iCook

iCook™

 iCook trauku komplekts no nerūsējošā tērauda ir kas vairāk nekā tikai augstas kvalitātes katlu un pannu komplekts – pirmkārt, tā ir precīzi projektēta sistēma, kas ļauj gatavot veselīgus ēdienus. iCook ir augstākās kvalitātes trauku komplekts ēdienu gatavošanai. Katrs šīs sistēmas elements ir ieprojektēts atbilstoši, lai papildinātu pārējo sastāvdaļu darbību un lai palīdzētu Tev gatavot kārdinošus ēdienus, kuri saglabā savu barojošo vērtību pat ar nelielu tauku daudzumu.

image/png;;;1.png

Kārtainās ēdienu gatavošanas priekšrocības

Iespēja gatavot, novietojot traukus kārtās, ir lielisks atvieglojums, ko piedāvā iCook trauku komplekts. Vairākus ēdienus var pagatavot vienlaikus, novietojot mazāku katlu vai pannu virs lielāka. Trauki komplektā speciāli ieprojektēti tā, lai vienmērīgi sadalītu siltumu, kas ir nepieciešams, gatavojot ēdienu kārtās. Gatavojot ēdienus kārtās, mēs ietaupīsim telpu, enerģiju un naudu. Ēdienu pagatavošanas laiks tiek sinhronizēts tā, lai visi ēdieni būtu gatavi pasniegšanai vienlaikus.

image/png;;;2.png

VITALOK™ - saglabā ēdienu garšu un barības vērtību

Trauku komplekts iCook projektēts ar domu par garšīgu un barojošu ēdienu gatavošanu bez ūdens, izmantojot gatavošanas metodi VITALOK™. Pateicoties VITALOK metodei, ēdieni saglabā naturālu garšu un aromātu, saglabājas vērtīgās barības vielas, skaista naturāla krāsa un konsistence. Ūdens loks, kas veidojas starp vāku un iCook trauku, dod iespēju gatavot gaļu, dārzeņus un augļus, izmantojot to naturālos taukus un sulas. Kad sākas ēdienu gatavošana, sāk iztvaikot naturālās sulas, kas ir ēdienu sastāvdaļās. Tvaiki pārveidojas par ūdeni, un izveidojas ūdens loks – barjera, kas saglabājas gatavošanas laikā.

image/png;;;3.png

DURAMIC™ Pannas ar nepiedegošo virsmu

 Pastiprināta nepiedegošā iCook trauku virsma ir ļoti izturīga un nodrošina augstvērtīgu ēdienu gatavošanas komfortu. iCook pannas ir vienas no izturīgākajām pannām ar nepiedegošu virsmu starp visām pasaulē piedāvātajām pannām. Trīskārtēji pastiprināta nepiedegošā virsma DURAMIC ir ļoti izturīga pret skrāpējumiem, līdz ar to var lietot pat metāla virtuves piederumus. Vāki no rūdītā stikla ir izturīgi pret augstu temperatūru un ēdienu pielipšanu. Pateicoties tam, ēdienu gatavošanu var novērot nenoņemot vākus un netraucējot temperatūrai traukā.

image/png;;;4.png

iCook Virtuves naži

 Visiem nažiem no iCook komplekta ir ergonomiskie rokturi, bet smaguma centra specifiskais novietojums visiem nažiem garantē ideālu balansu, kā arī sniedz maksimālu kontroli un stabilitāti nažu lietošanas laikā.

iCook nažu asmeņi ir izgatavoti no kaltā tērauda, turpretī lielākā daļa nažu ir ražota no velmētā tērauda. Nazis, izgatavots no kaltā tērauda, ir smagāks, stabilāks un izturīgāks. Ergonomiskie rokturi garantē ideālu naža balansu lietošanas laikā.

image/jpeg;;;WOK_brand_page_picture.jpg

Pateicoties trauku iCook Wok augstajai kvalitātei, jūsu ēdieniem būs neparasta garša un aromāts

Šie progresīvie 7-slāņu trauki tika izgatavoti no ļoti stipra un izturīga pret koroziju nerūsējošā tērauda, lai lietotājiem nodrošinātu maksimālu komfortu un iespēju viegli pagatavot garšīgu, veselīgu un pilnvērtīgu ēdienu. Ieslīpās iekšējās sānu sieniņas atvieglo produktu samaisīšanas un apgriešanas procesu gatavošanas laikā, bet ēdiena gatavošanas metodes VITALOK™ izmantošana ļauj saglabāt ēdiena dabisko krāsu, garšu un konsistenci. Turklāt iCook Wok ļauj eksperimentēt, izmantojot tradicionālās gatavošanas metodes.

Komplektā ietilpst arī papildus bezmaksas piederumi: siets gatavošanai ar tvaiku, kas jums būs nepieciešams dārzeņu un jūras velšu pagatavošanai, kā arī statīvs „Lotosa zieds”, kas palīdz uzturēt pagatavoto komponentu temperatūru pārējo ēdiena sastāvdaļu gatavošanas laikā.