Kā uzsākt Amway uzņēmējdarbību?

Varat uzsākt Amway uzņēmējdarbību ar zemiem izdevumiem un mazu risku. Ietaupiet reģistrācijas maksu un uzziniet par mūsu priekšrocībām un atlīdzībām jaunajiem Amway neatkarīgajiem uzņēmējiem.

Varat uzsākt Amway uzņēmējdarbību ar zemiem izdevumiem un mazu risku. Ietaupiet reģistrācijas maksu un uzziniet par mūsu priekšrocībām un atlīdzībām jaunajiem Amway neatkarīgajiem uzņēmējiem.

Kā tas strādā

Sākt ir viegli, un mēs jums palīdzēsim katrā solī. Sāciet veicināt produktu tirdzniecību un nopelniet naudu no katra reģistrētā klienta pirkuma. Attīstot uzņēmējdarbību un sponsorējot citus uzņēmumu īpašniekus, lai viņi darītu to pašu, jūs saņemsiet papildu bonusus un atlīdzības.


Reģistrējies kā Amway neatkarīgais uzņēmējs

Sākt ir viegli:
 

Reģistrācijas maksa ir tikai 10,80 eiro.

Mēs piedāvājam naudas atmaksas garantiju pirmās 90 dienas

Nekādu slēptu izmaksu! Pēc reģistrēšanās jūs izlemjat, cik daudz naudas (vai vispār) tērēt savam biznesam nākotnē.
 
Pēc reģistrācijas varat nekavējoties sākt mūsu augstas kvalitātes produktu iegādi. Nepalaidiet garām pirmā pasūtījuma atlaidi!

Pirmā pasūtījuma atlaide

Lai nodrošinātu, ka sniedzam jums vislabāko sākumu ANU darbā, vēlamies piedāvāt dažus lieliskus mūsu produktu darījumus, sveicot Amway ģimenē.
 

Kā tas strādā:

Veiciet savu pirmo pasūtījumu. Jūs varat tērēt tik maz vai daudz, cik vēlaties. Ja pasūtāt 100 PV (punktu vērtība) vai vairāk pirmajās 10 reģistrācijas dienās, jūs saņemat:

  • Bezmaksas reģistrācija (10,80 € vērtībā), ja jūsu pirmais pasūtījums ir no 100 PV līdz 199,99 PV
  • Bezmaksas reģistrācija + 15% atlaide pirmajam pasūtījumam no 200 PV (rēķinot no izplatītāja cenas) un maksimāli līdz 300 PV – pat ja tiek iegādāti produkti ar lielāku PV.

  100-199 PV Pirmā pasūtījuma atlaide

 Bezmaksas reģistrācija (10,80 EUR)
200 PV un vairāk (ne vairāk kā 300 PV) Bezmaksas reģistrācija (10,80 EUR) + 15% atlaide
Dāvanu kuponi (no 100 PV) 1x10 EUR dāvanu kuponi par 100 PV*

*Visi jaunie ABO, kas kvalificēsies pirmajās 90 dienās, saņems dāvanu kuponu ar pagarinātu 90 dienu derīguma termiņu.