Paredzēts drošībai

Vienkāršākais un ātrākais veids, kā parakstīt dokumentus tiešsaistē.

Vienkāršākais un ātrākais veids, kā parakstīt dokumentus tiešsaistē.

Kas ir e-paraksts?

Elektroniskais paraksts (e-paraksts) var aizstāt ar roku izdarītu parakstu. Tas sniedz uzņēmējdarbībā tādas priekšrocības kā ātrāki darījumi, zemāks risks, labāka darījumu pārraudzība un caurskatāmība. Lielākā e-paraksta priekšrocība ir tāda, ka tas ļauj vienkārši un ērti apstiprināt digitālus dokumentus ar juridisku spēku.

Vai tas ir likumīgi un droši?

Gandrīz katra rūpnieciski attīstītā valsts visā pasaulē likuma ietvaros atzīst e-parakstu. Adobe eParakstu pakalpojumi katrā solī ievēro visjaunākās tiešsaistes drošības politikas, kas ietver lietojumprogrammas kodu, tīklus un fiziskās iespējas. Iepazīstieties ar Adobe eSignaturen vispasaules tiesību rokasgrāmatu.

Kāpēc man vajadzētu izmantot e-parakstu?

Šeit ir svarīgākie no daudziem iemesliem.

Ātri un izdevīgi

Droši un likumīgi

Dabai draudzīgs

Kā tas strādā?

1. SOLIS

Noklikšķiniet uz pogas “Parakstīt tūlīt”

Piekļūstiet dokumentam un sāciet parakstīšanas procesu ar vienu klikšķi.

2. SOLIS

Izlasiet dokumentu

Izlasiet veidlapu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas "noklikšķiniet šeit, lai parakstītos".

3. SOLIS

Parakstieties un viss!

Izbaudiet sirdsmieru, ka jūsu e-paraksts ir 100% drošs un likumīgs.

BUJ

Kā notiek dokumenta parakstīšana?

E-paraksts atvieglo procesu, virzot jūs cauri dokumentam un norādot, kā rīkoties katrā solī. Kad esat pārskatījis dokumentu, noklikšķiniet uz paraksta lodziņa, lai parakstītos, un vienkārši ierakstiet savu vārdu. Izpildiet norādījumus, lai aizpildītu obligātos laukus. Kad esat gatavs pāriet uz nākamo daļu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Nākamā sadaļa” apakšējā kreisajā stūrī. Pēc pabeigšanas jūs varat iesniegt dokumentu. Viens noderīgs padoms: vienmēr izlasiet instrukcijas ekrāna augšdaļā un apakšā!

Vai kāds var mainīt dokumentu pēc tam, kad es to esmu parakstījis?

Katrs e-paraksta dokuments ir pilnīgi drošs un pasargāts no izmaiņām. Lai novērstu iespējamās šaubas par drošību, parakstītā dokumenta kopija tiks nosūtīta pa e-pastu tūlīt pēc tā iesniegšanas.

Mans īstais paraksts izskatās pavisam citādāk. Kā tas var būt derīgs?

Tas ir pilnīgi normāli, ka jūsu eParaksts izskatās citādi nekā ar roku rakstīts paraksts, jo tas tiek iesniegts digitālajā vidē. Lai gan tas neatbilst jūsu rokraksta parakstam, tas joprojām ir likumīgs un derīgs.

Bet vai neviens cits nevar parakstīt manu dokumentu?

Jūs saņemat saiti uz dokumentu e-pastā, tāpēc, kamēr jūs esat vienīgā persona, kurai ir piekļuve jūsu e-pasta kontam, par ko nav jāuztraucas!