Reģistrējieties tūlīt, lai saņemtu 12% atlaidi visiem produktiem un ietaupiet 5 EUR no pirmā pasūtījuma*!
*5 EUR akcija jaunajiem reģistrētajiem klientiem tiek piemērota pirmajam pasūtījumam sākot no 50 EUR (iesk. PVN) darbojas 5 dienas pēc reģistrācijas. Darbojas no 2021. gada 1. decembra līdz 2022. gada 28. februārim

Pirmā pasūtījuma atlaides un kuponi

* Fast Start! Atlaides piedāvājums ir pieejams tikai vienu reizi pirmajās 10 dienās. Atlaidi nepiemēro: literatūrai, aktuālām reklāmām, pastāvīgajiem piedāvājumiem un komplektiem. Informācija par produktiem, kas nav iekļauti pirmā pasūtījuma piedāvājumā, ir pieejama pie produkta apraksta tiešsaistē.
* Jūs pats izlemiet par Fast Start! atlaidi: 10% atlaide pirmajam pasūtījumam starp 100-199 PV. (maksimālā atlaide nevar būt lielāka par 33,16 €); no 200 līdz 300 PV – 15% atlaide (maksimālā atlaides summa ir 74,60 EUR). Piedāvājums ir spēkā no 2021. gada 20. maija.


Gandarījuma garantija

* Ja neesat pilnībā apmierināts, varat atgriezt produktu vai saņemtu pilnu pirkuma cenas atmaksu.Šī garantija neattiecas uz Amway produktiem: (i) kas ir lietoti citā nolūkā, nevis tā, kā tos parasti paredzēts lietot sadzīvē; (ii) kas ir ar nolūku sabojāti vai lietoti neatbilstoši; (iii) Amway izplatītajiem produktiem, kam ir norādīts noteikts termiņš produktu atgriešanai; un/vai (iv) tiem produktiem, kas iekļauti rakstveida garantijās.


Amway zīmoli

* Avots: „Euromonitor International Limited"; Vitamīni un uztura bagātinātāji, pasaule, Pasaules Bankas jaunumi (GBN), ieteicamās pārdošanas cenas (RSP) mazumtirdzniecības vērtība % sadalījums, 2014.gads
* Avots: „Euromonitor International Limited"; 2015.gada skaistum kopšanas un personīgās higiēnas produkti, luksusa klases kosmētisko un ādas kopšanas līdzekļu kategorija un apakškategorija, 2014. gada vispasaules RSP vērtība.


Pārdošanas produkti

* Tikai tie Amway neatkarīgie uzņēmēji, kas uzņēmējdarbību ir reģistrējuši vietējā valsts iestādē un nodokļu administrācijā, ir tiesīgi saņemt prēmijas un jebkādus ienākumus, kas izriet no produktu pārdošanas.