Preču atgriešanas procedūra

Kā Jūs iegādājāties preces, kuras vēlaties atgriezt?

ANU,  PK+ un reģistrētajiem klientiem, kuri preces iegādājušies tieši no Amway, lūdzam veikt zemāk izklāstīto procedūru. Ja produktus iegādājāties no cita ANU, lūdzam tieši sazināties ar attiecīgo personu, kura atgriešanu veiks Jūsu vietā. Ja produktus iegādājāties kā viesis, Jūs saņemsiet atgriešanas informāciju pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā.

Procedūra ANU, PK+ un reģistrētajiem klientiem

Lai aizpildītu atgriešanas pieprasījumu, Jums ir jāpiesakās savā kontā un jāatver sadaļa “Mani pasūtījumi". Izvēlieties pasūtījumu un sāciet atgriešanas procesu, nospiežot uz pogas “Atgriezt”. Sekojiet norādījumiem izvēlnē, lai iesniegtu pieprasījumu. Jūs saņemsiet atgriešanas apstiprinājuma e-pastu ar norādījumiem par to, kā nosūtīt paciņu Amway.

1 Piesakieties savā kontā.

2  Atveriet sadaļu “Mani pasūtījumi”.

3 Izvēlieties pasūtījumu, ko vēlaties atgriezt.

4 Nospiediet pogu “Atgriezt”.

5 Sekojiet norādījumiem izvēlnē, lai iesniegtu pieprasījumu.

6 Pārbaudiet e-pastu, lai skatītu turpmākos norādījumus.

Paciņa vienmēr ir jāsūta ar atgriešanas atsauces numuru. Pieprasiet sūtījuma pieņemšanas pakalpojumu (kā izklāstīts atgriešanas apstiprinājuma e-pastā) un saglabājiet izsekošanas numuru. Pēc saņemšanas Amway tiek pārbaudīts preču stāvoklis, kā arī dokumentu pilnīgums un sniegtās informācijas atbilstība saskaņā ar preču atgriešanas noteikumiem (skatīt zemāk). Attiecīgā gadījumā tiks veikta atmaksa vai nosūtīta jauna prece.

Šī procedūra ir spēkā tikai gadījumos, kad ANU vai klienti preces ir tieši iegādājušies no Amway. Klientiem, kuri preces iegādājušies no ANU, ir jāsazinās ar ANU, lai veiktu atgriešanu.

Vispārīgie noteikumi par preču atgriešanu

Preces stāvoklis.
Tiks pieņemtas tikai preces, kas:
  • ir ar defektiem,
  • tika piegādātas bojātā stāvoklī, ko piegādes laikā nebija iespējams nekavējoties noteikt,
  • tiek atgrieztas no ANU vai klientiem, pamatojoties uz konkrētajā gadījumā spēkā esošo apmierinātības garantiju.

Bojātas preces vai preces, ko nevar pārdot atkārtoti, jo tās ir nepienācīgi glabātas un/vai lietotas, netiks pieņemtas un tiks atgrieztas.

Sūtīšanas izmaksas. Izmantojot pieņemšanas pakalpojumu, atgriešana ir bezmaksas. Atgriešanas pieprasījumi tiks automātiski dzēsti, ja preces netiek atgrieztas Amway 3 mēnešu laikā.
Norēķini. Atmaksātā summa tiks tieši ieskaitīta izvēlētajā atmaksas veidā. Akcijas/komplektu atgriešana. Komplektus un akcijas preces var atgriezt tikai pilnībā.