Izpētiet Amway biznesa priekšrocības

Ar Amway atbalstu jūs varat izveidot biznesu, kas atbilst jūsu dzīvesveidam. Strādājiet, kad vēlaties, kur vēlaties un tik daudz, cik vēlaties: jums ir iespējas elastīgi veidot savu biznesu.
Ar Amway atbalstu jūs varat izveidot biznesu, kas atbilst jūsu dzīvesveidam. Strādājiet, kad vēlaties, kur vēlaties un tik daudz, cik vēlaties: jums ir iespējas elastīgi veidot savu biznesu.

Amway uzņēmējdarbības iespējas

Sadarbībā ar Amway ir viegli sākt savu biznesu

Amway biznesa koncepcija ir vienkārša. Jūs, būdams Amway neatkarīgais uzņēmējs, varēsiet izmantot Amway augstvērtīgos produktus, pārdot tos citiem un veidot attiecības ar cilvēkiem, lai viņiem palīdzētu sākt savu uzņēmējdarbību. 

Pastāv trīs veidi, kā nopelnīt naudu un atlīdzību:

Mazumtirdzniecības peļņas daļa

Par katru pirkumu, ko pie jums veic reģistrēts klients, jūs nopelnīsiet mazumtirdzniecības peļņas daļu.  Klientu tālāka novirzīšana ļaus jums nopelnīt tālākas novirzīšanas atlaidi.

Stimulēšanas pasākumi

Jo vairāk jūs pārdosit, jo vairāk balvu nopelnīsit. Mēs piedāvājam balvas par būtiskiem sasniegumiem, piemēram, ārkārtīgi strauju izaugsmi vai palīdzēšanu citiem gūt panākumus. Balvu klāsts ir daudzveidīgs, sākot no ekskluzīviem komandējumiem pa pasauli un beidzot ar vienreizējām naudas izmaksām.

Prēmijas

Pelniet punktus par sasniegumiem attiecībā uz pārdotajiem produktiem un, uzņēmējdarbībai paplašinoties, pelniet punktus no produktiem, ko pārdod citi neatkarīgie uzņēmēji, kurus jūs sponsorējat.


Daudzkārt pārbaudīta iespēja

Pievienošanās vienam no vadošajiem tiešās pārdošanas uzņēmumiem sniegs daudz ieguvumu

Sava uzņēmuma dibināšana var šķist biedējoša. Daudzi jauni projekti prasa ievērojamus naudas un laika ieguldījumus. Amway ir pavisam cits stāsts! Šeit jūs pievienojaties trim miljoniem citu cilvēku, izmantojot zemu izmaksu un zema riska iespējas uzņēmējdarbības panākumiem. Mūsu rādītāji runā paši par sevi. 2016. gadā mēs uzrādījām 8,8 miljardu ASV dolāru apgrozījumu globālajā tirdzniecībā. Kopš 1959. gada Amway ir izmaksājis neatkarīgajiem uzņēmējiem visā pasaulē prēmijas un piemaksas vairāk nekā 53 miljardu ASV dolāru apmērā.

Katram Amway neatkarīgajam uzņēmējam tiek piedāvātas tādas pašas priekšrocības:

Zems risks 

Uzsākot savu biznesu ar Amway, jums vienkārši jāmaksā sākotnējā zemā reģistrācijas maksa/Ja pirmo 90 dienu laikā jūs nolemjat, ka nevēlaties turpināt, mēs atmaksāsim jūsu reģistrācijas maksu un atgriezīsim naudu. 


Lēti

Lai izveidotu savu biznesu, jums nav jāveic lieli ieguldījumi. Kā jauns uzņēmuma īpašnieks jūs izmantosiet atlaižu kuponus. Jūs kontrolējat produktu pasūtīšanu, tāpēc izlemjat, kad un cik iegādāties.

Ekskluzīvi augstākās klases produkti

Amway piedāvā vairāk nekā 450 ekskluzīvus produktus četrās galvenajās ikdienas jomās: mājsaimniecība, personīgā higiēna, skaistumkopšana un uzturs. Mūsu bizness ir balstīts uz produktu kvalitāti, tāpēc mēs veicam lielus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā, ieskaitot vairāk nekā 315 miljonus eiro jaunās ražošanas un pētniecības iekārtās pēdējo četru gadu laikā. Mēs iestājamies par saviem produktiem ar apmierinātības garantiju*.
*Noklikšķiniet šeit, lai pārbaudītu garantijas noteikumus

Pieejams visiem

Neatkarīgi no jūsu profesionālās kvalifikācijas, dzīves pieredzes vai izglītības: ar aizraušanos un smagu darbu arī jūs varat vadīt veiksmīgu Amway biznesu. 

Soli pa solim ceļā uz panākumiem

Jūs kā Amway neatkarīgais uzņēmējs nekad nebūsiet viens. Mēs atbalstām jūs ik uz soļa, sniedzot jūsu līmenim piemērotu vadību. 

Tas sākas ar jūsu personīgo mentoru un sponsoru: personu, kas jūs iepazīstināja ar Amway. Viņi var sniegt padomus un konsultācijas, lai palīdzētu jūsu biznesam augt. 

Jūs arī kļūsiet par daļu no mūsu pieredzējušā profesionālā tīkla. Mūsu tīklā ir vairāk nekā trīs miljoni uzņēmumu īpašnieku visā pasaulē, un tas piedāvā plašu kompetenci un atbalstu. 

Apmācība

Amway akadēmija piedāvā tiešsaistes apmācību materiālus un kursus. Pabeidziet apmācības no mājām vai citas vietas, izmantojot kādu no savām mobilajām ierīcēm. Tāpat varat piedalīties plānotās apmācībās pie pasniedzēja.

Mārketings

Jums būs piekļuve dažādiem mārketinga materiāliem, kas palīdzēs reklamēt Amway produktus saviem klientiem. Materiāli ietver produktu katalogus, prezentācijas, videoklipus, lietotnes un digitālos rīkus.

Kontrole pār savu biznesu

Mēs esam izstrādājuši virkni rīku un lietotņu, kas palīdzēs jums vadīt savu biznesu

Manā birojā ir viegli vadīt savu biznesu - vienkārši piesakieties, lai izsekotu un kontrolētu jūsu pasūtījumus un pārdošanu. Jūs pat varat aprēķināt savus ienākumus un paredzamos ieņēmumus. Ja esat kustībā, mūsu mobilā biznesa lietotne ļauj elastīgi strādāt un pārvaldīt savu biznesu no jebkuras vietas.

Iesaistieties vienā no pasaules labākajiem tiešās pārdošanas uzņēmumiem

Aizpildiet mūsu tiešsaistes reģistrācijas veidlapu un sāciet ceļu, lai kļūtu par savu priekšnieku.

Uzzināt vairāk

Mēs esam gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par sava biznesa sākšanu ar Amway.