Kā saprast plānu

Mūsu uzņēmējdarbības pamati

Jūsu ienākumi

Popularizējiet* kvalitatīvus produktus, kurus cilvēki izmanto ikdienā. Pelniet trīs veidos:

  • Ar atlaidi, ko saņem, reģistrētam klientam iegādājoties katru Amway™ produktu.
  • Ar atlīdzībām, kas aprēķinātas, pamatojoties uz Jūsu biznesa izaugsmi.
  • Ar veicināšanas prēmijām, ko saņemat, sasniedzot galvenos atskaites punktus savā biznesā.
* Tikai Amway neatkarīgie uzņēmēji, kuri ir veikuši uzņēmējdarbības reģistrāciju attiecīgajās valsts un nodokļu iestādēs, ir tiesīgi saņemt ienākumus no pārdošanas.

Mazumtirdzniecības peļņas daļa

Mēs piedāvājam visiem produktiem mazumtirdzniecības cenas, kas Jūsu reģistrētajiem klientiem ir par 20% augstāks nekā jūsu Amway neatkarīgā uzņēmēja cena. Starpība starp ANU cenu un mazumtirdzniecības cenu veido jūsu ienākumu pirmā daļa: jūsu mazumtirdzniecības cenas starpība.

Amway neatkarīgo uzņēmēju cena - ANU maksā īpašu ANU cenu par katru produktu.

PV nosaka jūsu kvalifikācijas līmeni

PV ir punktu vērtība. Gandrīz visiem produktiem ir PV. Visu Jūsu un biznesa grupas kopā veikto produktu pasūtījumu kopējā PV mēnesī nosaka Jūsu bonusa līmeni. Šajā tabulā parādīta PV summa, kas Jums jāpelna mēnesī, lai pretendētu uz dažādiem Sniegums bonusa procentiem. Atsevišķu produktu punktu vērtības var atrast tiešsaistē.

BV izmanto, lai aprēķinātu Jūsu Snieguma bonusu

BV apzīmē biznesa apjomu. Gandrīz visiem produktiem ir BV vērtība, kas nosaka bonusa lielumu, ko saņemsiet noteiktā bonusu procentu līmenī.

Mēneša PV

Sniegums bonuss %

10 000 PV 21%
7000 PV 18%
4000 PV 15%
2400 PV 12%
1200 PV 9%
600 PV 6%
200 PV 3%

Jūsu ienākumu piemērs

 

Kad esat aprēķinājis savu atlīdzību, vienīgais, kas Jums ir nepieciešams, ir visu pasūtījumu PV un BV kopsumma mēneša laikā - tas ir Jūsu pārdošanas apjoms. Savu ikmēneša PV un BV varat vērot sadaļā "Mans birojs" pēc pieteikšanās Amway vietnē. Ja Jūs sponsorējat personīgo biznesa grupu, tad, lai aprēķinātu kopējo atlīdzību, Jums ir jāzina arī šīs grupas pārdošanas apjoms. Jūs redzēsiet, ka starp PV un BV ir koeficients. Kopējais PV nosaka Jūsu atlīdzības procentuālo līmeni, bet kopējais BV nosaka Jūsu saņemtās atlīdzības apjomu. Ja jums ir ABO, kas arī ir tiesīgi saņemt balvu, viņu daļa tiks atskaitīta no bruto prēmijas par sniegumu; Viņi nezaudēs neko no savas sasniegtās atlīdzības..

Pieņemsim, ka Jūsu pārdošanas apjoms ir 2400 PV. Atskatieties uz tabulu, lai atrastu savu bonusa procentuālo izteiksmi.

Jūsu snieguma bonuss ir 12%! Lieliski paveikts! Tagad mums ir visa nepieciešamā informācija, lai redzētu, cik nopelnīsiet šajā mēnesī!

Tālāk sniegtais piemērs ir balstīts uz PV / BV (PV / €) attiecību 1.81 un ieteicamo mazumtirdzniecības peļņas daļu 20%.

1Tikai tie ANU, kuri ir veikuši uzņēmējdarbības reģistrāciju attiecīgajās valsts un nodokļu iestādēs, ir tiesīgi saņemt bonusus un piemaksas, kā arī ienākumus no mazumtirdzniecības un var piedalīties biznesa semināros, piemēram, NPS, LTS un DC. Tie paši noteikumi attiecas arī uz Priviliģēto klientu (M+) atlaides aprēķināšanu. Tiek pieņemts, ka ANU sniegums ir pastāvīgs un katru mēnesi atbilst prasībām. PV/BV proporcija “1,81198" ir izmantota tikai kā piemērs. Pašlaik spēkā esošo PV/BV proporciju varat uzzināt Amway tīmekļa vietnē vai klientu apkalpošanas centrā.

 

Jūs esat nopelnījis 12% bonusu, pārdodot produktus klientiem, un jau esat sponsorējis 3 uzņēmējus (katru ar saviem klientiem), kas nopelna 3%, 6% un 9% bonusu.

Pamata prēmija4

20% x 181 BV = €36

Jūsu personīgais sniegums bonuss

Jūsu grupas PV ir 2400 PV/4,349 BV (200 personīgā PV/362 BV, plus 300 PV/544 BV no sponsorētajiem ANU A, 700 PV/1,268 BV no ANU B un 1200 PV/2,174 BV no ANU C)

181 personīgā BV
X 12% sniegums bonuss
_________________________
= €43

³ Šis aprēķins ir paredzēts tikai aptuvens un var mainīties atkarībā no faktiskajiem apstākļiem; tas var saturēt novecojušu informāciju. Informācija ir tikai ilustratīva, un tā nav Amway solījums, garantija vai cita bonusa izmaksas saistības. Ienākumu aprēķināšanas rezultāti ir bruto un neņem vērā izdevumus un nodokļus, kas saistīti ar Amway biznesu.

4Šis aprēķins ar ieteicamo 20% mazumtirdzniecības starpību ir balstīts uz ANU cenu.

 

Bonuss par starpības sasniegumu ir Sniegumu bonusa procentuālā izteiksme starp jums un jūsu tiešajiem sponsorētajiem ANU. Kā aprēķināt: jūsu procentuālais rādītājs mīnus sponsorēto ANU procentuālajiem rādītājiem ir bonuss par starpības sasniegšanu. Ja aplūkojam sponsorētās grupas BV x starpības procentuālo izteiksmi, varam aprēķināt bonusu par starpības sasniegumu.

Jūsu bonuss par starpības sasniegumu no A = €49
(9% x 544 BV = €49)

Jūsu bonuss par starpības sasniegumu no B = €76
(6% x 1,268 BV = €76)

Jūsu bonuss par starpības sasniegumu no C = €65
(3% x 2,174 BV = €65)


Jūsu mēneša ienākumi

Mazumtirdzniecības peļņas daļa + Jūsu personīgais sniegumu bonuss + Jūsu bonuss par starpības sasniegumu €136 + €43 + €190 = €270


Jūsu gada ienākumi

€270 x 12 = €3,240