JAUNUMS! bodykey™ Ātri pagatavojamie ēdieni – Jūsu svara zaudēšanas mērķu sasniegšanai

Atklājiet jaunu un brīnišķīgu veidu, kā kontrolēt porciju lielumu un kaloriju uzņemšanu ar Bodykey ātri pagatavojamiem ēdieniem. Izvēlieties atbilstošāko no plašā produktu klāsta, kuri ir izstrādāti atbilstoši Jūsu vajadzībām.

image/jpeg;;;circles_LV.jpg

Kā tas darbojas?


Apzinoties, ka mēs visi esam dažādi ar savām individuālajām vajadzībām, Amway ir izstrādājis trīs Bodykey ātri pagatavojamo ēdienu veidus – Carb Reduced, Fat Reduced un Balanced – ar krāsu kodu, kas palīdzēs Jums izvēlēties pareizo.

Lai baudītu šos garšīgos ātri pagatavojamos ēdienus viss, kas Jums ir jādara ir izvēlēties, kurš variants Jums ir visatbilstošākais. Vai Jums ir jāpatērē mazāk tauku? Izvēlieties ēdienu ar samazinātu tauku saturu (Fat Reduced). Ja Jūs domājat, ka patērējat pārāk daudz karbohidrātu, kādēļ gan nepamēģināt ēdienu ar samazinātu karbohidrātu saturu (Carb Reduced). Un ja Jūs uzskatāt, ka ir vienlīdzīgi jāsamazina gan tauku, gan karbohidrātu patēriņš, Jūsu izvēle varētu būt ātri pagatavojamie ēdieni ar sabalansētu saturu (Balanced).


Tiklīdz esat izvēlējušies sev piemērotākā ēdiena veidu, vienkārši aizvietojiet vienu ēdienreizi dienā ar Bodykey ātri pagatavojamos ēdienu. Tas Jums palīdzēs ietaupīt laiku, kā arī kontrolēt pārtikas kvalitāti un daudzumu. Apvienojiet ērtumu, ko nodrošina viena ēdienreize dienā ar ātri pagatavojamiem ēdieniem ar divām parastajām ēdienreizēm un Jums būs daudzveidīga ikdienas diēta.

Izbaudiet savu ēdienu!


Bodykey ēdienu klāsts ietver ātri pagatavojamās zupas, kokteiļus un tāfelītes ar kārdinošām garšām, lai sniegtu Jums nepieciešamās galvenās barības vielas un nodrošinātu dažādu ēdienu klāstu. Izvēlieties kādu no šīm garšām: Kokteiļi – šokolādes vai vaniļas; Tāfelītes – sarkano augļu vai šokolādes.


 

 

Piena kokteiļi

 

Batoniņi

 


image/jpeg;;;tea.jpg

Noderīgais malks.


Ir jāpacenšas arī katru ēdienu ēst lēnāk, lai to labāk sagremotu, kā arī dzert daudz ūdens, lai nodrošinātu atbilstošu šķidruma uzņemšanu, kas ir svarīgi visiem ķermeņa mehānismiem, īpaši tad, kad tiek ieturēta diēta.

Un Bodykey var palīdzēt arī šajā gadījumā. Jaunā Bodykey tēja ir optimāls ceļabiedrs svara zaudēšanas ceļojuma laikā, un tā ir garšīga alternatīva ūdenim.

image/jpeg;;;carbs.jpg

Tas ir pat vēl vienkāršāk nekā Jums šķiet!


Amway ir izstrādājis arī divus papildu produktus, kuri samazina kopējo kaloriju uzņemšanu: Dabiskais karbohidrātu satura samazinātājs (Natural Carb Reducer), kas samazina karbohidrātu uzsūkšanos līdz 2/3 parastā 600-kaloriju ēdienreizē un dabiskais tauku satura samazinātājs (Natural Fat Reducer), kas bloķē līdz pat 27 % tauku satura vienā ēdienreizē.

Iepērcieties tagad

image/jpeg;;;additional.jpg

Papildu atbalsts


Turklāt, plašajam NUTRILITE piedāvātajam dabiskas izcelsmes pārtikas piedevu klāstam ir ne tikai svarīga nozīme kā barības vielām Jūsu diētā, bet tas arī palīdz uzlabot Jūsu enerģijas līmeņus, uzlabo Jūsu gremošanu un saglabā Jūsu fizisko sagatavotību, kamēr Jūs ieturat diētu un veicat vingrojumus.

Iepērcieties tagad
 

Apvaldiet savu apetīti ar NUTRILITE™ Apetītes kontrolētāju!

NUTRILITE™ Apetītes kontrolētājs var jums palīdzēt pārvaldīt savu svaru un cīnīties ar vēlmi pārēsties. Apetītes kontrolētājs piesaista ūdeni un pārvērš to gēlā, kas daļēji aizpilda kuņģi. Tas rada sāta sajūtu un līdz ar to arī ļauj kontrolēt porciju lielumu. Šī produkta noslēpums ir dabīgās sastāvdaļas - glikomannāns, kas ir dabīga, diētiska šķiedra no amorfofalla saknes. Apetītes kontrolētāju var lietot dažādu veidu diētās un ir īpaši ieteicams jebkuram, kurš izmanto NUTRILITE™ bodykey programmu. Atkarībā no savas diētas varat apvienot to ar Tauku dabīgo samazinātāju vai Ogļhidrātu dabīgo samazinātāju.

Iepērcieties tagad
 

 

Veiksme


J ūsu svara zaudēšanas ceļojums ir personīgs piedzīvojums, un tikai Jūs varat zināt ko Jums nozīmē sava iecerētā svara iegūšana. Tā var būt iespēja uzvilkt kādu noteiktu apģērbu vai pietiekama pārliecības izjūta, piesakoties jaunā darbā. Bodykey nenosaka veiksmi tikai zaudēto kilogramu izteiksmē, bet nodrošina arī labāku pašsajūtu un prieku par savu ķermeni.