Veicinoši darījumceļojumi

Jūsu Amway uzņēmējdarbība var aizvest Jūs uz pasaules malu malām!

Jūsu Amway uzņēmējdarbība var aizvest Jūs uz pasaules malu malām!

Aizraujoši galamērķi, pārsteidzoša pieredze un vērtīgas apmācību iespējas

Nemonetāra balva — veicinoši darījumceļojumi ir aizraujošs, nozīmīgs piedzīvojums, ar ko varat apbalvot sevi par ieguldīto darbu, kā arī izmantot panākumu nodrošināšanai nākotnē. Tā ir iespēja satikt citus Amway neatkarīgos uzņēmējus, apmainīties ar idejām, un savām līderības prasmēm piešķirt jaunu vērienu, lai vēl vairāk attīstītu savu Amway uzņēmējdarbību. 

JAUNO PLATĪNU SEMINĀRS (NPS)

Jaunao Platīnu seminārs ir lieliska iespēja jauniem Platīna līmeņa dalībniekiem saņemt atzinību par izciliem sasniegumiem snieguma gada laikā, apgūt jaunas prasmes un veidot tīklus ar ANU, kuri ir apliecinājuši līdzīgu apņēmību tiekties uz izaugsmi un panākumiem.

Līderības apmācību seminārs (LTS)

Pievienojieties vadošajiem Amway neatkarīgajiem uzņēmējiem, lai svinētu, sazinātos un pastāstītu par šo īpaši vērtīgo pieredzi savai uzņēmējdarbības grupai. Jūs gaida iedvesmojošas tikšanās un vērtīgi uzņēmējdarbības veidošanas rīki, kā arī lieliskas izklaides un atpūtas iespējas!

Briljanta konference

Briljanta konference ir īpašs pasākums, kurā līderi var izbaudīt vienreizējas iespējas, vienlaikus sadarbojoties ar citiem līderiem biznesa stratēģiju izstrādē vienā no pasaules iespaidīgākajām vietām!

Uz visiem pasākumiem attiecas valstu valdību un PVO sniegtās rekomendācijas par ceļošanu un ieteikumi par veselību un drošību, kurus mēs uzraudzīsim un nosūtīsim jums.