākajiem Artistry vai g&h produktiem (piemēram, Artistry Skin Nutrition sejas tīrīšanas līdzekli, toniku vai serumu), lai šovasar izbaudītu veselīgu, iesauļotu ādu.

   Norādījumus par lietošanu, lūdzu, skatiet pie katra produkta atsevišķi.

   *DĀVANA. Pieejama tikai kopā ar Artistry risinājumu un kamēr ir krājumā. Netiek tirgota atsevišķi.  

   Sastāvdaļas

   Svarīgākās sastāvdaļas Jūsu vasaras ādas kopšanas rituālā 
   Katrs Artistry vasaras skaistumkopšanas līnijā iekļautais produkts sastāv no iedarbīgām, dabiskām augu izcelsmes izejvielām.

   Nutrilite™ sertificēts upeņu ekstrakts
   Kopā ar naktssveces un perillas ēteriskajām eļļām šis ekstrakts palīdz ādu saglabāt maigu un elastīgu. Āda tiek sagatavota, lai saņemtu pārējās ķermeņa skaistumkopšanas procedūru priekšrocības.
   Ir šādu produktu sastāvā: Artistry Signature Select pulējošais ķermeņa skrubis

   Nutrilite sertificēts zaļās tējas ekstrakts
   Nodrošina aizsardzību ar antioksidantiem.
   Ir šādu produktu sastāvā: g&h Protect sauļošanās līdzeklis ar aizsardzību pret UV starojumu SPF 50+ PA++++

   Āzijas centīlijas kompleksa ūdens
   No auga ziediem iegūtās vielas palīdz nomierināt un mitrināt ādu.
   Ir šādu produktu sastāvā: g&h Protect sauļošanās līdzeklis ar aizsardzību pret UV starojumu SPF 50+ PA++++

   Fitonutrientu aizsargkomplekss
   Nutrilite™ sertificētu acerolas ķiršu, Austrālijas margrietiņu un kazeņu spēks, kas uzlabo ādas dabisko aizsargsistēmu par 350 %*, palīdzot novērst un aizkavēt redzamo novecošanās pazīmju agrīnu parādīšanos.
   Ir šādu produktu sastāvā: Artistry Skin Nutrition mitrinošs dienas losjons SPF 30

   Nutrilite sertificēti granātāboli
   Palīdz aizsargāt ādu no biežāk sastopamo piesārņotājvielu kaitīgās ietekmes. 
   Ir šādu produktu sastāvā: Artistry Skin Nutrition mitrinošs dienas losjons SPF 30 un Artistry Studio izsmidzināms līdzeklis sejai ar atsvaidzinošu un aizsargājošu efektu

   Bambusa kompleksa ūdens
   Augu izcelsmes ūdens no bambusa un augu izcelsmes glicerīna, kas palīdz mitrināt ādu. 
   Ir šādu produktu sastāvā: g&h Refresh ķermeņa pieniņš

   Olīveļļas keramīdi
   Īpašs lipīdu paveids, kas palīdz saglabāt ādas mitruma barjeru.
   Ir šādu produktu sastāvā: g&h Refresh ķermeņa pieniņš


   Šīs sastāvdaļas darbojas kā daļa no zinātniski radītām formulām, apvienojot labāko no zinātnes un dabas Jūsu ādas atbalstam.

   Visu katra atsevišķā produkta sastāvdaļu sarakstu skatiet produktu lapās: