Uzņēmējdarbības iespējas

Iepazīstiet Amway uzņēmējdarbības priekšrocības

80%
NO MŪSU NEATKARĪGAJIEM UZŅĒMĒJIEM
strādā nepilnu darba laiku savā biznesā
100+
VALSTIS/TERITORIJAS
kur Amway darbojas
19,000+
AMWAY NODARBINA
visā pasaulē

Īsti cilvēki, kas gūst īstus panākumus

Uz jūsu jautājumiem atbildēja

Ar kādu biznesu nodarbojas Amway? 

Amway piedāvā ekskluzīvu mājsaimniecības, personīgās higiēnas, skaistumkopšanas un uztura produktu klāstu, kas rūpējas par mūsu klientu labsajūtu. Bet tā vietā, lai pārdotu savus produktus tikai veikalos, mēs atbalstām neatkarīgu uzņēmēju tīklu visā pasaulē, kuri reklamē mūsu produktus tieši klientiem.

Kāpēc izvēlēties Amway?
Amway ir globāls un finansiāli stabils ģimenes uzņēmums, kas balstās uz uzņēmējdarbības modeli, kas ir pierādīts vairāk nekā pusgadsimtu ilgi. Šobrīd mēs esam viens no pasaules vadošajiem tiešās pārdošanas uzņēmumiem.
Kļūstot par mūsu neatkarīgo uzņēmēju, jums patiks bezmaksas biznesa apmācības un mentorings. Ar mūsu atbalstu un ieguldīto darbu jūs varat veidot savu biznesu.
Ko īsti dara Amway neatkarīgais uzņēmējs?

Amway uzņēmējdarbība ietver trīs jomas:
1) produktu koplietošana jauniem klientiem
2) esošo klientu apkalpošana
3) ja vēlaties, palīdziet citiem sākt un veidot savu Amway biznesu.
Kad runa ir par dienas organizēšanu, jūs varat elastīgi noteikt savu grafiku, lai tas atbilstu jūsu ikdienas ritmam!

Cik daudz laika tas prasīs?
Tas ir atkarīgs no tevis. Jūs izlemjat, cik daudz laika veltāt savam biznesam. Protams, jo vairāk laika jūs veltīsiet, jo vairāk, iespējams, saņemsiet pretī! Tas ir jūsu bizness, tāpēc varat pielāgoties un strādāt, kad varat. Daudzi cilvēki sāk strādāt nepilnu darba laiku un vēlāk pāriet uz pilnu slodzi, kad bizness sāk pilnveidoties.
Cik maksā uzņēmējdarbības uzsākšana? Vai es varu mainīt savas domas?
Savas uzņēmējdarbības sākšana ar Amway ir lēta un nerada lielu risku. Uzņēmuma reģistrācijas maksa ir vienīgais ieguldījums, kas nepieciešams, lai sāktu Amway biznesu, turklāt mēs piedāvājam 100% naudas atmaksas garantiju pirmajās 90 dienās.
Nav slēptu maksu vai nepieciešamo ieguldījumu produktos. Pēc reģistrēšanās jūs izlemjat, cik daudz naudas (vai vispār) tērēt savam biznesam nākotnē.
Kāds atbalsts pieejams, lai palīdzētu apgūt biznesu?

Amway nodrošina mentoringu, rīkus un atbalstu, lai palīdzētu sasniegt jūsu personīgos mērķus. Mēs nodrošinām jums piemērotu atbalsta līmeni neatkarīgi no pieredzes. Sākot ar personīgo mentoru un tiešsaistes apmācības kursu komplektu un beidzot ar zvanu centru un informāciju par produktiem: mēs esam ar jums ik uz soļa.